Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zaczarniłam sobie nick

Nicki na Kafeterii

Polecane posty

Ostatnio przed snem myślałam nad nickami na kafe. A myślałam o tym dlatego, że znalazłam temat , który mnie interesował z 2005 roku. W temacie wypowiadała się jedna osoba o ujmującym nicku ;) a liczba postów napisanych przez tą osobą wynosiła 2 :O Taki fajny nick i zajęty, a nieużywany już od 3 lat. Pamiętam jeden z pierwszych swoich nicków sprzed jakiś 4 lat kiedy jeszcze w ogóle nie kapowałam o co tu na kafe chodzi :D W każdym razie hasła już nie pamiętam dawno , a szkoda bo ładny to nick był ... Denerwuje mnie fakt, że tak wiele nicków, które już dawno zostały porzucone i nie są używane są nadal zabezpieczone hasłem. Powinny być moim zdaniem zwolnione. Jeśli ktoś nie odwiedza kafeterii np rok to nick mógł y się zwolnić dla nowych osób. Nie powstawało by może tak wiele beznadziejnych ksywek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie Piotruś Ban ma rację. Jestem sławna na kafe dzięki mojemu nikowi i nawet po roku będą mnie wszyscy pamiętac :classic_cool: . swoją drogą Piotruś, wyjazd za granicę nie jest żadną przeszkodą by spędzac upojne chwile na kafeterii. wiem coś o tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tak jak Andrzeja z Biłgoraja/Aleksandrowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie racja. Nie każdego, ale wiele osób pamiętam, które się udzielały, a już od dłuższego czasu ich tu nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruś, dla chcącego nic trudnego, nadajnik zawsze można zabrac ze sobą. :classic_cool: . ja i bez rozwodu spędzam tutaj czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holahola
a wy to co całe życie zamierzacie tu spędzic że już sobie nicki rezerwujecie haha bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem za
dlatego, że co z tego , że ktoś tam kto rok nie był nie będzie miał dawnego nicku skoro zwolnią sie miliony innych w tym czasie. nie kojarzę anette a jestem już tutaj dwa lata :O zresztą ktoś kto tu wciąż przebywa nie porzuci nicku na rok to głupie myślenie w ogóle ja nie wiem co to za przyjemność że ktoś rozpoznaje kogoś tam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja chcę by uwolnić stare
zaczarnione nicki!!! 😠 chcę wreszcie odzyskać swój ukochany nick do którego nie mam hasła !!! po co nick który nie funkcjonuje od 2004 roku ma nadal być niedostępny !? bezsens! :O potem zamiast Nowa, Czekolada, Basia czy jeszcze coś innego powstaje żałośnie brzmiący nick w stylu fiutowa czy kandera_fleta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie*****
nawet jest już kurrrr zajęty nick "no właśnie"... pssssssssssssss 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wchodzi tu tak wiele narodu
niejednokrotnie tylko kilka razy i już potem więcej się nie pojawia. powstaje tak wiele dziwnych nicków które sa po prostu nazwami przedmiotów lub przymiotników , że za rok, dwa pozostaną nam wolne nicki typu: 521895 , KL77 itd wydaje się wam to teraz niemożliwe ale nie zdajecie sobie sprawy z tego ile osób zabezpiecza hasłem niepotrzebnie ogromną ilość słów , a i tak posługują sie zupełnie innym nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczyk tablice rejestracyjne
lub numer pesel :O fakt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bueheeee :D A nie uważacie, że moja stopka jest niezbędna i nierozłączna z moim nickiem ? Co by to było jakby jej nie było??? :( W tak cudowny sposób mnie określa i tyle mówi sama przez się :D Nie trzeba już nic więcej wyjaśniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Po dłuższym zastanowieniu uważam, że jest jednak to nieadekwatne do mojej osoby i nie odzwierciedla pryzmatu, przez który patrzę... Kropka byłaby tu znacznie bardziej adekwatna, dająca wiele do myślenie i tym samym bardziej odpowiednia i bardziej odpowiednia. Kropka nie znacząca nic czyli tak wiele,żeby nie powiedzieć wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też miałam nicka
2 lata temu,ale nie pamiętam ani hasła, ani nicka - coś tam było o piesku.... Jak ktoś pamięta, to napiszcie..... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichodayka
najbardziej irytujace jest to, jak ktos sobie wymysli jakas fajna pomaranczke a zaraz jakas menda ja sobie zahasluje :o smiley 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×