Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Ganetka- w dużym mieście łatwiej wszelkie kryzysy finansowe zażegnać, jak piszesz. Trzeba mieć dużo samozaparcia, zrezygnować z kilku rzeczy i twardo ciągnąć dalej. U nas na szczęście wszelkie dołki przychodziły po kolei, z jednego wyszliśmy, drugi się pojawiał. Nie było sytuacji, ze wszystko na raz i nie było aż tak źle. Teraz jestem dobrej myśli, bo wszystko się układa, także wierze, ze wszystkim, które teraz borykają się z trudnościami, słońce jeszcze jasno zaświeci. powiem Wam, że czasem też mam takie przemyślenia, ze jak dużo dobrych rzeczy na raz się pojawi, to potem musi nadejść to gorsze- dla równowagi. Dunia- moja Mała ma coraz lepszą skórkę, także i z tego nam się powolutku udaje wyjść- obym nie zapeszyła! ;) Sztorm- ja za Ciebie mocno trzymam kciuki. Żebyś znalazła dobrą prace z wyrozumiałym i sensownym pracodawcy. Czytam całkiem na raty. Staram się wrócić do miejsca na którym skończyłam, ale sama nie wiem, co z tego wychodzi. rozpisałyście się dziewczyny. :D Nie gniewajcie się, jak coś pomijam! O domku jeszcze dodam coś od siebie. Mi się marzył zawsze domek. Ja jestem w bloku chowana od pewnego wieku i zawsze marzył mi się ogródek. Niestety M jest przeciwny. On znowu w domku chowany i wszelkie wakacje kojarzą mu się z remontami, malowaniem itd. Powiedział, ze nigdy więcej. Stanęło na tym, ze mamy mieszkanie z całkiem sporym ogródkiem. Kompromis. Może jeszcze kiedyś go przekonam. W każdym razie ile osób, tyle gustów i nie zawsze jest tak, ze kto w domku się wychował, tylko w domku chce mieszkać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoE świat sie wali :(probiotyku nie ma w 2 miastach, zjeździliśmy kilka PL sklepów i nie ma 😭, ale za to zamówiłam we wszystkich :classic_cool: jeszcze jutro mają przywiesc towar to moze dotrze do tego unas w centrum, jesli nas nie zasypie do reszty to może dotrzemy z Michaśkiem, Czy mogła byś mi przesłac adres na maila? czy tek który kiedyś wysłałas aktualny (powinnam miec ten mail) . Teraz przekopuje apteki internetowe ale tez bieda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nim doczytalam do konca ...maly wstał:D powaga normalnie nie nadazam za nim,wspina sie na wszystko co ma w zasiegu rak,nie wazne co to jest Monik powodzenia 🌼 Mamo E ,Kuba z kupkami dopiero od wczoraj stabilizuje sie a przez 2 tyg masakra,woda,smierdzaca i co godz ale to wina zabkow pewnie.. no nie musze isc bo wypadnie z lozeczkaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ciuszkach jeszcze. Ja tak jak Czekoladka- wyprzedaże w 5-10-15, Smyk, H&M, Cubus i Reserved. Wszelkie śpiochy, bodziaki z MathereCare też z wyprzedaży. Wszystko kupuję na wyrost, także w szafie obecnie są rzeczy już na 86 i nawet na 92. Nie jest tak źle z cenami, tyle tylko, ze na raz kupę się wydaje, bo kupę się kupuje. :) Nie dostałam niestety nic od nikogo po jego dzieciach ( poza dwoma bodziakami i sukienkami po córce koleżanki).... Sama też trzymam dla kolejnego dziecka ( o ile się zdecydujemy) albo dla mojej bądź M siostry. Rodzina przede wszystkim jeśli chodzi o obdarowywanie. ;) A liczę, ze moja siostra już niedługo się zdecyduje, wiec rzeczy długo nie poleżą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annnnnna, u was znowu snieg???? My wczoraj piekne slonce mielismy ale dzis juz deszcz :( O domku z ogrodkiem, fajnie o takim marzyc ale jak juz sie ma to o ten ogrodek trzeba dbac - M chcial bo dzieci beda mialy sie gdzie bawic ale nawet do skoszenia trawy to musze kopniakami w zad straszyc :p Ale kiedys wyrobie sobie zielone kciuki i moj ogrodek bedzie piekny kwitnacy i pachnacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️,w niedziellne przedpoludnie😘 dziewczyny tak z serca wyrzuce bo mam potrzebe.... JESTESCIE DLA MNIE JAK WODA;MUSZE CHOC RAZ W DZIEN DO FORUM ZAJRZEC;BO MI SIE TESKNI,JESTESCIE KOCHANE BABECZKI!!!