Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala Czekoladko - dla mnie rowniez chciec to moc:) widze ograniczenia tego swiata i inne i wiem ze prezydentem stanow zjednoczonych to ja nie bede... ale czy chcialbym:):) widze tez inne, ale wciaz robie swoje... i wierze ze checi przenosza gory czasami zycie prostuje to wtedy robie mala droge okrezna ale ide dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ganetko - przypomnial mi sie temat fluoru... mysle, ze powinnas zastanowic sie i poczytac za nim podasz B pastylke fluoru... tutaj jest walka, zeby wody nie traktowali fluorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz byl kiedys moment ze chcialam w lesie mieszkac...ale w tedy mailam zwariowane zycie w miscie tzn prace, dojazdy i jeszcze uczelnia.... ale teraz jak malo z ludzmi przebywam to las odpada bo bym zwariowala najlepsze rozwiaznie osobno ale wsrod ludzi:) no jak ktos mialby mi po glowie chodzic to masakra... nawet w Polsce w kamienicach mieszkania wysokie to byl spokoj, ale wiem jak jest w blokach...a jzu nie wspomne tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak ten sklep to zupelnie co innego nie znam tutaj takich... chociaz w Burlington Coat Factory mzona tez za dobre ceny kupic. w mojej okolicy jest Century 21 Kasza - rowniez moglabym Ci podeslac czasami kupony napisz czego uzywasz i z tego co pamietam to Marianka mala jest... na jaki wiek teraz ciuszki nosi... moze cos z Alexa by podeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak w UK sa takie ściany że jak ktoś pierdnie (przepraszam za porównanie) na końcu ulicy to słychać a sąsiadka przychodzi do nas się pytać czy jej piesek szczeka jak ona wychodzi - on nie szczeka on się wścieka :P trudno nie usłyszeć. Apropo ta sama sąsiadka dzwoniła do naszego landlorda że za głośno zamykamy drzwi w mieszkaniu o on biedny wszystkie drzwi wymieniał u nas 2 tygodnie temu :D :D :D nie chcę myśleć jak często ona dzwoni do niego kiedy Michał wyśpiewuje swoje arie (było coś tu o piskach naszych milusińskich ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonzallo - a co u Ciebie? pamiatam, ze narzekalas na srednie samopoczucie... a moze jestes az tak zajeta tematem zlobka? napisz kilka slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MantraElle____ no tak, Burlington mozna nieco porownac chyba. Ale powiem ci, ze w moim najblizszym molu (czyli galerii handlowej), ile razy porownalam ciuszki np Carter's w Burlington i akurat w sklepie firmowym tuz obok to wychodzilo na to samo :-o Fakt, ze w Burlington byla to normlana cena, a w Carter's - wyprzedaz (prawie non stop cos maja), ale to nie zmienia faktu, ze nic sie na Burlington nie zyskalo ;-) Oczywiscie pisze o dziecinnych ciuszkach, bo dorosle czy tez obuwie to jak sie trafi i ma sie zaciecie szukac z balaganie - to mozna tanie wylapac. Jedyne co lubie to to, ze w Burlington maja troche innych firm niz tylko Carter's czy Gerber. annnnnna___ niezle z ta sasiadka. Ale patrz, jaka zainteresowana, czy przypadkiem jej piesek wam nie przeszkadza :-D Tutaj jesli wynajmujesz mieszkanie to tez duzo slychac i bardzo niesie. Pamietam jak nam sie jeden wynajem konczyl, Hania juz byla i chcielismy sie przeprowadzic do wiekszego mieszkania. Znalezlismy strone, na ktorej ludzie komentowali warunki mieszkaniowe na roznych osiedlach. I akurat jedno mieszkanie wpadlo nam w oko, ale jak przeczytalismy, ze akurat na tym osiedlu slychac jak w mieszkaniu obok (za sciana) sasiadka otwiera i zamyka szafki w kuchni, lub zwykla szafe (na suwanych drzwiach!) to stwierdzilismy, ze szukamy dalej :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maluch na dobre, dobre przymierza sie do raczkowania ciekawe kiedy uda mu sie zrobic prawidlowe ruchy Duniu - Burlington tak ogolnie mowie... dzieciecych niestety nie wiem... powiem szczerze ze wiekszosc baby gap lub children's place i jakies pojedyncze rzeczy przypadkwo z innym ktore sa w mall

