Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurek kranik

Mieszkanie bez slubu - poczatek konca!

Polecane posty

Gość kurek kranik

Wszyscy mieszkajacy bez slubu razem pozbywaja sie tej tajemnicy pozniejszego poznawania sie jako malzenstwo! Nie moge patrzec na pary ktore w ten sposob rujnuja swoje zwiazki, nie mowiac o tym ze wiekszosc z nich przyznaje sie do bycia katolikami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktusova
oj, dziewczyno.. zajmij sie swoim zyciem :) wszystko ok u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurek kranik
tak, bo w przeciwienstwie do innych ja jestem fair wobec Boga! zamierzam zamieszkac z mezem po slubie! widze ze u ciebie nie jest w porzadku i cie pewnie zjada sumienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazeta wyborcza
Ja z moim mezem przed slubem mieszkalismy caly rok razem i jakos to nie zmienilo relacji miedzy nami. Jestesmy malzenstwem ponad 3 lata i jak zawsze jest super super miedzy nami:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurek kranik
ciekawe jak dlugo to potrwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurek kranik
jak niewierzacy to slubu nie bierze i jego sprawa ja mowie o parach planujacych slub w kosciele katolickim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiszpańska krowa
"ja jestem fair wobec Boga" to zajmij się Bogiem i nie wpieprzaj do czyjegoś życia, nie oceniaj bliźniego i nie pisz bzdurnych ideologii. to nie po bożemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktusova
no to mieszkaj sobie ze swoim mezem po slubie i sie ciesz poki mozesz, bo z twoja zajadloscia tzw krolestwo boskie raczej nie dla ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazeta wyborcza
ciekawe jak dlugo to potrwa...---zapowiada sie "do konca zycia":))) Jestesmy wlasnie na etapie planowania malego baby i zastanawiamy sie tez nad przeprowadzka (choc to drugie to na razie tylko wersja hipotetyczna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popularna na kafe incognito
powiem tak... nie jestem wiary chrześcijańskiej, ani katolickiej tym bardziej, ale w pełni podzielam pogląd autora tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurek kranik
ja poprostu mowie o swoich obserwacjach, a skad niby tyle rozwodow - rozwod teraz jest latwy jak pojscie do supermarketu, rach ciach i slubu nie bylo... a to wszystko przez oddawanie sie sobie przed slubem, oddawanie wszystkiego co sie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurek kranik
gazeta - zycze jak najlepiej, ale obys sie nie przeliczyla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazeta wyborcza
Z czym mam sie przeliczyc? Tak samo jak kochalismy sie przed slubem tak samo tez kochamy sie i teraz a mieszkanie przed slubem dalo nam okazje by poznac wzjemne wady i zalety i dostosowac sie. Jak ja "uwielbiam" ludzi ktorym sie wydaje, ze moga gadac innym jak maja zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazeta wyborcza
a teraz spadam robic naszego baby:))) Maz w lozeczku czeka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patologia crew
a większych problemów nie masz? żyj sobie szczęśliwie i po bożemu, a rozwodnikami i nieszczęśliwcami dupy sobie nie zawracaj. z moim facetem jesteśmy dziesięć lat razem, żyjemy bez ślubu i naprawdę myślisz, że po ślubie wszystko się rozpadnie? a co ma ślub do tego? ślub to tylko zmiana stanu cywilnego, nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurek kranik
ja nie mowie jak ma ktos zyc, mowie to co widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurek kranik
prawda jest taka ze wy wszyscy uciekacie od Boga, mimo ze w takiej wierze jestescie wychowani... a czasami przed samymi soba wam jest zal ze np nie chodzicie do kosciola, znam tyle par ktore sie odwrocilo od wiary bo tak jest latwiej ale oczywiscie slub koscielny byl i weselicho a jakze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popularna na kafe incognito
moja kuzynka też taka nowoczesna, mieszkała z chłopakiem przed ślubem, a tak się kochali że oj oj, rok mieszkał z nią, później zrobił dziecko i good bye ani ślubu ani dupy, a dziewczyna bardzo ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktusova
a jakby byla brzydka, to mniej bys sie dziwila? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość incognito11
haha wtedy nie byłabym zdziwiona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurek kranik
bo facetowi w to graj - mieszka z darmowa kucharka, sprzataczka, bez zobowiazan, bez slubu... a jak przychodzi odpowiedzialnosc za druga osobe to nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktusova
jak nie ma byc, to nie bedzie (w sensie - tej odpowiedzialnosci). nie pojmujesz tego? jeslinie masz ochoty mieszkac z facetem przed lsubem, to nie mieszkaj, ale przestan umoralniac innych - co ci do tego? nie masz wlasnego zycia? koniecznie musisz zerowac na przezyciach innych? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurek kranik
chcialam wyrazic opinie, nie mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktusova
mozna, ale postaraj sie zglebic temat, a nie obleciec go po lebkach i finito. to, ze liczba rozwodow wzrasta, to nie jest skutek tego, ze ludzie chetniej ze soba mieszkaja przed slubem. pomysl troche, zamiast klepac jezorem bezmyslnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurek kranik
moja babcia tak mowi i ona ma racje bo slucha ojca Tadeusza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaa czyli po ślubie
zamierzasz być kucharka i sprzątaczką? :D Najpierw zweryfikuj swoje poglądy o partnerstwie w związku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka A.
Co to kogo obchodzi jak inni ludzie żyją? Dlaczego gdy geje, lesbijki i inni, którzy żyją wbrew katolickim ideologiom postanowią się ujawnić zaraz są szykanowani? Tacy ludzie ciągle są wytykani palcami i zarzuca im się to, że ze swoimi przekonaniami narzucają się katolikom... A mi się nie podoba to, że w boże ciało jest zakaz handlu, cała Polska jest opanowana przez katolików, a zrobienie zakupow w tym dniu graniczy z cudem. Nie wspomnę już, że te jebane procesje korkują ulice i nijak nie da się dojechać na czas samochodem tudzież tramwajem. To mi się nie podoba! Narzucacie się mi! Muszę też oglądać pielgrzymów! I księdza który niesie drewniany krzyż z przybitym do niego wizerunkiem człowieka! Nie podobają mi się takie sceny. Na dodatek, ten człowiek jest tak skąpo ubrany, że mogłoby to wywołać podniecenie u mojej córki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te kranik skoro żeś taka
do przodu, to powiedz, jak będziecie potem to twoje wyidealizowane małżeństwo konsumować, gdy nie będziecie akurat chcieć spłodzić 7 potomka ? Prezerwatyw będziecie używać, co ? A wiesz, że kościół tego zabrania ? Uwielbiam podwójną moralność. Aha, i co zrobisz, gdy twój skonsumowany po ślubie mąż okaże się łachudrą, alkoholikiem i sadystą. Będziesz z nim żyć, bo przecież jak inaczej ..... To będzie przecież Twój mąż , któremu pzysięgałaś w Kościele. A że będzie cie lał i dzieci po 3 razy do dnia, to co tam............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×