❤️ Monik___powodzenia,szybkiego powrotu do formy,a jak juz sie zabliznia ranki,to fotki w obcislym t-shircie pokaz. Mamo E__oby kupki juz sie unormowaly Duniu__jak Jasio,sa nowe zebole?buzki dla malca-akrobaty. Carmen__wspolczuje remontu(ja nie cierpie tego czasu),ale odnowisz sobie w domku. zdrowka dla Witaska i buziaki od cioci z forum. u nas dzis piekna pogoda,wiec gdy maly obudzi sie i zje obiadek to spacerek z cala rodzinka sie zrobi. ja wczoraj(jak to czasem w soboty)zrobilam sobie wypad do miasta,od tak,polazic po sklepach,oderwac sie od codziennosci,wypic kawke i pobyc samam ze soba(bardzo mnie odpreza ),milam ewentualnie ze kupie jakis ciuch dla siebie i...skonczylo sie duzymi zakupami w H&M dla B.(ja podobnie jak Fasolkowa mama,kupuje czesto na zapas duze ilosci;)),w zabawkowym sklepie-autko takie do pchania i odpychania sie samemu(super okazja)i w dyskoncie tez kilka ciuszkow MU kupilam,efekt wrocilam po kilku godzinach obladowana jak przekupka,bo juz nie chcialo mi sie lazic z tymi bagazami wiecej:O ale humor i tak sobie poprawilam(od kilku dni -zionelam ogniem-okreslenie M)zjadlam lody z polewa karmelowa i 2x kafe latte wypilam,a final byl taki ze jescze @pojawil sie.:(:) u nas troche sie ustabilizowaly znowu 2 drzemki dziennie,tfuftfu..zeby nie zapeszyc,maly sie buzdi w nocy z placzem ale zaraz daje mu smoka i zasypia szybciutko---zeby!? ale w motoryce drobnej bardzo o(podaje raczke na czesc,naciska tel zabawkowy precyzyjnie,wszelkie funkcje w zabawkach sa znane i umie ladnie przekladac i chwytac,obracac,papa-na dobranoc i jak ma ochote;),ale z motoryka ogolna-czyt.raczkowanie niet:/,ale z tego cio pisze aktualnie np.Joola,to trzeba sie troche cieszyc i ladowac akumulator ,bo jak juz sie zacznie to fitness bedzie na max;) Ewcisko,AniuP,Gonzallo.,Anaconda...jestescie?? Marteczkoo,co u ciebie Kochana,czytasz nas? Pimach,Klunia..hophop..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bez kodu wpis zrobilam i poszlo;),po ch..@,to wprowadzili Annnaaa__ale macie zime,u nas zaczyna pachniec wiosna:):)🌻-moja ulubiona pora roku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala Czekoladko___u nas tez nowy budynek 2003r i wsyzstko slychac,jak maszeruja po klatce,sasiad z gory po mieszkanie rundy robi,wstaje z lozka ,klepie schabowe itp.a i nasi sasiedzi,tylko nie wiem ,ktory czy po lewek obok czy z gory(akustyka daje watpliwosci i tu i tu slychac)wierci jakby wiertarka na korbke cos od kilku dobrych m-cy w niedziele,popoludniami w soboty,albo ostatnio nawet po 20ej -a maly wtedy zasypia😠 wiec nowe budownictwo,jednak umywa sie do starych,komunistycznych murow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam!!! Czytam Was codziennie i podobnie jak ganetka jestem uzależniona. Ja tylko nie potrafie tak fajnie pisać jak Wy, mam ciągle takie wrażenie że jestem jakaś nie tego:P Wy tak fajnie wszystko opisujecie, umiecie odpowiedzieć na niemal że każdego posta innych dziewczyn, a ja jak zasiadam już żeby coś napisać to mam jedną wielką pustkę w głowie i za ni coś sklecę to przeważnie już mała mnie wzywa. No ale spróbuje coś napisać..... Ostatnio fajnie że się tak rozpisałyście, uwielbiam Was czytać!!!!! Biała Czekoladko poruszyło mnie