Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wierna

Jest weekend a mój facet poszedł na ryby MASAKRA!!!

Polecane posty

Gość królowa nudyyyy
to zaloz ten gorset i wyjdx gdzies do klubu czy pubu- ja nie mam z kim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak na razie jest tragicznie
nie obrażaj Kubusia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo nie ma pewnie wszyscy upajacie się weekendem... a ja kończe kolejnego drina... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepozbierana
Cześć wszystkim :) A mój facet w sobotę pracuję , a ja jeszcze w pidżamie kwitnę... to jest straszne bo wogóle nie mogę się wziąśc w garść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek dobra rada wyklada
jestesmy jestesmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek dobra rada wyklada
Ja miałem problemy osobiste , teraz nie mogę pić , a moi znajomi "z dawnych lat" to mają dziewczyny i "ciężka prace" wiec jak nie robota to praca :) i tak w kolo wojtek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek dobra rada wyklada
oj mialo być jak nie "robota w domu" to praca i tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz znaleść jakich nowych znajomych nie koniecznie do picia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepozbierana>>> fajnie że w piżamie... tez bym chciała a że jest w pracy dzisiaj to Cię nie wkur... Co będziesz robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepozbierana
no właśnie niewiem... bo się zebrac do kupy nie mogę.. :( a czy mnie wkurza że nawet w soboty pracuje - no pewnie tylko ze on chodzi wg grafiku a to akurat jest taka grafikowa sobota więc nie mam nic do gadania, ja chodzę do pracy od pon - pt - więc ciągle się mijamy :( Ale wkurza mnie to że potrafi swój wolny dzień poświęcic na nadgodziny a to mnie już wtedy irytuje -zwłaszcza jeżeli to akurat jest sob lub ndz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci dziwni sa ale życie bez nich jest bez sensu... ale konkluzja masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /zmeczona
witam wszytskich :* moj wlasnei oswiadczyl ze dzis bedziemy ogladac mecz ... chyba go poje**** ani mi sie sni ! grzecznie mu powiedzialam ze ma sobie przyjsc po meczu ale wczesniej niech zadzowni bo nie jestem pewna czy bede w domu ... a do tego jeszcze powiedzial ze jutro tez jest mecz i musi tam koniecznie byc ... i jak tu sie nie wkur*** ! a dzis przyszedl rano na chwile zeby mi o tym piwidziec ... ale dosc szybko wyszedl bo sie mu spieszylo tylko ze jak za fodzine zadzwoniolam na jego domowy to go nie bylo ... chciala bym widziec gdzie on byl ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wierna
jeżeli wychodzenie z kumplami i lubienie piłki nożnej jest dla Ciebie wyznacznikiem męskości to......hmm sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek dobra rada wyklada
Z całym szacunkiem dla Pań i ich Panów a co to za chłop co się trzyma swojej kobiety jak 5ciolatek spudnicy mamy . Chłop powinien mieć i "kumpli od piwa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /zmeczona
ja wszystko moge zrozumiec ...ale fajnie by bylo czasami spedzic ten dzien razem ... jestem dosc tolerancyjna czasmi razem ogladamy jakis mecz czasami jak mam ochote to jade z nim ale bez przesady ... niech juz sobie oglada dzis ten mecz bo gra Polska ale za malo mu jeszcze bedzie ze musi jutro jechac znowu na jakis mecz ... zeby to bylo jeszcze cos waznego ale nie 3 liga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wujek>>> mój ma dokładnie takie podejście... Ja nie mówię mu tam możesz iść a tam nie, jesteśmy dorośli i powinniśmy dbać o nasz zwiazek jak najlepiej potrafimy ;) Oto cała sztuka... A kobiecy foch ... w niczym nie przeszkadza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek dobra rada wyklada
fochy są " całkiem sympatyczne" można potem przeprosic kupić kwiatka obiecać poprawę i dalej robić to samo. Czasem kobiety złoszcżą się w taki słodki sposób :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /zmeczona
no tak dzis moze dam rade ale jutro ... ? juz dal mi do zrozumienia ze jutro nie bedzie mial czasu ... a wiesz co jest w tym najgorsze ... ze on wychodzi z domu a ja w nim siedze i sie doluje ... nie mam ochoty wychodzic i nie mam z kim ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam cięzki charakter ale wiem że on potrafi mnie sprowadzić na ziemię zawsze... lubię ta jego dominacje testosteronu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BuziaQ
powinnas mieć jakieś koleżanki i sie z nimi umawiac np wieczorkiem na ru=ynek na soczka, nie mówie o pivksu, bo to nie dla dam, ale na soczek, pieknie sie wystroić zrobić na bóstwo i sie wybrac wieczorkiem...zobaczysz że lepiej bys sie poczuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek dobra rada wyklada
/zmeczona moze powiedz mu ze czujesz sie zaniedbywana ? Uwazam ze jest czas na "kobietę" , czas na pracę i czas na kolegów itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wierna
a w pierwszym poście byłaś na niego wk****, życzę Ci więc, żeby od tych "rybek" nie urosły Ci rogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kobitki ale czasami jednak warto jest wyjsc gdzies samej nawet gdy niema się zbytniej ochoty... to działa , poszłam jakiś czas temu sama na imieniny do kumpeli (nie moglismy pojśc razem - bo moj facet wziął wówczas nadgodziny :) )bosche co się w jego głowie musiało dziać... miałam co pól godziny telefon z pytaniem czy nic mi nie jest i kiedy wracam bo to daleko i on się martwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×