Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Jakie to smutne Tunciu. Najbardziej denerwujaca jest ta bezsilnosc, ze nic nie da sie zdzialac, nawrocic czasu Goniu, tobie/wam Gratulacje!!! Witaj Lily!!! 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Duniu, swietnie ze podroz dobrze wam zeszla! Dobrego wypoczynku, jesli ci sie uda bo wiem ze masz duzo rodziny do zaliczenia ;) Przepraszam ze nie wymienie ws wszystkie, ostatnio zawirowana praca jestem, pochwale sie ze dostalam spory awans, a co za tym idzie potrzeba wkrecenia sie w sprawy o ktorych nie mam bladego pojecia. Ucze sie plywac! :D:D:D Wiec sciskam Was wszystkie mocno, zycze duzo zdrowka i jak najmniej zmartwien! 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 I wszystkim naszym nadchodzacym i juz Dwulatkom rosnijcie zdrowo i szczesliwie!!! 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie to smutne Tunciu. Najbardziej denerwujaca jest ta bezsilnosc, ze nic nie da sie zdzialac, nawrocic czasu Goniu, tobie/wam Gratulacje!!! Witaj Lily!!! 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Duniu, swietnie ze podroz dobrze wam zeszla! Dobrego wypoczynku, jesli ci sie uda bo wiem ze masz duzo rodziny do zaliczenia ;) Przepraszam ze nie wymienie ws wszystkie, ostatnio zawirowana praca jestem, pochwale sie ze dostalam spory awans, a co za tym idzie potrzeba wkrecenia sie w sprawy o ktorych nie mam bladego pojecia. Ucze sie plywac! :D:D:D Wiec sciskam Was wszystkie mocno, zycze duzo zdrowka i jak najmniej zmartwien! 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 I wszystkim naszym nadchodzacym i juz Dwulatkom rosnijcie zdrowo i szczesliwie!!! 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuncia - straszne to co piszesz :/ ale przynajmniej optymistyczne wiesci dot. Mateuszka :) Mam nadzieje, ze na kolejnym turnusie Mati nie tylko bedzie juz raczkowal ale nawet biegal ! :) MamoE - gratuluje awansu! Dunia- ale mialas bezproblemowa podroz u nas nawet wyjazd w gory, juz nie mowiac drodze nad morze to stres :/ Z powodu tej choroby lokomocyjnej zastanawiam sie czy nie lepiej byloby jechac pociagiem... tylko wtedy o rowerach i polowie bagazu musialbym zapomniec... juz nie mowiac o tym ,ze ja planowalam wczesniej na drugie urodziny Ewki pojechac do Chorwacji... coz moze wyrosnie z tego. Mam jeszcze pytanie do tych co mialy kiedys chorobe lokomocyjna - jak wlasnie czulyscie sie w pociagu ? Wszystkiego Najlepszego dla solenizantow majowych ! :) Ewka zdrowa- kaszel i katar minal - nabrala sil i fochy ze zdwojona sila powrocily ,a uparciuch z niej rosnie straszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Witald, Tymuś najlepsze życzonka w dniu drugich urodzin 🌼 🌼 🌼 Tunciu super wiadomość o Mateuszku, zobaczysz jeszcze bedzie biegał. No i strasznie przykra wiadomość o drugiej dziewczynce. Jak to możliwe że w urodziła w szpitalu i nikt sie nie zainteresował??? Duniu fajna miałaś podróż. Mam nadzieje ze moja załoga też sie tak spisze, chociaż po ostatnich wyczynach Emilki nie ma za duzych szans. Jak pisałam nie jest zazdrosna o siostre ale zrobiła sie nie do wytrzymania. Zastanawiam sie czy to nie połaczenie buntu dwulatka z nowa sytuacja w domu wywołuje u niej takie zachowania. Przez 3 dni dosłownie wisiała na M, ciagle coś wyciaga, psoci, broi a do tego przeraźliwie krzyczy, już nie mam do niej siły i naprawde zaczyna mi brakować cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Ja też składam najserdeczniejsze życzenia dla