to co napisałaś, podziwiam Was że mimo niepowodzeń tak świetnie wszystko widzisz!!!!! Supper!!!! Jolu gratulacje ząbków Kubusia i raczkowania, ale szybko to poszło. U mnie w tym temacie nadal prawie żadnych postępów, ale teraz już się tym tak przestałam przejmować. Narazie Wiki żeby dojść do jakiegoś upatrzonego celu robi to w bardzo śmieszny sposób:) Umie pełzać tylko do tyłu, więc kręci się w kółko, trochę popełza do tyłu, znowu obróci się i znowu do tyłu aż wreszcie dojdzie tam gdzie chce:) Ubaw mamy wygląda to mega zabawnie:) Mamo E przejżałam tą stronkę i chyba Cię znalazłam czyżbyś była na pewnym zdjęciu w białej koszulce z niebieskimi napisami??? A swoją drogą fajnie jest mieć takie zainteresowanie, może jednak uda się wybrać!!!! No i życzę Wam zdrówka i unormowanych kupek:P Monik trzymam kciuki!!!! A jeszcze co dobloków. Ja niestety w takowym mieszkam. Jest to wieżowieć który ma 14 klatek (taki łamaniec) i 11 pięter. Ja mieszkam na 9. Mieszkam tu całe swoje życie i powiedzmy że jestem do tego przyzwyczajona. Ale też marzy mi się domek, ale ja nie chciałabym na wsi tylko normalnie gdzieś w mieście. Poprostu chciałabym tylko nie mieć sąsiadów pod sobą i nad sobą. Sąsiadce z dołu przeszkadza jak mała w chodaku chodzi (a jak już wcześniej pisałam wkładam ją do niego góra na 30 min dziennie)A od niedawna mamy jakis nowych sąsiadów nad nami, jeszcze ich nie widziałam (chociaż wprowadzili się już 5 m-cy temu) a już mam ich serdecznie dosyć. Jak wchodzą czy wychodzą z mieszkania to tak strasznie trzaskają drzwiami a kręcą się cały czas. Pal licho jak to jest w ciągu dnia (chociaż też jest dobijające bo mała mi się często wystraszy przez to) no ale o 5 rano??? czy 23??? to już przegięcie. A do tego cały czas czymś szurają jakby cały boży dzień meble przestawiali!!!! Dobra napiszę jeszcze później bo już Wiki się obudziła..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Dziewczyny :* jestem wkoncu nadrobie zaleglosci postaram sie napewno :) ja juz po zabiegu i rehabilitacji troche to dalo ale nie za duzo Milenka jeszcze nie raczkuje do wstawania sie tez nie rwie i nie ma zabkow :( jedyne co to spiewa i tanczy znaczy kiwa sie jak slyszy muzyke mam pytanko czy uzywacie kojcow i jake zabawki teraz najbardziej lubia dzieciaki opricz tel i pilotow:P stesknilam sie nie bylo mnie troche na necie i wszedzie kody trzeba wpisywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powkurzam was: ja wlasnie siedzie w krotkich spodenkach, w sandalach i podkoszulku przed wiatrakiem bo mi cieplo. Mala w rampersach i z golymi stopami:-D no ale to tylko dzisiaj bo od jutra znowu 'zimno' (10-15 stopni) przez kilka dni. Ale juz jest wiosna, ptaki spiewaja i czuc w powietrzu ze rosliny rosna (bo pyla-ciekawe czy mi sie astma odnowi...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No! mam chwilke dla Was!:) Nemezis witaj! dobrze , że juz wrocilas!!! Ewciko co ta ma niby znaczyc, że nie umiesz pisc! przestan! My tu nie prowadzimy konkursu na najlepszy wpis! Kochana! pisz jak najczesciej i jak najwiecej! :) Ganetko przybij piatke! ja tez wczoraj dostalam @ ;P MamoE jak maly mial biegunki to pediatra zalecila nam wlasnie pro i pre biotyczki (LacidoBaby) i Witas mial pic specjalne mleko Enfamil O-lac (mleko dietetyczne na takie wlasnie unormowanie kupek) i oczywiscie po tych przeprawach biegunkowych kupki tak szybko nie wrocily do normy ale podobno to tak jet po takich wirusowych sprawach... Bedzie dobrze :) Monik mam nadzieje, że wszytsko sie udalo! Myslami bylam z Toba o 11 :) czekamy na