Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naiwna. Bardzo.

NAJGORSZE UCZUCIE JAKIE MOZNA SOBIE WYOBRAZIC.

Polecane posty

Gość Naiwna. Bardzo.

Wtedy kiedy facet z którym jestem i którego zdążyłaś pokochać ma Cię w d.... . Nie jestes dla niego najwazniejsza kobitka na ziemi, a tylko dodatkiem na sobotnią nudę i lalką do poprzytulania, wycalowania i seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce osodzac ale mysle
chyba gorzej jest gdy dowiesz sie, ze zdradza, albo kocha kogos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love love
to olej kochana takiego typa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że pchasz się w to i w tym tkwisz na własne życzenie. i jeśli wiesz, że ma Cię w dupie, to na kiego diabła z nim siedzisz? lubisz jak się Tobą pomiata i traktuje Cię, jak cotygodniową rozrywkę:O?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naiwna. Bardzo.
Jak olać jak kocham go nad życie? Stał sie dla mnie najwazniejsza osoba. Bez niego nie widze dalszego sensu zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naiwna. Bardzo.
Byc moze jestem jakas masochistka, ale nie potrafie tego zakonczyc. Ma mnie wyraznie jako cotygodniowa rozrywke, nie angazuje sie w nasz ,,związek", odwoluje spotkania , zapomina o nich, nie kupuje mi zadnych drobnych niespodzianek, nawet komplementu nigdy od niego nie slyszalam. Ale on stal sie dla mnie kims kogo nie potrafie tak o poprostu wyrzucic ze swego juz i tak nedznego zycia, bo nie mam przyjaciol, nie mam juz rodzicow. Jestem sama jak palec. Kocham go całym swoim sercem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę, że z Twojej strony to też nie jest miłość, lecz uzależnienie i strach przed samotnością, może troszkę - brak samodzielności. On pewnie zdaje sobie z tego sprawę i tak się zachowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie jak napisala osoba powyzej, prędzej sobie wmawiasz to uczucie, bo co tu dużo mówić pragniesz miec kogos przy sobie kogo kochasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×