Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Namezis, Ewcisko, melduję, ze moj Kuba tez nadal nie raczkuje, nie ma zębów, nie staje sam, nie siada sam i nadal nie umie pić z niekapka;-)liczę, ze jak u Jooli będzie postep za postepem;-) Moje piersi to tez masakra jest;-(mialam zawsze takie duże i jędrne a teraz duzo to są, ale chyba lepiej by im było, gbyby zm,alały o 3 rozmairy i widac żeby ich nie było;-(koszmar, skórę mam zwiotczałą, rozciagniętą i wogóle są niełane, jak przestane kermic to wezmę sie za nie ostro, ale wiem, ze rewelacji spodziewac sie nie mogę, no cóż, za to Kubus ładny;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik trzymaj sie dzielnie biedku! z moimi piersiami tez ostatnio nie za bardzo...jakies sie takie sflaczala zrobily i jakbym miala malo mleka (hehe jakbym juz wczesniej nie miala malo:P)Mam 74cm pod biustem i 87 w biuscie wiec na polskie rozmary mam rozmiar stanika 65 G?????!!!!aaaaaa, na amerykanskie 30DD:-D co za masakra... a mnie dzis pokaralo wzoraj sie chwalilam pogida a dzis tylko plus 7 i kropi i szaro buro:-( buuuuu i tak ma byc caly tydzien! oho mala stoi w kacie, z zerwona twarza i cos mi tu smierdzi hmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik trzymaja się, odpoczywaj!!!! Moje piersi też tragedia, są takie jakby wysuszone, no i niestety trochę rozstępów się pojawiło. Biała Czekoladko a ty masz jakiś plan co do karmienia piersią, tzn chodzi mi do kiedy zamierzasz karmić??? Dajesz Kubie jakieś mleko modyfikowane?? Chce Ci je pić??? Bo moja Wiki tylko na cycusiu, mieszanki żadnej nie pija, i nie wiem jakby to było jak miałabym ją odzwyczajać od piersi. Chciałabym niedługo skończyć karmić bo za kilka miesięcy planujemy kolejne baby:P Kurcze mam wrażenie jakby coś liczba postów się zmniejszyła, jakoś dziwnie te wpisy wyglądają, wam też tak się wydaje, czy tylko mnie coś na wzrok padło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Monik - szybkiego dojscia do zdrowia ! Ewka raczkuje !!! Troche nieporadnie jej to wychodzi, ale cwiczy zawziecie , podnosi sie i wdrapuje gdzie tylko moze . Z tego raczkowania juz dzisiejsze ubranko do kosza :D - Ewka zdarla ubranko na stopie i prawie polowa paluchow wyszla , nie oplaca sie nawet juz tego zszywac ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcisko, ja tylko na piersi, żadnego innego mleka nie daję, chcę do roku karmić, myślę, że w maju zacznę odstawiać, zoabaczę. Wiesz, że nie ma koneiczności odstawiania dziecka od piersi, jak się zachodzi w drugą ciąże? Tzn, oczywiście zależy to od twojego nastawienia i od lekarza, ale w większości przypadków nie ma przeciwwskazań. Moja siostra cioteczna np. karmiła dwoje dzieci jednoczesnie, jest między nimi 2 lata różnicy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis - fajnie ,ze jestes i szybkiego dochodzenia do pelni zdrowia ! Gonia - zdrowka dla Emilki ! Ewcisko - tez ciesze ,ze w koncu cieplej robi sie :) w koncu wiosna , wiosna ... :) Nemezis, Ewcisko - moja jakos nie rusza muzyka :/ Puszczalam jej nawet ost czolowki bajek - np gumisie etc ;) i tylko smiala sie ;) a co do @ to juz jakos na poczatku tyg zeszlego naszla i ufff ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mantraelle__dzieki,ze natchnelas mnie do poczytania w necie o fluorze sadze ,ze sie zainteresujecie, http://f.kafeteria.pl/temat_s.php?id_p=2168871-mnie przekonalo Monik__dobrze,ze juz po ,odpoczywaj sobie i waracaj do formy,a opiszesz nam wkrotce co i njak bylo-gdy juz sie zagoji.albo chociaz bolec przestanie. dziewczyny Kasza,Ewcisko,Biala Czekoladko____ja zawsze mialm melony,a po ciazy sa wycisniete melony-tzn.duze flaki-ochyda.:( u