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracajac do tematu primarka;Mamo E ja ubieralam sie tam glownie na 1 i 2 roku studiow. Potem ciuchy dla mnie tam przestalys ie pokazywac nie wiem zmienili wszysttko poza tym wtedy bardzo schudlam. W czasie ciazy i po co tam kupowalam dla siebie to podkoszulki, nawet bez mierzenia zeby czasu nie marnoac wchodzilam lapalam kilka i juz:-D no a ciuchy dla mlodej to juz inna historia, zeby mieli wersje tych ubranek dla doroslych kobiet eeehhh:-P no rzesz cholera wscieklam sie bo mloda dalej przy laoptopie rzeruje wlasnie zabralam go i postawilam na barze kuchennym mloda w ryk i wisi mi na noawce ciagnie za kabel. Kurde co to za obsesja z tym laptopem ktoras z was tak ma? nie mam nawet jak e bookow czytac;-/ Dunia jak jest ze sciaganiem danych w usa?slyszalam ze nie wolno kogos tam nawet niezle sieklo po kieszeni za to no ale chyba chomika nie kontroluja co?? no rzesz nie moge zaraz wyjde z siebie mloda juz wyje do kwadratu o laptopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia TJ Max to anglski TK max o rany ile ja sie w uk ciuchow tam nakupowalam bo maja male rozmiary eeehh i te sukienki polowa mojej kolekji wieczorowej stamtad pochodzi:-D adres na o2 aktualny zaraz sprawdze aha mala ma similac ale na WIC czyli zadarmo, poki co jest na wersji 50% cyc 50% sztuczne nie wiem czy jak za kilka tyg przejde na 100% sztuuczne to mi dadza wiecekj puszek mleka jak nie to sie bede lasic do ciebie o kupony:-) co do piweluszek huggisom mowimy stanowczo NIE (mala sie kilka razy pzresikala) ja uzywam parents choice z wamarta bo tutejsze pamepry ja uczulaja (????!!!) o resz ale mnie uzarla w udo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu te odmrożenia to nic innego jak problemy z krążeniem.Po mnie odziedziczyła.Fioletowe dłonie i stopy przy zmianach temperatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok wystawilam w drzwiach jej dj maszyne (ta sama co ma Gonia:-D) drzwi otwarte, mala dj-uje patrzac posepnie w dal i pociagajac nosem (z tesknoty za laptopem chyba) Dobra mialam napisac Dzieki Dunia za Pamiec:-D ja sie wlasnie ostatnio bawie w zbiranie kupownow porejestrowalam sie na wielu stronach i mi rozne rzeczy przysylaja i kupony http://www.freemania.net/blog/ tu maja nowe rzeczy codziennie dostalam juz wkladki chigieniczne, kupony na huggisy (dalam kolezance) i sippy cup dla mlodej (ale to na przyszlosc bo nie ma raczki do trzymania). No i probki kawy, i tampony i eeee costam jeszcze nie pamietam:-D Ja tez ze wsi:-) tzn jak bylam mala to byla ytpowa wiec moze 500 mieszkancow i 2 domy wczasowe (u mnie w cholere wody mineralnej w koncu krynica i te tereny). Byl Pawilon, rzeznik , fryzjer (mial nawiedzona wnuczke, mloda gonila mnie miotla jak mialam 5 lat:-() krowy chodzily po ulicach , kaczki, droga jednopasmowa...potzem zaczely sie rozudowy, weszla unia, zrobili porzadna droge.Teraz mamy juz 3 sklepy, w tym mini market:-) butik z ciuchami, kwioaciarnie, wiecej domow wczasowych no i 5 gwaizdkowy hotel. Tylko ze krowy dalej biegaja po ulicach... No ale zawsze byl problem z dojazdem w dni powszednie jeden autobus co godzine, w zimie trzeba bylo sie modlic zeby