Ciebie :) Duniu jak tam Janek ?:) mam nadzieje, że juz bezgoraczkowo! :) Tunciu lepiej u Was! Pozdrawiam mocno! Lilianko pisales o zezie, no to ten temat jest mi bliski bo i ja i moja siostra te wade mialysmy! z tym ze u mnie to dalo sie wszytsko okularami wyprostowac i juz nie musze nosic, a siostra nadal okularki ma. I tez sie obawiam, czy Mlody po mnie nie odziedziczy.... mam nadzieje, ze u Was jednak to skonczy sie jedynie na przypuszczeniach i ze nie bedziecie mialy z tym żadnych problemow w przyszlosci :) Zdrowka! :) Tyle tu jeszcze ostatnio waznych spraw zostalo poruszonych ale nie czuje sie na silach żeby dzisiaj cos od siebie wiecej dodac. mam nadziej, że mi wybaczycie! a tak w skrocie to ; :) jesli dom to na wsi :) malutenki z malym ogordkiem, w Polsce :) ... jednak. :)..."Szczesliwym sie bywa..."- cos w tym chyba prawdy jest. Zdrowie jest najwazniejsze- nasze i naszych dzieci, bliskich... I to ramie kogos bliskiego, na ktorym mozemy sie oprzec w trudnych chwilach...Damy rade dziewczyny! Zmykam do spania zyczas Wam spokojnej nocy i kolorowych snow! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bym zapomniala! dziekuje za zyczenia zdrowka dla Witusia! podzialaly! jest lepiej! dziekujemy! :)kochane jestescie! Ja tez zycze zdrowczeka kazdemu Naszemu forumowemu Bobaskowi!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcisko__ale wcale a wcale sie z Toba ni zgadzam,ze nie umiesz pisac,KObieto!kazdy ma swoj styl i jedni pisza eposy inni smiesznie ujmuja w opisach swe losy,a jeszcze inni pisza strikte,i oto chodzi ile nas tu jest to kazda z nas w koncu jest odrebna jednostka i to jest ciekawe,pisz pisz:) Nemezis__witaj Kochana,dobrze ze juz po zabiegu(nie wiem co to bylo,pewnie mi umknelo).Moj B.tez nie raczkuje,nie ma zabkow,ale do stania sie rwie;)(na razie przy pomocy mojej albo M) zdrowka Ci zycze i pisz co u Ciebie jeszcze. Ale tu dzis cisza.....wiadomo niedziela:),ja wpadlam teraz bo nudy w tv,tzn M oglada olimpiade,a dzis mnie nic nie interesuje,a za wczoraj brawo dla AdasiaM. Kasza__no to teraz mnie zgielo-u WAs juz na letniaka,a ja sie tu ciesze,ze plus 10st i slonce:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza!!! aaaaaaaaaaa! ja tez tak chce!!!! glupia zima!!! wrrr no dobra ! juz mnie nie ma! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza nie denerwuj mnie u nas wczoraj spadl snieg aaaa. Na szczescie dzisiaj juz go nie ma ale adal zimno. Ja tylko na chwileczke bo musze przygotowac jeszcze wszystko na jutro. U nas nadal Emilka sie smarka dzisiaj doszla jeszcze goraczka 39. Dalam malej calpol i poki co spi. Najgorsze ze jak ja tak meczy ten kaszel bardzo to az jej sie zdaza zwymiotowac. Ale sie musza nameczyc te nasze maluczkie. Zycze zdrowka wszystkim chorowitkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu__oj biedna Emilka,trzymam kciuki,zeby szybko minelo,tak nasze dzieci musza sie nacierpiec,jak nie zeby,to goraczka,katarek,kaszel,albo biegunka,a najgorsze ze takie malenstwa to komletnie nie wiedza co i jak,no i nie moga sie pozalic co im dolega:O. zdrowka dla Malenkiej krolewny od cioci A.