nas dzis takie osiagniecie,ze B.wypil z odkreconej butelki 100ml:),ale z niekapka-kolejnego,nowego!mozna pomarzyc. Kaasza_fortuna kolem sie toczy;9,u nas dzis 11st w cieciu,slonecznie-achh wiosna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu__gratujlacje dla Ewki!yuuuhuuuu!!!!! Ewcisko__udanych staran,a gdy sie juz za kilka m.cy stanie ten cud kolejny-to chwal sie nam tu. moj Beni tez kiwa sie przy rytmach,najczesciej melodii jego zabawek;)-widac ze rytmicznie juz jest ok,-komicznie to wyglada,do mtv tez kiwa sie-rosna nam kandydaci do 1265 edycji tanca z gwiazdami,hihi..:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadrobiłam czytanie! :D Ewcisko mi też się zdaje, ze jakoś dziwnie te posty wyglądają, jakby stron ubyło..... Nemezis- witaj! Monik- jak najszybszego dojścia do formy! Lusia- no proszę, brawo dla Ewci! Oj Dziewczyny, piersi po ciąży niestety nie są te same.... :( Mam ten sam problem, mimo że karmiłam krótko.... To już nie jest ten zachwycający atrybut.... :O Zdrówka dla chorych maluszków! Joola- dla ciebie powodzenia. ;) Podziwiam cały czas twoje samozaparcie. Wzięłam nawet przykład i zabrałam się za siebie. Wiem coś o tym wciskaniu się w rzeczy sprzed ciąży, bo ostatnio co chwilę próbuję to robić. Mam poodkładane takie obcisłe rzeczy przedciążowe i teraz, gdy zmobilizowałam się do diety, co chwile sprawdzam, czy to już osiągnęłam ten wymarzony stan, czy jeszcze czekamy.... Najgorsze, ze to samozaparcie gdzieś ulatuje, a M ciągle mnie kusi smakołykami. Okrutnik jeden. kodów nigdy nie wpisywałam, nawet ich nie zauważyłam..... Dopiero wy mi uświadomiłyście, że coś się zmieniło.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po basenie i masazu hurrrrraaaaaaa wcisnelam sie w spodnie przed ciazowe ,faktem ,ze byly luzne ale to nic wazne,ze dopinam sie i nie sa masakrycznie obcisle:p Fasolkowa mamo ,nie mam wyjscia noo,nie ma co podziwiac poprostu MUSZE i tyle na lodowce mam zdjecie siebie z wesela kuzyna czyli 2 tyg po porodzie wazylam tam 92 kg a obok zdjecie z wakacji przed ciaza i tam mam 65 ,faktem,ze na tym letnim jestem opalona i wogole ale roznica taka ,ze jak patrze na to po porodzie od razu odechciewa mi sie wszystkiego:Dmam nadzieje,ze dam rade wrocic do wagi Lusia brawo dla Ewci🌼 Geanetko Kuba najbardziej lubi pic ze szklanki:D Biala czekoladko u Kubusia wszystko bedzie na raz szlo,raczkowanie,zęby ,chodzenie :D Ja karmie juz tylko w nocy i rano a potem nie chce juz Kubus mleka ,oiersi mam ladne trylko wieczorem...bo pelne:D Kasza te Wasze slonce do nas pszyszlo:Dsprawiedliwie sie podzielilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja po weekendzie ale nie wiem czy nadrobie na raz. Zabkowania mamy ciag dalszy. Zeby strasza, juz prawie wisza z dziasel, ale nadal w srodku :-o Na szczescie goraczka mlodemu odpuscila w piatek, ale jesli bylo to zwiazane z wybiciem sie tej gornej jedynki, to ja dziekuje, bo na gorze jeszcze 3 kolejne zeby sie pchaja :-O ;-) Poki co zaczelam troche podczytywac. Monik_____ powodzenia!!! Nemezis______ witaj, dobrze, ze juz wrocilas! Szybko dochodz do pelni formy, a Milenka niech spelni zyczenie mamusi i zacznie troche wiecej sie ruszac 🌼 Jola_____ hehehe, witaj w klubie mam odczepiajacych dzieciaki od czego sie da :-D ganetka_____ niezle zakupy :-) Ja tez z reguly wracam obladowana czyms dla dzieciakow, albo dla M. On nie znosi robic sam zakupow, nawet dla siebie, wiec gdy juz trzeba - to ja to zalatwiam w wiekszej mierze. A dla siebie.... Ja ten typ, co albo sie zakocha w czyms na zaboj, albo tylko kreci nosem. I juz sie stresuje, bo bede musiala sobie cos kupic do PL wyjsciowego, mam