wogole przyyjechal bo jak drogi zasypane to w imie ojca i syna...w weekendy autobusy co 2,5 godziny tylko do godziny 20:-D teraz nie wiem jak jest ale pamietam jak w LO byla impreza u kolezanke w krynicy to zawsze musialam wyjsc o 20zeby zdarzyc na ostatni autobus o 20;08:-P masakra... Doczytuje dalej Mantraelle dzieki za oferte pomocy w wyposazeniu Pande w ciuchyciuchy 'podstawowe' do 12 miesiaca a poza tym u as dzis plus 17 wiec niedlugo wiosn i cos mi sie wydaje ze i tak w bodziaku bedzie Panda tylko biegac...jak masz bodziaki na zbyciu to ja chetnie przyjme:-) no i koniec dj game juz wisi mi na npgawce ggrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jezzuuu oczy pelne lez czerwone i chlipie z rozpaczy co za dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annnnnnna, ciebie to do rany przylozyc!!! Ja te priobiotyki sama bralam w ciazy, ale nie mam pojecia czy dzieciom je mozna, moze w mniejszym stezeniu ... a w polskich sklepach to maja takie dla dzieci. Aniu, zgodze sie na twoja przysluge TYLKO jesli wezmiesz pieniazki!!!! Bo tak to mi sie troche nieladnie wydaje. U M goraczka troche zeszla, z 39.8 na 39.4, wiec nie wiem kiedy bedzie mu dane z domu wyjsc :( na szczescie z jedzeniem jakos sobie poradzimy, M i tak jesc nic nie bedzie :p Aaarrrgggghhh, ja nawet nie chce myslec jaka ja bede miala noc, i jak tu czuwac nad M .... jedyne co dobre, to to ze musze biegac do niego na drugie pietro to moze z 200gr mi spadnie :) Aniu, swietne te foty jakie wstawilas i jakie prawdziwe! Pamietam jak otwierali ten na Oxford Street - ludzie spali przed sklepem zeby byc pierwszymi klientami :D:D:D Ja wiem ze wszystko (prawie) na wieszakach ale taki tlok i uwierz mi balagan ze ja sie odnalez nie moge. W ogole wole sklepy do ktorych wchodzi malo ludzi ;) A i tak trudno mi znalezc cos dla siebie :o Za to moja przyjaciolka Francesca, ona jest z tych ze zawsze znajdzie cos za grosze a co wyglada jak milion dolarow! To po prostu wrodzony talent. Hihihi, u nas w bloku, mieszkanie obok mieszkala starsza para, on czasmi lubial wypic (jak to dawniej bylo) i potem w nocy koncerty do ksiezyca robil, doslownie wyl jak wilk! Teraz to pamietam z usmiechem ale wtedy .... zaraz przed urodzeniem sie Duzej wynajelismy dom, ktory o dziwo mial niesamowicie dobra akustyke, lub jej brak ;) ani sasiedzi nie slyszeli nas ani my ich a mieli dwie malutkie corki. Natomiast teraz slysze jak z jednej strony sasiad kicha, choc robi to super glosno, a z drugiej strony jak odkreca kran w lazience i sie wstydze robic siusiu bo mysle ze mnie slyszy ..... no i znowu zapomnialam co chcialam napisac .... no i ciagle te kody!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to raczej mialo byc pytanie czy w polskim skepie maja probiotyki dla dzieci? I ze nie wiem kiedy bedzie mi dane wyjsc z domu .... widac literowki problem ogolny ;) Kasza, a kiedy i na ile ty bedziesz w UK? i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo E plan jest taki ze mam przyjehac w polowie czerwca do UK na heatrow, zostac kilka dni w Wolverhampton potem z b'gham 21 .06 mam lot do krakowa i siedze w gorach do 11ipca. Moja mucza juz kupila blety b'gham -krakow i powrotne .Tylko jeszcze biletow Texas-UK nie mam kupionych ale mucza czeka na lepsze ceny (ona funduje niestety). Mam plan przyleciec kolo 15 zerwca, potem PL wrocic i kolo 15 lipca wracac:-) jesli sie uda to bede w windsorze przez pewien czas ,mama chrzesta mlodej przeniosla sie z Denham do windsoru, maja tam dom to chyba bedzie najlepiej jak oni mnie odbiora z heatrow, zostane u