Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcus Phoenix

piekne dziewczyny powinny bardziej doceniac brzydali

Polecane posty

Gość Marcus Phoenix

bo taki do konca zycia nie zdradzi i zawsze bedzie kochal ,dbal i staral sie ze wszystkich sil uszczesliwic swoja pania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram kolege

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antii
ladni tez dbaja i nie zdradzaja;p poza tym uroda to rzecz gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak takkkk
g..no prawda.Brzydcy faceci tez zdradzaja i nie szanuja kobiet. Nie ma znaczenia uroda tylko charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcus Phoenix
moj wujo Romuald rucha mnie w anusa kołkiem osinowym :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram kolege
wlasnie o tym mowimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iaromina
No to zależy czy ten brzydal jest pewny siebie czy nie. Bo np. mam kolegę, który w powszechnej opinii jest brzydki, ale nie ma z tego powodu kompleksów i zawsze miał ładne kobiety. Jeśli ktoś jest brzydki i jest to jego kompleksem, to faktycznie ma problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście koleżanka wyżej ma rację. Problem nie polega na brzydocie, tylko na braku pewności siebie, co oczywiście jest wynikiem kompleksów z powodu wyglądu. Ale na pewno więcej jest kobiet które mają na punkcie swojego wyglądu kompleksy niż facetów. I nie jest prawdą, że brzydki jest wierny. Znałam różnych facetów i wiem, że to nie ma żadnego znaczenia. To czy dany facet zdradza czy nie zależy od jego charakteru a nie wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak zależy od tego ile facet ma w portwelu. A reszta to rzecz wtórna. "live is brutal" (a fececi o tym nie pamiętający to żałośni frajerzy - czyli jak te mega-kretyńskie postacie z telenowel i tzw "komedii romantycznych")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anais nin
mam kolezankę, która jest ze straszliwym brzydalem. moim zdaniem facet powinien codziennie dziękowac bogu, że ma taka piekna dziewczynę, a on się za jej plecami usiłuje do mnie dobierać!! wolałabym sobie w łeb strzelić niz sie z nim przespać więc jak widać brak urody działa prewencyjnie, ale co to za atrakcja,że facet nie zdradza, bo nie może, a nie dlatego że nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U męszczyzny liczy sie
zaradnośc wychowanie tzn kultura osobista pracowitośc a uroda to dalszy plan Moja babcia mawiała piekna miska jeść nie daje Znam tez inne CHCIAŁAŚ CHRABIEGO TO TERAZ RÓB NA NIEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Moja babcia mawiała piekna miska jeść nie daje Znam tez inne CHCIAŁAŚ CHRABIEGO TO TERAZ RÓB NA NIEGO\" No właśnie, czyli dla kobie liczy się najbardziej kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedkerek
Ja uważam że piękne kobiety powinniśmy zostawić mężczyzną bez wyobraźni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×