Kingi, Malwinki i Zuzi (spóźnione ale szczere) no i dla dzisiejszych Jubilatów STO LAT Wituś i Tymuś 👄 🌼 Tunciu strasznie przykro mi z powodu Twojej siostry, mam nadzieje że szybko dojdzie do siebie po tym wszystkim!!! Supper wiadomości co do Mateuszka oby tak dalej!!!! Mamo E gratuluje awansu!!!! Lusiu ja miałam chorobę lokomocyjną i w pociągu czułam się dobrze, ba u mnie przebiegała ona w ten sposób że i autobusami mogłam jeżdzić bez żadnych problemów, źle czułam się tylko w samochodzie osobowym, wymiotowałam bardzo często:( Teraz choroba już przeszła, tzn jeśli jade autem jako pasażer i jedziemy taką drogą że jest mnóstwo zakrętów to czasem mnie muli ale wystarczy lekko uchylić okno,pooddychać głębiej, wziąć coś miętowego do ust i przechodzi. Jeśli chodzi o mnie to nadal nie wiadomo co mi jest, wyniki badań wyszły dosyć dobre, 1 czerwca czeka mnie jeszcze usg jamy brzusznej a jutro wizyta u neurologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu, zachowanie Emilki to forma zazdrosci. Nie okazuje jej w stosunku do malenstwa ale do was, to po prostu chec zwrocenia uwagi. A najefektywniej i najszybciej zwrocic uwage poprzez zle zachowanie, niestety. U nas bylo identycznie po narodzeniu Oli! HV dala mi wtedy bardzo dobra rade, jak najwiecej chwalic Duza za kazdym razem jak cos robi dobrego lub normalnego, np takie proste rysowanie dajesz jej wtedy do zrozumienia ze tylko poprzez bycie grzeczna zwracasz na nia uwage. No i tak praktycznie, takie malenstwo oprocz jedzenia, spania i ubrania to nie ma jeszcze duzych potrzeb emocjonalnych, wiec spedzaj jak najwiecej czasu z Emilka, np poprzez zabawy jak Lily spi. Albo zostaw Lily spiaca z M lub babcia a ty wyjdz na plac zabaw tylko z Emilka, Daj jej sie czuc wazna ja od czasu do czasu spedzam czas tylko z Evelyn, idziemy na kawe albo do muzeum, kina itp. I ciagle jej powtarzam ze ona jest moja pierwsza miloscia ;) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunciu_____ widzialam zdjecia Matiego na nk :-D Super chlopak, dzielny i ciesze sie, ze mimo twojego niechetnego najpierw nastawienia do wyjazdu - jednak zadowolona jeses i juz planujeszn nastepny! Przeciez wiadomo bylo z gory, ze taka mama jak ty nie odpusci :-D :-D Z drugiej strony tak smutna i wstrzasajaca widaomosc o stracie siostry! Ciezko to sobie wyobrazic, jak wogole moglo do tego dojsc?! mam nadzieje, ze czas szybko zaleczy rany i fizyczne i psychiczne i siostra szybko wroci do formy ❤️ A przy okazji, jak tam wyniki biopsji meza? Wiecie juz cos? nadal musi brac te leki czy juz jest lepiej? mamo E_____ gratulacje awansu i szybkiej nauki plywania chocby pieskiem na nowych wodach :-D Choc ty to od razu wskoczysz na delfinka i szybko zostawisz innych w tyle :-) Ewcisko______ trzymam nadal palce za dalsze badania. Jak juz bedziesz wiedziala, miala poukladane co i ja to daj zanc 🌼 Gonia______ mama E ma racje co do zachowania Emilki. Wychodzi z niej zazdrosc jak moze z takiego malego dziecka. No i wsie rady MamaE jak zawsze "w cenie" :-D JA tez nadal starm sie spedzac gtroche czasu sam na sam z Hania jak jasiek drzemie w ciagu dnia, mimo ze ona wtedy woli ogladac bajki. Ale zanim to sobie cos poczytamy, czy porysujemy. No i wieczorem, gdy mlody juz w swoim lozku, to wtedy jest czasy tylko jej i oboje z M wtedy sie nia zajmujemy, gramy, czytamy itp. Mam nadzieje, ze w miare szyboko sytuacja sie unormuje choc nie zdziw sie, jak przejdzie to w bunt dwulatka :-) lusia____ ciesze sie, ze Ewa w koncu sie