Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebuje psychoterapeuty

kurcze no i dalam sie przez niego wycackac

Polecane posty

Gość potrzebuje psychoterapeuty
najgorsze jest to, ze to jego powinni wszyscy linczowac, a to mi sie obrywa:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje psychoterapeuty
no to jeszcze musze troche poczekac z tym testem,a to hpv mozna od razu robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje psychoterapeuty
jejku ludzie pogadajcie ze mna bo oszaleje:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teksty moich bylych
ale o czym tu gadac,huje i tyle ci nasi ex:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co robić z tego greckiej tragedii . Na poczatek pogadaj z ginekologiem i zrób sobie badania na kiłę i rzeżączkę i ew morfologię (zwykłą). Jak ktoś miał 30 bab to nie znaczy że jak święty mikołaj roznosi "prezenty" , należy do grupy ryzyka jednak i warto się zbadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje psychoterapeuty
wiem wiem, ale ja piernicze nie potrafie zniesc tego ze ktos tak sie mna zabawil, ze w ogole ktos moze w ten sposob klamac, powiedzcie mi co to za satysfakcja tyle sie o kogos starac, mowic ze sie kocha, poznawac z rodzina (!) tak tak moze nie z rodzicami, ale z bratem, jakimis kuzynami, wspolnie wyjechac, tylko po to, zeby przespac sie i rzucic. Taki czlowiek ma cos nie tak pod kopula:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beyo
Masz pecha, podpartego "przecież wiedziałam" O czym tu dyskutować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
co tu ma pech do rzeczy? przecież od samego początku wiadomo było co za facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teksty moich bylych
mala ja poznalam jego cala rodzine cala!!! plus duzo jezdzilismy ,kazdy ogladal moj pierscionek zareczynowy a teraz jezdzi z inna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje psychoterapeuty
no tak, ale moze mi wyjasnicie co kieruje takim czlowiekiem, przeciez mogl sobie pojsc na dyskoteke i zadupczyc jakas panne, ktora tez wiedzialaby ze chodzi tylko o szybki numerek, czy facetom az tak duza satysfakcje sprawia przespanie sie z dziewczyna, ktora najpierw omamia? ba nawet poznaja z rodzina, zeby bylo wiarygodniej?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje psychoterapeuty
dobra wiadomo bylo, ale jestem mloda i glupia, myslalam ze moze naprawde sie zmienil, zakochal, ze na tych wczesniejszych mu nie zalezalo, jej ze znajomymi tez mnie poznawal:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
"ale moze mi wyjasnicie co kieruje takim czlowiekiem," a to nie łatwiej jego zapytać? a co kieruje panną która wskakuje takiemu facetowi do łóżka a potem się dziwi? pewnie miłość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec nie jestem sama :)... mialam identyczna sytuacje jak ty...no coz hmm, zaluje tego, i tak jak ty wiedzialam ze nic z tego nie bedzie mimo ze on zapewnial mnie ze cos do mnie czuje :O zastanawiam sie czemu my baby jestesmy czasami takie glupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beyo
1,5 miesiąca to sporo :) Dyskoteka to żadne wyzwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
"czemu my baby jestesmy czasami takie glupie..." dlaczego twierdzicie że "facet myśli fiutem" a wy to "jesteście głupie". dla mnie jest oczywiste że to nie kwestia inteligencji czy jej braku tylko "myślenia cipą". wtedy mózg się wyłącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje psychoterapeuty
ja sama nie potrafie tego pojac, na poczatku przyznaje sie szczerze wiedzialam ze nic z tego nie bedzie ale pomyslalam "ok koles jest wygadany, przystojny, pochodzimy czasem razem na imprezy, jestem teraz sama przyda sie ktos taki" nie mialam w planach zadnego seksu. potem znajomosc jakos zaczela nabierac tempa, widzielismy sie praktycznie codziennie, na poczatku spacery, spotkania, nawet mnie za reke nie bral! potem po jakims czasie calowalismy sie przytulalismy, to nie bylo tak, ze wskoczylam mu do lozka i hop siup. No i nawet nie zauwazylam kiedy sie wkrecilam, zwlaszcza, ze on od poczatku utrzymywal ze mysli o mnie powaznie, tak wiem jestem glupia, ale mu uwierzylam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z byle siurkiem nie pojda wiadomo, ale chodza z takimi kobieciarzami ktorzy wmawiaja im ze je kochaja a tak naprawde na boku obracaja inne panny i niby wiesz jaki on jest i chcesz wierzyc w jego slowa o cudownej przemianie...bo innych myli nie dopuszczasz do glosu...ale czlowiek uczy sie na bledach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje psychoterapeuty
ofe rma ale zrozum, oni od poczatku wiedzieli o co im chodzi, robili to z premedytacja, dlatego mysla siurkami, a my liczylysmy na powazniejszy zwiazek, zwlaszcza ze taki deklarowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
"widzielismy sie praktycznie codziennie, na poczatku spacery, spotkania, nawet mnie za reke nie bral! potem po jakims czasie calowalismy sie przytulalismy," bardzo to wzruszające ale niczego nie zmienia. myślałaś nie tym co służy do myślenia to i wymyśliłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez odrazu nie poszlam z nim do lozka...od momentu kiedy bylismy razem do seksu minelo 5 miesiecy, co prawda pomiedzy zaliczylismy ponad miesieczna przerwe w byciu razem ale tak sie sklada ze mialam i mam do niego slabosc...bo facet ma cos w sobie takiego co przyciaga mnie jak cholerny magnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje psychoterapeuty
dokladnie ta cudowna przemiana, nagle Ty stajesz sie ta jedyna, a te wszystkie panny ktore byly przed TOba przestaja sie liczyc:o tak bardzo dobra metoda, tylko, ze ja mu mowilam, ze chce narazie tylko wlasnie takiego chodzenia na imprezy, a on, ze nie bo on chce stalego zwiazku! bo jemu niby tak zalezalo, ze nie moglby tylko tak ze mna chodzic na imprezy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje psychoterapeuty
ofe rma no to przepraszam cie bardzo w ktorym momencie kobieta powinna isc z facetem do lozka? bo jesli facet delkaruje ze kocha, ze chce stalego zwiazku i ze mu zalezy, to jak do cholery za przeproszeniem poznac czy mowi prawde czy klamie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×