Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chibnall

Co byście zrozumiały przez takie hasło mojego faceta?

Polecane posty

Gość chibnall

Ja leze na plecach, on całuje moje piersi i mówi: 'Ale masz duze'. (Moje piersi to 70B, jak leze to jestem płaska) A potem dodaje: 'Ale widuje się większe'. Ochota na wszystko jakoś zeszła ze mnie, hmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez by przeszla... Nie dziwie ci sie... Burak jakis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie działa
Następnym razem powiedz mu to samo, robiąc mu loda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyqqa
dlaczego dziewczyny tak normalnie sobie pozwalają na niemiłe uwagi ich facetów dotyczące piersi, figury, wagi? Języka w buziach nie macie czy co? Dla kobiet takie uwagi są tak samo bolesne jak dla facetów o ich penisach, a jedno takie słowo powiedziane kobiecie może spowodować już jej kompleks na zawsze. Dlatego do roboty, i bez zażenowania, ale inteligentnie odgryzajcie się na temat ich pisiorków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee tam ja nie lubie kogos
ranic na zlosc ;) Chociaz tez sie nasluchalam. A to, ze ciezka jestem, ze plaskiego brzucha nie mam i takie rozne. Jak nie rzuca to znaczy, ze az tak mu nie przeszkadza chyba. Nic nie poradze na to, ze jestem paszczurem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhahahaha
"Następnym razem powiedz mu to samo, robiąc mu loda" :D:D:D:D:D:D Świetny pomysł!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyqqa
"A to, ze ciezka jestem, ze plaskiego brzucha nie mam i takie rozne. Jak nie rzuca to znaczy, ze az tak mu nie przeszkadza chyba. Nic nie poradze na to, ze jestem paszczurem" Rece opadają. Żal mi Was, laski. Pozwalacie sobie na takie uwagi bo sądzicie że i tak jestescie nietrakcyjne? Jakieś masochistki z Was czy co? Mi tylko raz facet powiedział coś niezbyt dobrego o moim biuście. Wtedy spojrzałam mu głęboko w oczy i powiedziałam "ok, skoro już mówimy sobie prawdę to powiem ci także coś, masz rację, bądźmy wobec siebie szczerzy - nigdy nie uważałam że twój penis jest duży, prawdę mówiąc uważam że jest mały, najmniejszy z penisów wszystkich moich chłopaków i trochę mi to przeszkadza, ale przecież cię nie zostawię bo cię kocham". Straszliwie rozpaczał po tym, nie mógł sobie dać z tym rady. Prawdopodobnie zakorzeniłam w nim wielki kompleks. Ale przestał komentować źle moje ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yqqa "A to, ze ciezka jestem, ze plaskiego brzucha nie mam i takie rozne. Jak nie rzuca to znaczy, ze az tak mu nie przeszkadza chyba. Nic nie poradze na to, ze jestem paszczurem" Rece opadają. Żal mi Was, laski. Pozwalacie sobie na takie uwagi bo sądzicie że i tak jestescie nietrakcyjne? Jakieś masochistki z Was czy co? Mi tylko raz facet powiedział coś niezbyt dobrego o moim biuście. Wtedy spojrzałam mu głęboko w oczy i powiedziałam "ok, skoro już mówimy sobie prawdę to powiem ci także coś, masz rację, bądźmy wobec siebie szczerzy - nigdy nie uważałam że twój penis jest duży, prawdę mówiąc uważam że jest mały, najmniejszy z penisów wszystkich moich chłopaków i trochę mi to przeszkadza, ale przecież cię nie zostawię bo cię kocham". Straszliwie rozpaczał po tym, nie mógł sobie dać z tym rady. Prawdopodobnie zakorzeniłam w nim wielki kompleks. Ale przestał komentować źle moje ciało. bo to była ciapa nie facet.....jak przyjał to do serca sobie:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Straszliwie rozpaczał po tym, nie mógł sobie dać z tym rady. Prawdopodobnie zakorzeniłam w nim wielki kompleks. Ale przestał komentować źle moje ciało." Heheh gratuluje Ci Twoich facetów jak sa pedałami którzy łykają takie żałosne i prymitywne hasła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak facet zna swoja wartosc ...to zadna gadka o małym penisie nie zrobi na nim zadnego wrazenia.....no chyba ze sie ma 16 lat,ale to juz inna gadka..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okeeeeeeeejjjjjjj
ok, a co odpowiedziec jak facet skomentuje, a penisa ma DUZEGO?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyqqa
Skomentować jego możliwości łózkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee tam ja nie lubie kogos
Latwo jest krytykowac moje zachowanie kobietom atrakcyjnym, ktore sa swiadome swojej wartosci ;) Moze by Was tak nie dziwilo moje zachowanie, jakby Wam przyszlo chwile spedzic w moim ziemskim okryciu :O A pragnienie milosci mam takie samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee tam ja nie lubie kogos
i np ja nie mam zadnych "bylych chlopakow"... wiec taki argument odpada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze jest to, że facet bardzo rzadko ma kompleksy na punkcie swojego wyglądu nago, wstaje z łóżka, łazi goły :) I za to lubię facetów - powinnysmy się od nich uczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyqqa
Na temat wyglądu nie ma. Gdybyś skomentowała że ma za duzy brzuch albo za chudy jest - to by się śmiał i machnął na to ręką. Jedyną bolesną uwagą dla nich jest ta o penisie lub mozliwościach w seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×