wykurowala! No a coz, za powrot zdroka placi sie powrotem swojego wlasnego widzi mi sie i pogladu na swiat :-) I to z nawiazka chyba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas poki co wszystko okej. No moze za wyjatkiem zdecydowanie wiekszej ilosci koop u Jaska. Choc dzis bylo lepiej. Ale, poniewaz wygladaja prawie ok, to zwalam to na nowe jedzenie i wode, na okres przejsciowy jesli chodzi o jedzenie i flore bakteryjna z tym zwiazana. Zobaczymy jak jutro bedzie w smierdzacym temacie ;-) Rok temu mial podonie, a i Hania miala takei "jazdy" kiedys. Dzieciaki szaleja na calego u dziadkow. Jasiek powoli cos sie chyba (tfu tfu zebyiezapeszyc) rozkrecca z mowieniem. oczywiscie takie slowa jak oko i nos to nie dla niego. On od przylotu mowi autobu(-s) - zalapal w pelnym zachwycie nad tym srodkiem lokomocji, jak zmienialam z nimi terminal na lotnisku w Londynie. No i od wczoraj mowi -apuga (papuga). Po co mu proste latwe slowa?! ;-) Zobaczymy jak bedzie dalej :classic_cool: Poki co siedzimy u moich rodzicow, z tesciami sie tez juz widzielismy zaraz po przylocie. Teraz wybieramy sie do nich w tyg "na wycieczke", a na troche dluzej za jakis tydzien z okladem. Trudno, poczekaja, mi na razie dobrze u rodzicow. A chcialam wam napisac, ze nie moge sie nadziwic jak inny jest jasiek w porownaniu z Hania. Owszem, przy wizytach w PL mlody jest o pol roku starszy niz Hania (np. teraz jego wizyta to ma dwa lata, a Hania odpowiednio miala 1,5 roku). Mloda byla dzika, na dystans, baaa, dopiero w tym roku poleciala rzucic sie w ramiona cioci na lotnisku (odbierala nas moja siostra z synem). A tak to zawsze wstydzioch, mamusia wszedzie i zawsze, dlugo trwalo zanim moglam si egdzies sama wyrwac, zeby ona zostala z babcia. itp itd. A mlody - jak go okreslila moja mama "jakby tutejszy". Jak tylko dziadki przyjechali po nas do Wawy, od razu lecial z krzykiem przytulac sie, dawac buziaka, generalnie - totalnie rozny od siostry w takich zachowaniach :-D W sumie to dobrze, bo latwiej ich zostawic z babcia i chocby na zakupy wyskoczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąz bedzie miał wycinek pobrany dopiero za m-c bo nagle im sie przypomnialo ze musieliby go najpierw zaszczepic na zółtaczke:/ co do mojej siostry to dluuga historia. Lekarz od poczatku nie dawał szans tej ciazy i tak jak postanowił tak zrobił. W miescie gdzie mieszkam tacy sa lekarze. Ordynator byl juz nawet karany za nielegalne usuwanie ciąz:/ Co do Matiska to do biegania jeszcze wiele mu brakuje ale dziekuje ze dobrze nam zyczycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, jestem do tylu strasznie i z czytaniem i z pisaniem.... jakoś nie moglam ostatnio zebrac mysli, znalezc czasu na spokojne odpisanie..... nawet teraz w biegu, bo gary czekaja...ciasto w piekarniku itd.... Dziekuje za zyczenia urodzinowe dla Witusia, jestesci kochane!!!!!!!!!!!!!!!! I my również życzymy KINDZE, MALWINCE, ZUZI zdrowka, zawsze uśmiechniętych buziek, cudownych prezentów!!!! niech pociechy rosną zdrowo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Goniu gratulacje!!!! cudownie, że poród przebiegl tak szybko, sprawnie i że Lily juz jest z Wami po tej stronie brzuszka!!!!!!! ogromne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tunciu strasznie mi przykro , że takie nieszczescie spotkalo Twoja siostre!!!!!!! brak słów...mocno przytulam ❤️ moze pozniej znajde czas na podczytanie... dziękuję dziewczyny ❤️ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcisko - dobrych wynikow badan! Goniu - tak manifestuje sie zazdrosc - rady doswiadczonych mam w tym temacie zapewne pomoga :) Dunia - az usmiechnelam sie jak czytalam o Jasku - to tak jak Ewka - ona tez podstawe slowa o szerokim spektrum znaczen - np bum - samochod, kolo, wozek , jechac, papa - pozegnac sie, zniklo, skonczylo sie, nie ma, isc na dwor, isc na spacer itd... i ma te swoje podstawowe slowa - ale tez bardzo podobaja sie jej tramwaje - i tez stara sie mowic "tramwaj" choc troszke to chinszczyzna brzmi bo umija r a reszte zmiekcza :D ale wiadomo o co jej chodzi ;) Latwych w stylu np "oko" tez nie mowi, czasami cos ladnie powtorzy - np ost u znajomych ciacho - czysto , ale w domu juz nie chciala powtorzyc - ogolnie z niej uparciuch i w tej kwestii , a ze potrafi porozumiec sie bez problemu z najblizszymi - zna najwazniejsze slowa czyli nie i tak :D to jakos najwyrazniej jej sie nie chce ;) I sklada juz dwuwyrazowe wyrazenia, ale ze ma okrojony bardzo slownik to nie ma tego za wiele. Znaczenia slow zna - wie co zrobic kiedy np powiem jej - podaj mi ta zolta scierke ktora jest w lazience na pralce, w ksiazkach tez ladnie rozroznia kolory, wielkosci, zwierzeta, rzeczy itd . pamiec ma doskonala pamieta miejsca w ktoych bylismy, sytuacje . Co do otwartosci w stosunku do innych to roznie to bywa - osoby dorosle poczatkowo traktuje zazwyczaj z dystansem, za to do dzieci garnie sie , zwlaszcza do takich cztero-piecio latkow, stara sie z nimi bawic i chce w tej zabawie czynnie uczestniczyc a nie tylko np obserwowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moja Ola tez ze slow polskich tylko te niezbyt proste wymawia, wczoraj np powiedziala ogoreczek ... :D uciekam za zajacem :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam A dla Natalii i Jasia najserdeczniejsze życzenia urodzinowe 🌼 🌼 🌼 Mamo E gratuluje awansu. I powodzenia w nauce pływania nic jednak nie moge Ci doradzić w tej kwestii bo ja prosto na dno ide ;) Dzieki za rady w sprawie Emilki, a ja już sie cieszyłam że nie jest zazdrosna a tu jednak sie okazało że jest tylko inaczej. dzisiaj np nie chciała zostać z moja mama w domu tylko musiałam ja zabrać ze soba do sklepu. Ale macie racje musze spróbować spedzać z nia wiecej czasu. Duniu zobaczysz po powrocie do domu to Twoj M Jaśka nie pozna tak mu sie syn rozgada. A swoja droga ja tez zauważyłam ze przez ostatnie jakies dwa tygodnie Emilka zaczeła powtarzać dużo wiecej słów. A że dużo bawi sie z babcia to głównie mówi teraz po Polsku. Czasami tylko mam problem ze zidentyfikowaniem co akurat chce. Lusiu nigdy nie miałam choroby lokomocyjnej ale gdzies mi sie obiło że jeśli jedziesz pociagiem to nalezy siadać z kierunkiem jazdy. Może Ci sie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu jestescie! dobrze ze Gonia podbila bo uzywam neta z komorki ledwo chodzi i co raz przerywa Gonia Gratuluje! masz 2 corki Emi i Lilli tak jak moja psiapiola Gosia z Texasu i ta sama roznica wieku no szok! Tunciu nie wiem nawet co napisac w spr Twojej siostry. Jak mozemy jej pomoc? moze mamy popatrzec w necie na prawa pacjenta? wybadac grunt w sensie podobnych spraw jakby siostra chciala isc z tym do sadu? Bo moze by nawet chciala ale atpie aby miala teraz do tego glowe...Moze do telewizji jakiegos anonima wyslac niech siada doktorkowi na karku? Ciesze sie ze Mateusz wymiata:-) nie chcialabys moze z chlopakami przyjechac w gory na kilka dni?albo ktoras z dziewczyn?Bo my czekamy poki co na zaproszenie do wawy