❤️ Carmen__dobrze ze Witaskowi juz troche lepiej.zdrowka ❤️ zapodalam;) kilka fotek na ten portal gdzie sie ost szukalysmy:);) dobrej nocy Kochane mamusie i dzieciaczki spijcie zdrowo! a ja na rower jeszcze treningowy musze wskoczyc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszlam i wkurzylam sie na Kasze😭 przejscie 200 m z wozkiem graniczylo u mnie z cudem a Ty niedobra takie cuda wypisujesz😭 ewcisko ,ja jak pisze a potem czytam to co napisalam to mam wrazenie ,ze nikt nie zrozumie o co mi chodzi:ppisz jak najczesciej\ Nemezis dobrze ze jestes 🌼 zabawki oprocz pilota...kwiaty doniczkowe,myszka z kompa otwieranie szafek,sciaganie ze stola,zamykanie[przytrzaskiwanie sobie palcow] drzwi,uciekanie a powaznie u nas pilki wszystkie ,kolorowe,male,kolczaste,duza mamina do cwiczen Carmen dobrze ,ze Witusiowi lepiej Geanetko super ,ze zakupy udane ,zadziwiajace jak dobra kawa i zakupy potrafia poprawic humor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu biedna Emilka :( niestety katar jak u doroslego troche trwa,biedne te nasze malutki jak chorują,duuuuuzo zdrowka zyczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
geanetko ja pocwicze z Cindy moj orbi za glosno chodzi:p dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja! Jej ja jak czasem coś napisze to sama siebie poprawiam i też nie odpisuję wszystkim bo cudów nie ma nie spamiętam i już :( Do wczorajszo zaokresowanaych dołączam, dostałam pierwszą normalną @ od 14 lipca 2008 :P zimnoooo -2,5 resztki śniegu bleeeeee, Kasza dmuchnij troszkę słoneczka do nas ;) Zdrówka dla dzieciaczków! Miłego dzionka życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis właśnie ominęłam kody i poszedł post więc nie widzę sensu w tym szaleństwie i wysyłam normalnie ;) Ps fajnie że jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej:) U nas jest ślicznie na dworze:) Jest tylko 0 stopni no ale świeci słoneczko:) Aż chce się żyć:) Jak tylko Wiki się obudzi i zje obiadek to uciekamy na spacerek!!!! Już czuć wiosnę:):):) Nemezis witaj!!!!U mojej Wiki też ani zębów, ani raczkowania, do wstawania też nie bardzo ale jak się weźmie pod paszki i postawi na podłodzę to chodzić chce, fajnie nóżka za nóżką:P Mała też jak usłysze muzykę to kołysze się na boki i głową rusza,a co najzabawniejsze muzykę słyszy we wszystkim np. w gwizdaniu, cmokaniu, stukaniu:) A najlepiej jak lecą reklamy takie z charakterystyczną muzyką:) A ja też wysyłam bez tych kodów:P Nie wiem po co one są???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 85monik
jestem napisałam posta i mi żrzarło a pisanie przynosi mi ból wiec opiszę wam jka dojde do siebie bede cały czas czyt dziekje za kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu, biedna Emilka! ze tez dzieci musza sie tak meczyc! A podajesz jej jakis syropek na ten kaszel? Szybkiego powrotu do zdrowia zycze Emilce!!! Ewcisko no to masz muzykalne dziecko! :D Moj jakos nie wykazuje zbytniego zainteresowania piosenkami... Nawet teledyski najwymyślniejsze go nie wzruszają :P Włączam czasami takie internetowe radio dla dzieci i tez nic... :) Monik dzieki , że dałaś znac, że juz po i OK! no to szybkiego powrotu do formy, niech sie wszytsko ładnie goi!!! Wypoczywaj :D Pozdrawiam!!! Ganetko no ladnie Ci rosnie kawaler! :) I piekne rozdajemy usmiechy!!! :) :* U nas tez lepiej za oknem! +6*C wiec na spacer z pewnością dzisiaj wybędziemy :) Słoneczko kochane topi śniegi, tylko trochę psuje nam samopoczucie halny... do pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik ,teraz boli ale za to jaki efekt bedzie:) ja bede miala do pasa(po karmieniu) a Ty....ehhhh pozazdroscic,dochodz szybciutko do siebie🌼 ja na chwile tylko ,obiecalam sobie zrobic porzadki w szafie ,ciagle chodze w yum samym a musze sprawdzic moze do czegos sprzed ciazy juz wiejde(marzenia) no i dzis basen ,nie chce mi sie ale co zrobic:o przynajmniej za oknem slonko ,to pewnie Kasza dmuchnela nam troszke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×