komunie siostrzenca i chrzciny Jasia i jeszcze okragle urodziny mojej mamy. Ujjjj, juz mam warczenie na sama mysl o takich zakupach :classic_cool: mama E_____ super z tym turniejem. Nawet nie wiedzialam, ze sa takie turnieje. A swoja droga to podpytajcie znajomych, ktorzy juz odwiedzili EuroDisney czy warto juz teraz z Duza sie wybierac. JA z opinii tutejszych ludzi wiem, ze tutejszej Disneylandy sa lepsze jak dzieciaki maja pare lat wiecej, pierwsza, druga klasa i w gore. Z takimi maluchami jak nasze to tylko sie umeczysz, a frajdy duzo nie bedzie. I szczerze - to co ona z tego teraz zapamieta? Takie opinie slyszlam i ja sie dostosuje, ze tak powiem. Jesli nei bedziemy stad nagle wyjezdzac to poczekam te trzy, cztery lata jeszcze, zeby i Jasiek juz cos zalapal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza____ ja niby za miedza, ale znowu sie ochlodzilo u nas. I do wa dojdzie i to chyba nieco mniej niz te 10C bedzie, bo snieg znowu zapowiadaja! Aaaaaaaaaaaa, zima sniegowa stulecia sie szykuje w Texasie :-D :-D :-D Ale masz racje, teraz w lutym, wystarczy troche slonka i juz wiosna wisi w powietrzu. Tutaj moment i bedzie wiec letnie ubrania mozesz powoli juz odkurzac :-) Co do astmy to cholera, nie mialas gdzie wyladowac tylko w Texasie?! Musisz uwazac i pierwsza wiosna bedzie sprawdzianem, co tu moze ew na ciebie dzialac, bo pyli tutaj wszystko strasznie :-o Ludzie bez alergii pylkowych czesto po kilku latach tutaj czegos sie nabawiaja. Dlugo cieplo, sucho wiec sie to dziadostwo niesie. Ale mam nadzieje, ze to co bedzie pylilo na ciebie nie podziala 🌼 Gonia_____ duzo zdrowka dla Malutkiej 🌼 Kiedy bylas u lekarza? Pytam, bo jelsi na "ucho" zmienil sie kaszel Emilce to moze niech ja lekarz obejzy raz jeszcze? Nie wiem. Mam nadzieje, ze szybko minie jednak to paskudztwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama E_____ nie wypatrze cie nigdzie, bo film z youtuba jest zablokowany w Stanach ze wzgl na copy rights :-( Wolnosc internetu, cholera :-) Annnnnna_____ ja do ciebie z dwoma pytaniami. Pierwsze to o tych cwiczneniach. Rozmawialas z tym kuzynem - rehabilitantem? Co ci poweidzial w sprawie tego co mozna a czego nie? Bo moze bym sobie cos dorzucila do porannej porcji cwicze :-) A dwa - przeczytalam te wypowiedzi o fluorze. Przekonaly cie na tak czy na nie? Ja z zasdy chyba jestem na nie, bo faktycznie, fluoru akurat u nas pod dostatkiem, z nawiazka, wiec nawet sie nie bede interesowac tematem u pediatry. Hm, a wypowiedzi, ze tam, gdzie stoswoali fluor poprawily sie zeby dzieci i mlodziezy, to coz, hm, chyba generalnie chodzi o poprawe swiadomosci w zakresie dbania o higiene jamy ustej. Bo jakos tutejsi dentysci, ci dziecinni, nic nie wspominaja o koniecznosci fluoryzowania zebow. A z innej beczki. Dziewczyny, czy ktores z maluszkow mialo podcinane wiezadelko w buzi? Albo bedzie mialo? Ja mam pojutrze wizyte u pediarty na 9 m-cy z Jasiem i musze jej zwrocic uwage, na to, ze mlodemu jezyk najczesciej uklada sie w serduszko, ma taki wyrazny "przedzialek" po srodku i nie wiem czy to juz na cos wskazuje, czy nie. Nie zwracal na to wogole chyba uwagi u Hani, nie wiem jak wygladal jej jezyk, a teraz jakos tak sie zaniepokoilam. Wiecie jakie sa objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza_____ u ciebie tez moze spasc snieg w nocy lub jutro. Eh, wiosna jeszcze nie tym razem🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia - pamietam ,ze u Ewki sprawdzali wiazadelko jeszcze w szpitalu. Podobno jak cos jest nie tak to klopoty sa z ssaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) u mnie tez piersi juz nie takie jak przed ciaza, :( troche