na rozmowe w sprawie immigracyjnej ale poki co ani widu ani slychu... Lillianko napisze cie ze cie podziwiam i ze robisz najlepsza rzecz z mozliwych. Moze innni tak nie uwazaja, moze Ty sama mozesz powatpiewac ale wierz mi jesli jest naprawde tak jak piszesz,nie umiesz wybaczyc, uczuc brak to nie ma sensu tkwic w takim zwiazku. Sciskam cie mocno i ODWAGI! Dunia ile jeszcze bedziesz w stolicy? Carmen dobrze ze sie odezwalas, wyobrazam sobie ze musi byc wam ciezko po kolejnych przejsciach dlatego od czasu do czasu napisz kilka slow aby sie wyladowac i nas uspokoic ze wszystko w porzadku. Mamo E :-D jestes moja idolka wiesz?:-D Ewcisko i jak tam? wiesz ja tezmialam dobre wyniki krwi, dobra wage, nie mialam nadmiernego owlosienia (kolejny objaw PCO) tylko obraz usg jajnikow do kitu. Polecam tabletki na kilka miesiecy i zobaczysz tak jak wam z Wika wyszlo po odstawieniu zajdziesz szybko. Ja nawet pamietam raz w styczniu 2008 mialam podobnie , kilka tyg swirowal mi okres nie mialam najpierw ze 3 miesiace, potem przyszedl myslalam ze sie wykrwawie, wielkie skrzepy ze mnie wylazily. Przyszlo mi do glowy ze moze poronilam,. zrobilam test i jedna kreska lekko widoczna! 2 dni pozniej juz nie, tydzien spokoju i znowu 4 dni krwawien, 2 dni cisza i plamienia wkurzylam sie i zaczelam znow brac tabletki przez pol roku (potem sie skonczyly, dr nie chcial mi dac no i jest Marianna tak w skrocie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wogole to szok ze nasze kafeteryjne dzieciaki niektre juz maja 2 lata! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasza ja tez pierwsze co to chciałam sie jakos mscic na tego doktora ale on a nie chce i musze to uszanowac chociaz sama osobiscie bym mu jaja ukreciła;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila tteraz dopiero Cie zauwazylam wybacz:P Mało tu czytam bo czasu mi brak. Kilka slow o mnie? Mam na imie Marzena i mam 2 synow. Moj mlodszy 2 latek urodził sie z rozszczepem kregoslupa i wodoglowiem. http://materosn.blogspot.com/ jego stronka:) Jestem na tym forum niemalze od poczatku. Ale jest tu czesc kobitek ktore doszły w poxniejszym terminie tak jak Ty takze sie nie krepuj i pisz jak najczesciej:) Witam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcisko nie wiem nic o policystycznych jajnikach ale wiem cos niecos o gadaniu lekarzy i nie wierz w słowa ze sie nie da bo wszystko jest mozliwe. Sama widzisz ze zaszlas w pierwsza ciaze bezproblemowo mimo ze to podobno niemozliwe a jednak:) Takze glowa do gory i bedzie dobrze bo inaczej byc nie moze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tAAA czytam zaleglosci... Siedziałam sobie na turnusie a wy mnie nawoływaliscie:P Ach dzis mam jakis dobry dzien choc padam z nog. Byłam juz z Matiskiem na rehabilitacji i na wczesnym wspomaganiu rozwoju i potem poleciałam zamowic tort dla mojego Nikosia bo ma w sobote ur a teraz zbieram sie odebrac nikosia z przedszkola a wszystko z Mateuszkiem na rekach bo małzowona moja poleciala do biura na imprezke słóżbowa:/ Kregosłup mi siada. Ok odezwe sie niebawem:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja sprostuje plywac sie ucze tylko na nieznanych wodach nowej pracy ;) Kasza, no to chyba spadlam z pedestalu, co? :D:D:D:D Mila, ja tez cie witam, no i przylaczaj! Ja jestem tu najstarsza (anagraficznie mam 41 lat ale w sercu ciagle mloda doopa ;) ) i mam dwie corki, starsza konczy 5 lat w sobote a mlodsza 2 latka w czerwcu. Mieszkam w Londynie i jestem mama