nich 2-3 dni. No i mam juz zaklepane spotkanie z kolezanka z londynu wiec co powiesz na spotkanko?mam nadzieje ze to tylko weekend wypadnie zebys nie musiala byc w pracy Sep wchlonela wlasnie sloiczek slodkiego ziemniaka (poza owocami nic sloiczkowego nie przelknie poki nie jest zmieszane z kawalkami doroslego jedzenia) siedzi i przezuwa lyzeczke i piszczy w nieboglosy. Ehhhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza____ piateczka z gryzieniem po nogach :-) Jasiek jeszcze tak nie do konca, bo gorne zeby dopiero wychodza, ale sama swiadomosc, ze jestem gryziona powoduje u mnie nerwowa wysypke. brrr. Chcialam ci napisac, ze z tymi biletami Texas - UK to moze niech sie mama specjalnie nie czaji bo na ten okres (szczyt sezonu patrzac po datach wylotu) to nie upoluje nic tanszego. Wrecz przeciwnie, im blizej wylotu tym moze byc drozej. Tak z doswiadczenia. Jakas promocja by sie moze trafila jakby leciala marzec, kwiecen. Ale w czerwcu, jak tu juz sa wakacje, to watpie czy cos bedzie okazyjnego. Sciaganie danych - niby sprawdzaja, ale M moj kiedys poszalam na forach i nikt do domu nie pukal. Ja z chomika posciagalam bajki dla Hani i tez cisza, wiec oni tak chyba mocno nie scigaja :-P A moj wlasnie probuje pogryzc fotel od kompa. Tzn probuje sie dorwac do klawitury (cos w tym jest!) a ze ma za daleko, to wscieka sie i wspina gdzie moze :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza, tobie w zyciu smutno nie bedzie z taka fajowa corka!!! :D a na spotkanie to ja zawsze!!! Tylko ze ten tydzien okolo 16 - 21 to mnie moze nie byc ... zapisalam sie na turniej w Portugalii ale sama nie wiem czy wpacac kase czy nie, bo to bedz tez pierwsze urodzinki Alex ..... a z drugiej strony mnie tez jakies wakacje sa potrzebne. Najlepej to gdybysmy pojechali w czworke ale M chyba nie bedzie chetny, chociaz i on ma przyjaciol w Lisbonie, kto wie? No i ja nie wiem co jest 😠 Alex nie chce spac! a to juz jej czas i dosc malo spala w ciagu dnia 😠 czyzby sie wyspala juz za wszystkie czasy podczas choroby??? M goraczka 38.8, jest nadzieja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff doczytalam , ale juz nie mam sily odpisywac szczegolowo. nie bylo mnie, bo remont byl maly, wiec... obiadki , kawki itd...Padam dziewczyny! Na dodatek jeszcze Maly ma katar, rzezi strasznie , a ile krzyku przy odciaganiu z noska! masakra jakie darcie! Dobranoc dziewczynki! moze jutro uda mi sie poswiecic Wam wiecej czasu :D Kochane moje dobrej nocy dla Was i dzieciaczkow! zdrowia zdrowia i jeszcze raz zdrowia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama E___ jaki turniej?! Napisz cos wiecej, heee :-D Zdrowka dla malzonka, coby sam sobie dal rade nocka a ty troche odespij po "zabawach" z dziewczynkami. No i zeby jednak ciebie ominelo to dranstwo ❤️ carmen____ oj, to mialas niezle z remontem. Ale juz sie skonczylo? Duzo zdrowka i dla Witka, niech go smarkanie odejdzie 🌼 Ide, bo Janek sie obudzil po drzemce. Ciekawe jak z temperatura. Uhhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Joola - ja tez zapomnialam pogratulowac tego raczkowania :) Dunia - no niezle przeboje z zabkowaniem :/ U nas jeszcze nic na gorze nie wyszlo , ale coraz to blizej... Lilianka - to masz prawie takie samo szczescie jak ja do tych lekarzy ;) MamoE - wlasnie co to za turniej ??? Co do mieszkania - ja mieszkalam w samym centrum miasta na przeciw huty :D , tuz obok estakady, w starej poniemieckiej kamienicy i bylo... super :). Potem przenieslismy sie do 11-pietrowego bloku , ale nie w wielkim blokowisku - bo cztery byly