Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamany samotny facet

Dlaczego uroda jest az tak wazna, kolejna dziewczyna mnie olala

Polecane posty

Gość zalamany samotny facet

Nie mam zdjec na portalu randkowym bo niestety uroda nie grzesze. Dziewczyny najpierw pisza ze wyglad sie nie liczy, ze liczy wnetrze a jak pozniej wysylam jej zdjecie to albo sie nie odzywa, albo blokuje mnie na gg albo pisze ze nie jestem w jej typie :-( Napisalem do 36 dziewczyn i zadnej sie nie podobalem. Dlaczego uroda jest tak wazna ? Ludzie, przeciez to nie jest sprawiedliwe, nie kazdy moze byc przystojniakiem. I czy przez to mam cale zycie byc sam ? Czuje sie jak smiec, jak odpad :-( Co z tego ze mam znajomych, kolezanki jak one traktuja mnie calkowcie aseksualnie. Wychodzac ze znajomymi do lokalu, dziewczyny zwracaja uwage na nich a mnie jakby tam nie bylo :-( Nawet nie wiecie jakie to straszne :-( Skonczylem studia, mam 27 lat i jestem sam :-( Tragedia i tyle :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greentea_
zamiast foto wysyłaj stan konta w banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo wiekszośc
dziewczyn to pustaki które lecą na kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznajesz dziewczyny z Kosmosu... szukaj tych na ziemi one nie sa tak Puste i durne :) Uroda to nie wszystko naprawde... mnie jak by urzekł facet wnętrzem to mógłby byc do goryla nwet podobny... naprawde mój były własnie taki byłhihih.. każdy mówi mi że jestem głupia , ale ja się tym nie przejmpowałam bo kochałam go za to co ma w środeczku :) niestety środeczek mu sie zepsuł :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greentea_
atrakcyjność zostaw kobietom ty zajmij się kasą bo prawda jest taka: facet leci na urodę kobieta na kasę - nie ma co sie łudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamany samotny facet
Oto chodzi ze ja nie mam ani kasy ani nie jestem przystojny. NIestety mam nadwage z ktora walcze, poza tym poce sie mocno i nic na to nie poradze. Lysieje troszke takze. Na prawde mimo ze jestem fajnym kolega to nic wiecej. Koledzy maja cos z tego zycia a ja nic. Dlacvzego ? Dlaczego uroda moze dac jednemu wszystko a drugoemu wszystko zabrac ? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuńka (marchewka18@amorki.pl) Poznajesz dziewczyny z Kosmosu... szukaj tych na ziemi one nie sa tak Puste i durne Uroda to nie wszystko naprawde... mnie jak by urzekł facet wnętrzem to mógłby byc do goryla nwet podobny... naprawde mój były własnie taki byłhihih.. każdy mówi mi że jestem głupia , ale ja się tym nie przejmpowałam bo kochałam go za to co ma w środeczku aj Tunka juz nie mów ze nie patrzysz na opakowanie tego wnetrza:P:P:P...bo nie uwierze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sroty groty popierdoty
faceci tez patzrą tylko na urode sama miałam na portalu randkowym konto i wiem ze jak miałam takie zwykłe foto to nie pisali az tak namolnie a jak wstawiłam takie na którym jestem odstawiona i widać jaką mam figure to zaczeli walić dzrzwiami i oknami, moja koleżanka jest taka troszke przy kości i jak wstawiła foto to też jakoś do niej nie pisali. Niestty na portalu randkowym to pierwsze co sie rzuca w oczy to uroda, sam tez pewnie wybierasz te które są ładne i do nich zaczynasz pisać , może czas troche obnizyc poprzeczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadbaj o siebie, jak łysiejesz to ogol czache calkiem na zero, albo przynajmnie obetnij wlosy bardzo krótko, ubierz sie jakos i antyperspirantow uzywaj, zadbany facet to podstawa, nie mozesz wygladac jak fleja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co ma brać dziewczyne na