pracujaca, aczkolwiek raz na tydzien posylam totka a nadzieja na wygrana ;) No gdzie tabelka? Dopisz sie! My obiecalismy babci w Pl ze w sierpniu przylecimy ale M ciagle nie zna daty obrony doktoratu i nie mozemy rezerwowac biletow. Ceny na koniec sierpnia sa juz powalajace, 850F za nasza czworke Duniu, wiem ze was to jeszcze drozej kosztuje, ale ja dwie godziny ryanairerem za taka cene sie po prostu cisnac nie chce 😠 A tak w nawiasie, qrka, zachaczyliscie o Londyn i nic nie mowilas?! Carmen, ja ciegle oczekuje wizyty specjalne usciski dla juz zarezerwowane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj głośne Stooo Lat!!! dla Natalki i Jasia!!!!!!!!!!! Rośnijcie zdrowo dzieciaczki na pociechę rodzicom!!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ powoli moze uda mi sie poczytac i odpisac! MamoE, no prosze, awansik!!!brawo!!!!!!!!!!! dziekuje Ci za zaproszenia, jesli sie pojawimy to tak w lipcu, jesli M bedzie lecial na koncert swego idola, Primusa... Ależ byloby fajnie sie spotkac!!!!!! :) Tuniu, ależ zabiegana jesteś, mam nadzieje, że znajdzie się czas i na odpoczynek , relksik!!! :) ciesze sie ze zadowoleni z turnusu jestescie. Kasza gdybym byla w Pl chetnie bym sie do Ciebie wybrala!!! no ale...tkwie w tym paskudnym Dublinie ;) ;D Duniu, ale fajnie, że Jasiu tak dobrze się czuje w Pl! odpoczniesz sobie przynajmniej troche!!! ja też mam nadzieje, że uda nam sie odwiedzic dziadkow w Pl jeszcze na tych wakacjach... :) Ewcisko, dobrych wynikow z usg zycze! badz dobrej mysli!!! Lusiu, mam nadzieje, że znajdziecie jakis sposob, zeby podroz byla bezproblemowa! co do pociagu, to chyba najllepszy srodek lokomocji, dla tych ktorzy maja problemy tego typu... :) powodzenia! no i Witus sie obudzil, trzeba na szybkiego jakis obiadek zrobic :) do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje w imieniu Janka za wszystkie urodzinowe zyczonka :-D czyz troszke nie wstyd, ze dziecko juz spi, uswietowane po pachy, a tatus jakos nie dzwonil z zyczeniami i buziakiem ;-) Alez jestem paskudnik, co ;-) Co prawda mlody dzis uswietowany raczej zabawowo na powietrzu, z reszta jak co dzien od przylotu. Super ta pogoda u nas, dzieciaki calymi dniami w ogrodku, szalenstwo i zabawa, troche wycieczki na plac zabaw, na loda, do biblioteki itp. No i dzis podane byly rozne zakupione ciasteczka i szmapan od dziadkow, bo rodzinnie swietujemy w niedziele, gdy zjedzie moja siostra z rodzinka na weekend i tesciowie moga przyjechac. Ale ja nie mam w planach zadnych kulinarnych wyczynow. Jutro musze pamietac podjechac do dobrej cukierni, naszej "tortowej" na wszelkie okolicznosci i tort zamowic :-) Mamo E_____ ja w Londynie kochana bylam raptem 3 godziny, a i tyle tez w drodze powrotnej. Wybacz, ale podroz przez Atlantyk z dwojka dzieciakow jakos nie nastawia mnie na robienie sobie przerwy w podrozy nieco dluzej i zwoedzanie i odwiedzanie po drodze :-D Moze kiedys bedzie lepsza okazja, zeby sie spotkac. Kasza______ ja poki co siedze u rodzicow, w Piotrkowie. Za jakis tydzien mam plan przenies sie na troche do tesciow, miedzy Lodz i Wawe, a do Wawy zjade pewnie jakos moze w okolicy polowy czerwca. na jakis tydzien moze, do siostry. Musze sie jeszcze z nia ugadac, kiedy by im pasowalo, zebym zwalila sie z dzieciakami na glowe. Ale dam znac, jak juz bede blizej wiedziala termin i jesli bedzie nam po drodze, to konicznie sie spotkamy - skoro nie udalo sie po tamtej stronie Wody, to moze tu sie uda :-D Ewcisko_____ cos mi chodiz po glownie, ze ty niedaleko mieszkasz Piotrkowa, tak? Lekarza masz u siebei na miejscu, czy moze podjezdzasz gdzies blizej mnie? Tak pytam, bo moze tez nam sie uda? Dobra, lece nadrabiac zaleglosci internetowe. Dzieciaki umachane padly, Jasiek juz dzis nieco lepiej w smierdzacym temacie. W sumie to mija tydzien w PL jutro, wiec chyba pora, zeby sie wyrownalo... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nasz Jasiu juz spi? a ja myslalam ze on imprezowicz maly ;) Szczesliwego dwulatkowania Jasiu ❤️ Duniu, z tym przelotem przez Londyn to rozumiem :) do kiedy bedziecie w PL? (troche niedoczytana jestem) bo moze jakos i nam by sie udalo spotkac? Co prawda jak bedziemy to tylko w Gdansku, no ale pociagi chyba jeszcze jezdza w PL? ;) Dobranoc wszystkim - dzis rano nasza topikowa Myszka mi pstryknela smsa ze znow ja nawiedzilam w snie ... i to w ciazy!!! o zgrozo! ja trzeciej tury zaczynac nie bede :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez jestem wkur**** znpwu od 4 rano mloda sie kreci. Spi z nami bo jej pokoj u mnie w domu nie ma zabezpieczenia na drzwi a na wprost sa schody. No i znowu jazdy w nocy ze ona spac nie moze, wpycha mi rece pod bluzke, pije wode (to akurat ok) wierci sie, szczypie mnie po szyi itp. No i jako ze ja juz dzis powiedzialam nie na wkladanie lap na moje piersi to sie rozbudzila. Walka do 5 ranoNa co ja stwierdzilam ze jak ma tyle energii to super 10 rundek po ogrodzie . W tylku mam zer jest ledwo 8 stopni i koguty dopiero wstaja. Mam taka kur%%%% ze szok ile mozna? ja wiem ze p[owinnam byla ja nauczyc od ok 3 miesiaca zycia zasypiania, ze potem ok 14 miesiaca bylo kilka tyg ze spala sama , zasypiala sama (ale ja i tak nie spalam bo w niani alektronicznej ciagle ja slyszalam) potem byla chora, potem przeprowadzka, loty ale cholera jasna dosc! A moj chlop oczywiscie jak zawsze ja broni ze ;'wczoraj o 18 zjadla herbatnika z czekolada i dlatego teraz jest taka aktywna'. SERIO?????? To jak jest aktywna to bedzie do 12;30 skakac po ogrodzie i nie ma wala ze pozwole jej spac! Myslicie pewnie ze jestem wyrodna i straszna ale kurde mam dosc serio. O 12;30 do lozka NA GODZINE (tak aby w nocy nie uslyszec od meza 'za duzo spala w dzien') i koniec tego dobrego! Nie dlugo bede chciala wrocic do pracy nie bede sie z nia uzerac wtedy, ledwo chodze i na oczy patrze, kolezanki w stanach sie podsmiewaly i kupowaly mi korektor pod oczy ze mam takie wory i cienie, anemie mam taka ze ledwo czasami stoje... w dupie mam metody proszenia, obserwowania. Widze ze z moim dzieckiem nie mozna inaczej tylko ostry trening:-( ufff wyzalilam sie ide z mloda do ogrodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza, jaka wyrodna matka? Wyrodna bylabys gdybys zostawila Pande sama w komorce ze spiacymi kurami (nie chce ci podsuwac zadnych pomyslow ... ;) ) jasne ze jestes wkurzona, ja tez bym byla. Slyszalas o medised? Kiedys Ola przechodzila okres ze nie mozna jej bylo polozyc spac, budzila sie w nocy itp. 5ml medisedu przed spaniem i antyhistaminy robily swoje. Jak chcesz to ci podesle. A jak nie to moze stary sposob naszych babc, troche brandy na noc ;) :p Sciskam cie kochana i wytrwalosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza_____ ja to cie podziwiam, ze masz sile mlodej pilnowac o porze koguciej na podworku ;-) Pomysl z kurnikiem Mamy E zdecydownie bardzije do mnei przemawia, biorac pod uwage pore dnia :-D :classic_cool: A tak na serio, ot wcale si enie dziwie, ze jestes wkurzona, bo