takie bloki, tuz obok sporo terenow zielonych - ale zycie w bloku o takiej akustyce to koszmar - na gorze ciegle calonocne awantury, na dole koszmarne nastolatki i och odmozdzajaca muzyka... koszmar. Zwlaszcza po zmianie z kamienicy , gdzie przez te stare grube mury nic nie bylo slychac - a i pomieszczenia mialy normalne wymiary a nie klatki na myszy... nie mowiac o kanalach wentylacji przez ktore czulo sie co pol bloku gotowalo na obiad. Teraz mieszkamy tez w bloku , ale trzy-pietrowym , tez obok sporych terenow zielonych - jednego z najwiekszych parkow w Polsce ;) i jest lepiej, ale marzy mi sie wlasny dom :). Moj ciagle namawia mnie abysmy przeprowadzili sie w gory - tam jego rodzice buduja dom i abysmy zamieszkali z nimi - ale co innego dom , a co innego z tesciami mieszkac ;) Teraz mamy dwa pokoje, ale przynajmniej sami mieszkamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianka - z tym kombinezonem i znajoma to porazka :/ Ja wlasnie mialam podobnie tez poprosilam znajoma aby mi pozyczyla cos dla dziecka(w sumie i tak kupilam i nie korzystalam z tego) i trudno mi to przyszlo bo jestem z tych co nie pozyczaja od innych - a ona ,ze nie bo- lepiej jak kupie sobie nowe bo takie uzywane to niehigieniczne. Dodam ,ze sama dostala to od kogos... Lubie proste i uczciwe postawienie sprawy niz takie owijanie w bawelne - mogla powiedziec sluchaj ale to juz nie jest nowe i chce zachowac dla drugiego dziecka... coz prawdziwych przyjaciol poznaje sie w biedzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia, a moj blok jest tak super wygłuszony, że jak ktos jest u mnie pierwszy raz to myśli, ze ktoś do mieszkania wchodzi, a to sąsiad na klatce.Na górze to tak walą, że szlak człowieka trafia, sąsiad wierci coś od ładnych paru miesięcy, zastanawiamy się czy jest normalny, bo chyba dziury ma już w całym mieszkaniu, bo ile mozna nawiercic na 45m, poza tym słychać każde stuknięcie, tupnięcie, płacz dzieci, kłótnie, w sumie nawet rozmowy głośniejsze, jak sąsiadka robi kotlety o północy, jak w szpilkach rano biega po mieszkaniu, jak coś spadnie im na podłoge to u nas jakby taboretem przywalić...wrrr, nie znosze tego...a i wentylacja taka że wiem co kto ma na obiad. I to nowoczesne osiedle, kilku letnie;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik!!!! Trzymam kciukasy!!! nie ma sie czego bac, w dzisiejszych czasach to tak jakby juz rutynowy zabieg!!!! Trzymaj sie i czekamy na fotki!!!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zignorowalam kody i mnie wpisalo, czyli jaki one w ogole maja sens? Duniu, pytasz o turniej. To juz wlasciwie zycie jakie mialam przed dziecmi i nie wiem czy zdolam chociazby to jego czesci powrocic. Otoz zafascynowal mnie Ultimate Frisbee i tez zaczelam biegac za plastykowym talerzykiem - ale najlepsza rzecz w tym wszystkim to turnieje plazowe ;) I wlasnie taki najlepszy na swiecie to wlasnie ten pod Lisbona w czerwcu. Ostatni raz bylam w 2005 i bylaby to okazja to zobaczenia starej grupy przyjaciol ktorzy zjezdzaja z calego swiata ... ale cos mi mowi ze wydatki w tym roku zatrzymaja mnie w domu :( chcemy zabrac Duza do EuroDisney, potem jej party urodzinowe (zalatwiam animatorke) no i moze wyjazd do Pl .... a tu stronka, ciekawa jestem czy mnie odnajdziesz ;) www.bug-p.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas Ola ciagle ma nieciekawe kupki :o niby nie biegunka ale jakies wodniste sa. Najgorsze ze jak tak bedzie caly dzien to nie moge jej wyslac jutro do zlobka i znow praca zarwana :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×