kase? :-o Nie będzie z nią szczęśliwy wiedząc że ma ją tylko dlatego że ma kase. Nie warto szukać takiej dziewczyny. Najważniejsze jest to co ma się w sercu, naprawdę jest dużo takich dziewczyn które nie zwracają uwagi na wygląd, może dotychczas miałeś pecha ale w końcu spotkasz tą jedyną dla której wygląd i kasa będzie na ostatnim miejscu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra radda
to się dokształć na temat zdrowego żywienia, idź na siłownię i ostrzyż króciutko włosy. Pokombinuj z lekkim zarostem, może pasuje. 20 kilo mniej - 20x większe szanse na wyrwanie laski. Albo smarkaj w poduszkę. Wolny wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam podobnie nie jestem przystojny a nawet przecietny a brzydki i patrza sie czasami nawet z obrzydzeniem yak to juz jest na tym swiecie ze nie ktorzy nie maja szczescia w tych sprawach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamany samotny facet
wlasnie nie !! pisalem do normanych dziewczyn, zadnych lalek barbie bo to nie w moim stylu:-o kiedys nawet napisalem do puszystej dziewczyny to mi napisala ze ona chce tylko szczuplych bo przy takich dobrze wyglada :-o no ludzie :-o czy ja zawsze bede sam ? wakacje samotnie, sylwestra bez pary itd ja juz krzycze z bezsilnosci :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greentea_
No to do roboty zamiast siedzieć na kafe Pobiegaj, jedz regularnie ale w małych porcjach, na pewno schudniesz. A za zarobione pieniądze kup sobie kilka modnych ciuchów, idź do fryzjera, potem włóż odstawione foto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brat jakbys widział zdiecie mojego byłego to byś sie przekonał ze dla mnie sie nie liczy wydląd.. a z sobota co mi sie przytrafiło bo za cholere nie wiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam powiem, mam niezbyt pieknego kolege, serio. ale dba o siebie, zawsze ubrany czysto, wypachniony, a poza tym ma zajebiste poczucie humoru, nigdy na brak powodzenia nie narzekał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamany samotny facet
Syty nigdy glodnego nie zrozumie ;-( NIe wiecie jak to jest. Kiedys umowilem sie z dziewczyna i idac miastem spotkala swoja kolezanke. Ona zmierzyla mnie i z usmiechem na ustach powiedziala, no wiesz, ale masz gust, gdzie ty masz oczy :-o Nawet nie wiecie jak to boli :-( A co do "zrobienia siebie" chyodze na silownie, jem malo a czesto a nie chudne. Dobrej pracyu nie mam bo zarabiam 1000 zl a jeszcze kredyt musze splacic bo moi rodzice majetni nie sa i na potrzeby domu musioalem zaciagnac jego. Jest na prawde ciezko i to tak bardzo boli :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim zmień nastawienie i przestań się rozczulać nas Sobą, tego dziewczyny nie znoszą. Jeżeli chodzi o Twój wygląd, to trudno, nikt z nas nie jest idealny, ale prędzej czy później każdy trafi na swojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuńka (marchewka18@amorki.pl) Brat jakbys widział zdiecie mojego byłego to byś sie przekonał ze dla mnie sie nie liczy wydląd.. a z sobota co mi sie przytrafiło bo za cholere nie wiem tunka pokreciłem:O:O:O odpisałem na wakacjach ci:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załamany ... prosze Cie nie dołuj sie napewno jest taka która pokocha Twoje seducho, czy w takiej czy innej oprawie Nie wiem jak inni ., czy inne ale lepszy czuły, pełen optymizmu, uśmiechu , " brzydal" niz laluś pusty pewny siebie... :) Ale załamanych nikt nie zauważa zacznij się chociaż usmiechac i dostrzegac piekno nawet tak " porąbanego" życia ja tak mam:) nie jest łątwo ale potrafie się cieszyc drobnostkami i to daje mi siłę :) i wiare ze bedzie lepiej:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamany samotny facet