rozstepow, troche stracily na jedrnosci ... nawet nie chce mi sie na nie patrzec... :( Mąz mowi, że sa fajne, ale jakos mu nie wierze... :) No i zauwazyl, że jetem po ciazy szersza w biodrach. Nie to, że tak przytylam, bo tylek to mi chyba nawet zmalal, ale to, że szerzej rozstawione mam kosci :/... Chyba tak po ciazy sie dzieje, ale chyba nie wszytskim kobietom???:/ Kasza u Ciebie caly tydzien a u nas podobno ponad 2 tygodnie deszcze i sniegi i wiatry, i temp +/- 5 stopni. Niby na plusie ale... Uuuu Ewcisko! No to fajnie, że juz tak planujecie :) Oby wam sie poszczescilo :) To teraz syneczek, tak? :D Lusiu gratuluje Ewce! :D Pieknie! Zaczynamy zwiedzac swiat o wlasnych silach :) Joolaa gratuluje sukcesiku! Taaa to wspaniale uczucie móc zmiescic sie w ulubione spodnie :) Kolejnych sukcesow! Duniu nie mam pojecie jak ma wygladac prawidlowo jezyczek. Chyba na Majowkach jest jakas dziewczyna ktora jest w temacie...I jakiejs dziecko tez mialo podcinane wiązadełko.. i to chyba niedawno, ale moge sie mylic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja znowu tylko na chwilke bo padam. Dzisiaj wyslalam M zeby poszedl z mala do lekarza bo boje sie zeby sie cos gorszego nie wywiazalo z tego kaszlu. No i niestety mala dostala antybiotyk. Mam nadzieje ze jej przejdzie po nim. Ktoras z Was pisala zeby chyba przy antybiotyku podawac actimel???? Kojarzy mi sie Ganetka ale nie pamietam. Monik wypoczywaj i koniecznie nam sie pochwal. Ganetko ja tez wczoraj sprobowalam dac malej pic z kubeczka (bez zadnego dziobka) i o dziwo wypila ok 50ml herbatki. Ewcisko a u Ciebie to juz jakies konkretne plany??? My w sumie tez juz z M ustalilismy ze w tym roku staramy sie o kolejnego szkrabka. Ale czasami nachodza mnie jeszcze watpliwosci glownie zwiazane finansami czy sobie poradzimy. Chociaz nie ukrywam ze bardzo bym chciala ;) Duniu pierwsze slysze o podcinaniu wiazadel nie pomoge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joolu podziwiam Twoje samozaparcie. U mnie w tym momencie wszystko poszlo w odstawke i dieta i cwiczenia. Lusiu no to teraz bedziesz miala zajecie - szukanie malej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu , tak, dobrze jest podawac cos oslonowego przy antybiotyku , jakies actimele, pro/pre biotyki. Tylko trzeba jakas godzine chyba odczekac po podaniu antybiotyku z podaniem oslonki. Bo jesli razem to mija sie z celem. Zdrowia dla Emilki! No i prosze nastepna ma plany :D kto jeszcze :) Hmmm gdyby to u mnie bylo inaczej , juz wyprostowane pewne sprawy to tez bysmy pewnie mysleli... eh.. mam jeszce troszeczke czasu :) Lusiu Ewcia wspaniale sobie radzi, ślicznotka mala ze slodkim paluszkiem wystajacym z pajacyka (?) :D :D :D Mamo E wczoraj sobie ogladalam ten filmik ktory przeslalas i sama bym sobie tak chetnie pobiegala !!!! baaardzo!!! a Ty to ta z ciemnymi , krotkimi wlosami??? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen, z tego co wiem, to każda kobieta po ciąży ma szersze biodra, tzn. kości miednicy się w ciąży rozszerzają czy jak to inaczej nazwać(przesuwają się;rozchodzą...) i już nigdy nie wracają do stanu sprzed ciąży, ja też u siebie zauważyłam, że jestem inaczej zbudowana;-) a w biodrach mam przecież mniej niż przed ciążą...o jakieś 15cm;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze cos o fluorze:O http://www.edziecko.pl/zdrowie_dziecka/1,80256,1396650.html wlasnie rozmawialam z moim stomatologiem z pl,on uwaza,ze jezeli jest pasta z fuorem dodatkowe dawki sa zbedne(czyt.moga byc szkodliwe),jednak male dziecko czesto polyka paste wtedy nie jestesmy dokladnie w stanie stwierdzic ile jej polknelo,jaka to dawka. podawanie