Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość De beest......

Jestem bardzo szczęśliwym człowiekiem.

Polecane posty

Gość De beest......

Już przestałem wierzyć ze kiedyś znowu będę szczęśliwy po nieudanym związku małżeńskim. Ale szczęście uśmiechnęło się do mnie.Już jest!!! to po prostu kobieta, przyjaciółka, ciepła, szczera, czuła i taka kochana oddana, która w trudnych chwilach przytuli porozmawia i doradzi jest wyrozumiała, a jednocześnie super kobieta wow.........tego się nie da opisać !!!! A jednak warto być wytrwałym i cierpliwym ze kiedyś spotka się szczęście.Tak mnie spotkało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życie uuczuciowe
Gratuluję ! Chociaz jeden miły temacik na Kafeteriii. Oby takich wiecej sie pojawiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** * *** ** *** *** *** ***
phii...sztuka to być szczęśliwym z wnętrza samego siebie...a nie uzależniać je od okoliczności zewnętrznych...jutro tej pani może już nie być (odejdzie, zginie w wypadku na ulicy, cokolwiek) a ty powrócisz do swojego nieszczęścia. kruche jest twoje szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** * *** ** *** *** *** ***
nagadam wam--> właśnie że nie każde szczęście. to szczęście które wynika z nas samych, które odnajdujemy w sobie jest zawsze. nawet w najtragiczniejszym momencie życia to szczęście jest. owszem gdy jest tragedia czuje sie ból, często rozdzierający...ale i tak jesteśmy wtedy szczęśliwymi ludźmi...tyle tylko że chwilowo ból zaćmiewa, uniemożliwia radość z tego ze jesteśmy szczęśliwi...kurcze to brzmi paradoksalnie i chyba nie umiem dokładnie wyrazić tego co mam na myśli. słów mi braknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa jestemtak
ja również nie przypuszczałam ż ekiedy kolwiek znajdę drugą połówkę. niedługo nasz rocznica. spedziliśmy romantyczny tydzień w rzymie. robimy wiele planów na przyszłośc.ten rok był pełen wrażeń- mój popierdolony były,ale przetrwaliśmy to. i jestem szczęśliwa...WRESZCIE!!!!!!mam teraz siły na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davetch
super moje gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorze,pozdrawiam Cię bardzo serdecznie i dziękuję za ten temat. Tytuł topicku jest rewelacyjny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa.t..
Dzisiaj jest dzień dobrych wiadomości,a to jest dobra wiadomość superrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×