ja tez bylam, dwie nocki gdy mi dzieciaki wstaly kolo 4 rano.... Uhhh, a skoro ty masz takie jazdy caly czas to wcale sie nie dziwie, ze masz dosyc. Tez bym miala, serio i nawet by mi przez glowe nie przeszlo, ze jestem wyrodna matka :-p Moze sprobuj tak jak Mama E mowi, czyms jej pomoc? A fakt, ze ciagle zycie na walizkach mlodej nie pomaga w oswojeniu miejsca i spania. ja dlatego siedze na tylku teraz z mlodymi co najmniej 2 tyg w jednym miejscu, zeby glownei Jasiek wlasnie sie przyzwyczail. Choc on juz i drzemki i nocne spanie normalnie ma. Generalnie to chyba dzieciaki sie przestawily godzinowo. Nie wiem co ci poradzic oprocz wymeczenia kolezanki na maxa. A nie ma szansy np na jakis materac kolo waszego lozka - chocby dla ciebie. Niech Sam sie z mloda rozbija, a ty, myk, na swoje? Mam nadzieje, ze jednak cos ci sie wyprostuje w tej kwestii ❤️ Bo troche nie tego byc teraz, przy dwulatku bardziej niewyspana niz przy noworodku, co? MamaE______ ja bede w PL 3 mies, do 17 sierpnia. Kiedy wy planujecie odwiedzic Gdansk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIM MAMUSIOM WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA MATKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZDROWIA, POGODY DUCHA, CIERPLIWOŚCI I MIŁOŚCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok juz mi zlosc czesciowo przeszla. Wczoraj mloda spala pol nocy u siebie a w polowie 1. wysiadla bateria w niani. 2 bylo zimno jak diabli i Sam poprosil zebym ja przyniosla (nasze lozko jest pomiedzy 2 kominami cieeeeeplo:-) ). Wiec zabezpieczenie z pokoju i na schodu juz jest teraz tylko tatusia szkolic (nie mowiac o pandzie). Poki co Panda pomaga Samowi w ogrodzie (tj jezdzi na taczkach). dzieci.... Mamo E co do wspomagaczy to chyba jakas meliske bede musiala sprobowac (juz probowalam herbatke w stanach jak miala 10 miesiecy) bo antyhistamine nie ma co dawac na dluzsza mete (od czasu do czasu tak). POanda brala w usa bo miala alergie, pomagala na sen i na alergie, w PL mimo leku mala dalej miala alergie (gorzej niz wq TX) wylala (a moze wypila???) cala butelke, od tego czasu nie podajemy jej i co? alrgii i kataru brak:-) Tak wogole to zalozylam temat inny bo glowie sie nad zapasopwym fotelikiem dla Pandy do gora 350zl i zeby jak na dluzej starczyl. Patrzcie tu http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4841469 kurcze cos musze miec w Muszynie ale na fajny fotelik stac mnie bedzie za 2 miesiace, juz na ten gwalce karte angielska:-( ale musi miec a nie mam nawet od kogo pozyczyc. Ludzi na wsi coraz mniej, wszyscy w Irlandii:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza_____ ja mam kolezanke w Wawie, ktora proponowala mi foteliki, komplet (i dla Hani i dla Jaska) na wizyte nasza w PL, bo napisala mi, ze ma dwa komplety. Jesli bylabys zainteresowana, to siez nia skontaktuje i podpytam co i jak, jaki fotelik i czy bylaby szansa albo pozyczyc na dluzej albo kupic po jakis mniejszych pieniadzach. Zrodlo pewne, foteliki na pewno bez zadnych przejsc wypadkowych, bo to tacy ludzie. Chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spóźnione ale z serducha płynące najserdeczniejsze życzenia urodzinowe dla Witka , Tymka , Natalki i Jaśka 👄❤️ Z okazji Dnia Mamy życzę Wam ( i sobie :p ) Cierpliwości , wytrwałości , zdrowia i uśmiechu na twarzy 👄❤️ Strasznie zalatana jestem i niestety nie miałam czasu, żeby poczytać co u Was :( Ściskam Was mocno , spokojnej nocy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×