Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Psedłonim

Definitywny wymarsz Psedłonima. Odsłona druga.

Polecane posty

Psedło, o Twoje wyrzuty sumienia mi chodziło :P a mi jakoś nie proponujesz , zebym zadzwoniła do Ciebie. Ciekawe, dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
Proste. Kirene, bo Ty weźmiesz i do mnie zazwonisz. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piję kawę z koleżankami. Ale Ty nie jestes moją koleżanką... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
Ależ Sisy, oczywiście że chcesz mnie bliżej poznać, choć trudno Ci to przyznać. Nawet przed samą sobą. Twoje zachowanie, to powszechnie znany mechanizm. I chciałabyś i się boisz. Ale ja sądzę, że już niedługo przezwyciężysz swoje irracjonalne obawy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
Dziękuję, Kirene. Mniam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
Sisy, że wobec mnie masz jakieś dziwne i nieuzasadnione opory to rozumiem. Ale dlaczego nie chcesz się spotkać z Kirene? To bardzo fajna, towarzyska babka. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, kyyrene, nie ma sprawy, jesteś miła i to miło :) Psełdonim, jak do ściany :) Nie chcę Ciebie poznawać, bo po co? Ale odnoszę wrażenie, że Ty byś chciał, żebym ja chciała? Jakiś taki niedowartościowany jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na chwilę offtopikowo : Taka refleksja mi właśnie przeszła przez glowę, że na mężczyzn wbrew pozorom wcale nie działa robienie z siebie niedostepnej księżniczki, tylko wręcz przeciwnie, z zasady skuteczniejsze jest przyznanie sie wprost do zainteresowania onym. Ale to tak na marginesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się kyyrene :) I to chyba nie na marginesie jest całkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zona, ja mowię o trochę subtelniejszym okazywaniu zainteresowania niż rozpięcie bluzki i "weź mnie" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
Czy jeśli mężczyzna wyraża zainteresowanie kobietą, moja miła Sisy, to u podstaw tego zainteresowania trzeba koniecznie doszukiwać się poczucia jego niedowartościowania? A nie słyszałaś Ty, Sisy, przypadkiem, że to zainteresowanie może mieć nieco inne przyczyny? Co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kyyrene, nie masz racji!!! Taki zbieg okoliczności, ze właśnie podniosłam topik z moim przepisem na obcowanie z nowo poznaną płcią przeciwną. Zaraz wkleję odnośny fragment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
Sądzisz, Kirene, że rozpięcie bluzki nie zostanie przez mężczyznę dostrzeżone i odpowiednio zinterpretowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę :) 8.09.2008] 01:14 polaola Nie znacie się! Zaraz wam wytłumaczę jak to się robi - otóż: jak postępować z nowo poznanym przedstawicielem płci przeciwnej A więc dajmy na to mężczyzna dostaje od kobiety jej numer telefonu. Absolutnie nie może zadzwonić wcześniej niż po upływie kilku dni. Kobieta pod żadnym pozorem nie może odebrać tego telefonu, wobec czego mężczyzna nagrywa wiadomość. Kobieta nie oddzwania, mężczyzna odczekuje kolejne kilka dni, i zostawia jeszcze dwie wiadomości. Dopiero teraz kobieta może oddzwonić. Jeżeli tego nie zrobi, mężczyzna ma sobie dać spokój i za żadne skarby nigdy więcej nie dzwonić. Proszę docenić poradę, której w każdej chwili możecie potrzebować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psedlo, jeżeli nie oczekuje się niczego poza jednorazową uprawą seksu, to oczywiście, prawidłowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
Cześć, Wkurzona. Miło Cię widzieć. :-) Właśnie jestem zajęty bajerowaniem Sisy, która usiłuje mi wmówić, że jestem kretynem, a jednocześnie dać mi do zrozumienia, że nie miałaby nic przeciwko poznaniu mnie osobiście, celem zawarcia bliższej znajomości. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola, ja ostatnio przeczytałam druga częśc o zołzach, nosi toto tytuł "Dlaczego mężczyźni żenią się z zołzami". Juz do pierwszej części miałam zastrzeżenia, ale ta druga przebija :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
A jeśli się oczekuje dwukrotnej, trzykrotnej albo nawet pięciokrotnej uprawy seksu, to co wtedy, Kirene?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
I jeszcze pewnie kiedyś do tego wrócę, Wkurzona. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonim, ja powiedziałam, że jesteś niedowartościowany bo chcesz, aby inni okazywali zainteresowanie Twoją osobą, a nie, że zainteresowanie to jest brak dowartościowania bo to by było bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
Palola? Podaj swój numer telefonu a zobaczysz, jak reaguje prawdziwy mężczyzna. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kyyrene, te "poradniki" to nawet trudno zakwalifikować do jakiegoś gatunku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
Nie inni, Sisy, ale inne. Nie widzę nic w tym dziwnego ani zdrożnego. Gorzej znacznie było, gdybym nie odczuwał potrzeby interesowania się mną przez piękną płeć. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×