Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ukradłam dwie gwiazdki

POMÓŻCIE! W jakim miejscu najlepiej zerwać z facetem?????

Polecane posty

Nie mieszkamy w jednej miejscowości i spotykamy sie zwykle gdzieś na mieście. Nie mamy szans na ciche i intymne miejsce. Chciałabym sie z nim jakos delikatnie rozstać, ale nie wiem jak to zrobic w takim przypadku... W kawiarni? A co jak mi zrobi awanturę? Moze w parku? Czy na spacerze? Nie mam pomysłu...:( Help!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety nie jestem tego typu dziewczyną,aby zrywac przez sms:PP Chodzi mi po prostu o dobre miejsce, bo na intymnosc w duzym miescie nie ma szans. A zdaje sobie sprawe,ze moga wtedy sie pojawic łzy,pretensje,a nawet krzyki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No okay,rozumiem,ze ma to byc miejsce,ktore nie bedzie przywolywalo pozniej zlych wspomnien- najlepiej takie,w ktore juz drugi raz nie trafi...Hmm...To dosc trudne...Ale lepiej na swiezym powietrzu czy jakos przy ludziach,aby nie zrobil mi awantury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Najlepiej w odludnej czesci parku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh... przecież zerwij gdziekolwiek... co cię jego reakcja obchodzi skoro itak już z nim zrywasz... dalej obstaję przy opcji sms o treści "Hej X. Co u ciebie? U mnie ok. Pogoda fajna. Zrywam z tobą. Jadłam świetną pizze w pizzeri na rogu. Polecam. PA"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwyczajnie w kawiarence
przy kawie ale żeby nie zrobiło sie zbyt miło nie zamawaijcie ciastek Na początek wstęp czyli głaskanie powiedz ze ten czas z nim duzo Ci dał że nauczyłas sie bardziej poznawac siebie i takie tam Potem z grubej rury że jednak musisz zakończyc ta znajomośc bo nie widzisz przyszłości macie konflikt charakterów i takie tam Potem znów głaskanie czyli ale jesteś wartosciowy napewno szybko kogos znajdziesz zainteresujesz sie kims po czym wstajesz i wychodzisz żeby tego nie przedłuzać I szybko do domu żeby nie robił scen To jest wykonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zerwanie najlepiej, poznac twojego chlopaka z ladna twoja kumpela;-P napewno sie odkocha, A JAK NIE TO UNIKAJ GO::: NAWET W LOZLU,-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwyczajnie w kawiarence
ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×