Sissy - dzieki za mile slowa, ale tak kazdy mowi a nie we jak jest. Ile jest samotnych nie z wyboru ? Biura matrymnnialne maja coraz wiecej pracy bo laskom sie w glowach poprzewracalo i teraz nawet otyla chce meic przystojniaka :-o To tak jakby gowno porownac z ciastkiem:-o Sam nie podrywam lalek bnarbie bo to glupie i puste, ale i dlatego, ze nie dla psa kielbasa. Nie mierze wysoko wiec nie wiem o co wlasciwie chodzi. Mowicie abym uwierzyl w siebie - czy jakby na kazdym kroku dostawac kosza to mozna wtedy wierzyc w siebie ? Sadze ze watpie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harolda
bo potem jej w łożku nie podniecisz, ot dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra radda
to do lekarza dietetyka. Albo źle podchodzisz do odchudzania, nie ty pierwszy, albo sam się oszukujesz, albo możesz potrzebować indywidualnie ustawionej diety. Mozesz też mieć np niedoczynność tarczycy. Na siłowni trzeba się konsultować z trenerem. Najtańszy sposób na zrzucenie kg to bieg. mam chudego okularnika, a zakochałam się do białości i po 5 latach mi jeszcze nie przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym poszła
Dla mnie jak facet ma czyste paznokcie, ładne zęby, jest zadbany i fajnie ubrany to jest ok. Niby wygląd się nie liczy, ale dziewczynki przyznajcie, że fajnie ubrany facet - jaki by nie był - w większości przypadków "daje radę". Co nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 40
Nie oszukujmy sie wygląd sie liczy. Ja nie mogłabym sie np. całowac z kimś kto mi sie nie podoba fizycznie - żeby była bliskośc i pociąg fizyczny musi mi sie facet podobać - inaczej zero chemii a przecież w zwiazku to ważne. Poza tym.... przykro mi to pisać ale z zarobkami 1000 zł żadna cie nie zechce. Po to sie wiążemy z kimś żeby nam było lepiej (tez finansowo - ewentualnie tak samo) ale do faceta co zarabia 1000 zł to kobieta musiałaby jeszcze dokładać!!!!!!!!!!!!! Zadbaj o siebie - to że masz nadwage nie przeszkadza w byciu atrakcyjnym facetem, styl ubierania sie bardzo sie liczy, zadbanie, no i ... postaraj sie zmienic pracę, dokształcac sie, dorabiać, cokolwiek. Pisze to do ciebie nie głupia małolata tylko dojrzała kobieta z doświadczeniem, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi Załamany, Wydaje mi się, że problem tkwi nie w Twojej urodzie, ale w poczuciu beznadziejności. Zarobki - nie jest dobrze, a nawet bym powiedziała, że jest źle. Nie masz szans na zmianę? Szukasz? Fakt, że zarabiasz niewiele, powoduje, że nie stać Cię na wakacje, które pomogą nabrać Ci dystansu do rzeczywistości i odpocząć oraz na to by częściej wychodzić i spotykać się z ludźmi W związku z tym, że siedzisz przez większość czasu w domu, łapiesz doła z tego powodu i nie dziwię się Tobię Ale uwierz mi, że to nie jest tak jak myślisz. Ja w przeciwieństwie do ludzi tutaj nie będę ukrywać, że wygląd się dla mnie liczy. Nie jest to jedyne kryterium rzecz jasna, ale jest ważne. Natomiast rozejrz się na ulicy - jest mnóstwo nieatrakcyjnych kolesi Zmień nastawienie :) I pracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sroty groty popierdoty
no to jesli masz problem z nadwaga to do lekarza dietetyka jak ktos radzi , sport sport sport duzo ruchu , jakies ciuszki lepsze perfumy zadbać o ząbki i paznokcie i wtedy próbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamany samotny facet
Jedyna dziewczyna jaka sie do mnie klei to dziewczyna ktora kilka lat temu odrzucila mnie i wrecz wysmiewala. Teraz ma dwoje dzieci ( kazde z innym ) i jest sama. Teraz dla niej istnieje :-o Ludzie jak mozna byc tak obludnym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam podobnie, tyle, ze jestem dziewczyną, tez jestem brzydka, a na imprezie podrywają mnie sami tylko nachlani lub naćpani, podaj gg to pogadamy, ja Cie bardzo dobrze rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×