fluoru zalezy tez od rejonu w jakim mieszkamy,skladu chem.wody,ktora pijemy i czystosci powietrza. czesto wlasnie to nasz in dywidualny pediatra-badz dentysta,zalecaja badz tez nie stosowanie fluoru,gdyz znane im sa na bierzaco warunki w jakich zyjemy tzn.okolica-region,skazony nie skazony,ubogi we fluor badz tez nie. wiec ja bede stosowac u malego,bo pediatra pewnie wie co mu potrzeba. przynajmniej przez te pierwszy rok lub dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu___pewnie juz za pozno,ale tak tak,to ja pisalam o actimelu-naturalnym.podawac nie bezposrednio po lub przed podaniem antybiotyku,najlepiej tak za kilka godzin po(actimel,dolewam cieplej wody troche i w porze mleczka malemu podaje,1 actimel dziennie,mozesz na pol podzielic buteleczke). moj wlasnie dzis dostal na drugie juz!sniadanko(wstal o 5.30),raz w tygodniu taki probiotyk tez mu nie zaszkodzi od tak sobie wpomaga w koncu sily obronne organizmu. zdroweczka dla slicznotki malej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Carmen no synuś by się przydał, pewnie:) No ale jak będzie druga córeczka to też nic się nie stanie:) Oby się udało i żeby było zdrowe:) Mój M jakoś tak nigdy nie był tak bardzo za tym żeby mieć syna, nawet jak planowaliśmy dziecko to cały czas mówił że fajnie jak będzie córa:) Teraz też mówi że wcale nie będzie smutny jak będzie druga córa:) Goniu plany są jak najbardziej konkretne:) Mój M chciałby już teraz się starać, ale ja chce żeby przynajmniej różnica 2 lata rocznikiem była. Mnie też ciągle nachodzą myśli czy rzeczywiście już się decydować, bo przecież ja niedługo pracy nie będę miała:( No ale stwierdziliśmy że jak bym miała teraz szukać nowej pracy to plany na drugie dziecko odwlekły by się baaaardzo w czasie, a tak to spróbujemy teraz a jak odchowamy trochę dwójkę to wtedy ruszam na podbój pracy:P Lusiu brawo dla Ewy!!!!! Ona tak jednego dnia to opanowała???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak czytam o tych piersiach to widzę ze chyba każda z Nas ma taki problem.U mnie to już całkowicie MASAKRA.Jeden cyc wielki w którym jest mleko a drugi w którym mleka brak zwiędnięty,oklapnięty że porażka .Jak gdzieś wychodzę to wkładam w stanik do tego mniejszego pas ciążowy i wtedy są w miarę równe.Porażka wiem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalimero
Cześć dziewczyny! Jestem czerwcówką, moja Julka za niedługo skończy 9 miesięcy. Podczytuję Wasze forum od października 2008:) Mamy z Julką problem, z którym nie potrafię sobie poradzić- parę dni temu w pachwince zauważyłam wysypkę, posmarowałam Bepanthenem i niestety wysypka rozprzestrzeniła się prawie na całe podbrzusze. W tej chwili skóra jest zaczerwieniona, wysypka widoczna, ale co dość dziwne, nie jest bolesna, nie swędzi. Dodam, że do tej pory używałam tylko oryginalnych Pampersów (w 2 miesiącu spróbowałam Huggisów, po których pupa była bardzo czerwona), pieluszki zmieniam od zawsze max. co 3 godz., przy kupce natychmiast. Jak tylko pojawiło się zaczerwienienie, chusteczki (Pampers Sensitive) zastąpiłam mydełkiem Małej i przegotowaną wodą. Zmiany są tylko z przodu, z tyłu pupka śliczna. Smaruję Sudocremem, pupa często "wietrzona", poprawy niestety brak. Wczoraj zmieniłam pieluszki na Bella Happy i też nic. Lekarka przepisała maść ze sterydem, której na pewno nie użyję bez konsultacji z dermatologiem dziecięcym, ale na wizytę u niego muszę poczekać do soboty. Może miałyście podobne problemy i potraficie coś poradzić? Pamiętam, że chyba Nemezis pisała coś o uczuleniu na pieluszki. Z góry dziękuję za odp. i ciepło Was wszystkie pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×