Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Gość NOWA 46
Stokrotne dzięki. Muszę poczytać i się odezwe napewno. narazie chcę uporzadkować swoje uczucia, zrozumiec czego chcę tak do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siulka mysle, ze on chce z Tobą być, ale sie boi, że Ty tego może nie chcesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja go kocham... jestesmy jakies 2,5 miesiaca ... Ale dal mi tyle czulosci :) Spedzilismy wspanialy weekend we dwoje daleko od odmu, rodziny... Moze dlatego ze ja mam 21 lat a on 30 ? i sie boi ze go skrzywdze jak jego EX... bo facet jest po przejsciach... A ja juz sie wyszalalam, balety i te sprawy Chce stabilizacji :) Mowie mu to ciagle a on jednak ma obawy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siulka no to dajcie sobie szanse, może Ty mu tez tej czułosci daj troche ;-) nie wiem, pogadajcie ze sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koffana ja juz mu tyle nagadalam ze juz nie mam co mu mowic;p Moze slowami go przekonalam Narazie jest dobrze:) Zobaczymy po czasie... Chcialam tylko poznac zdanie kogos kto mnie i jego nie zna i co sadzi o tych jeglo slowach :) Ale masz takie same zdanie jak moi znajomi... Juz nie pozwole zeby mial rozkminy na nasz zwiazek bo za wiele bym stracila :))) Wpadłam po same uszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka-dziekuje za ksiazki bede miala co czytac za 2 dni:-) a obrone mam licencjata:-) ide.....sie uczyc:-P hehe buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu znowu siweci pustkami :P Szkoda ze ja problemów nie mam z facetami bo gdybym miała to by Was tu pełno zleciało :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia nie smęć!! ;-) sexy nie taki diabeł straszny jak go malują ja miałam obrone rok temu i poszło gładko, na 5 ...a tak sie bałam musisz po prostu nawijać tak żeby Ci przerywali :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AHA:D caly dzien milczałam... i co? zadzwonil... teraz juz nie panikuje jak nie odzywa sie caly dzien Wkoncu pracuje i o firme trzeba dbac:) 1:0 dla mnie :) Zadzwonil i sie spowiadalgdzie jets i co robi... zapytal co robilam dzis :)Powiedzialam ze duzo rzeczy ;p a teraz czytam ksiazke... Myslal ze anatomie ale mylil sie bo czytam Zołze:D ale oczywiscie sie nie przyznalam:) Zoła rzadzi !!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaaa pamietam moje początki jak cieszylam się z takich pierwszych sukcesów Zołzy :D że nie odzywałam sie cały dzien a tu telefon :D hehe ;) a teraz moj pan pisze mi smska na dzien dobry puszcza stzraleczki :D a ja odpuszczam dopeiro gdzies popołudniu to od razu dzowni :D :classic_cool: *** wiecie co denerwuje mnie , że dziewczyny któe mało co tu piszą wpadna i jedynie biadolą , że nuda i pustki :O to weźcie też rozkręcajcie temat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HOPe i IRRenka Z Irrenka gadałam o moich problemach, ale Hope przypomniała mi coś... Miałam się spotkać z kolesiem ale kazał mi czekac jakas godzine na niego, oczywoscie odmowiłam. POwiedzialam, ze jak bedziesz wolny i ty i ja to sie spotkamy,,, I zaczal puszczac mi strzałki- A JA JE LEKCEWAZE w glebi duszy uwazam, ze specjalnie zaaranzowal spotkanie, zeby mnie wystawic, tylko nie wiem dlaczego :/ zagral, nie znajac mnie wcale.... Jak sadzicie dobrze robie, ze lekcewaze go i jego strzalki? :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam , że dobrze jakby cośchciał to by napisał , czy zadzownił a w takiej niejasnej sutyacji to on strzałki moze sobie puszczać :O Ale dlaczego miałby specjalnie zaaranżować spotkanie , by potem Cie wystawic ale kurde , po co,na co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz nie wiem :/ wlasnie, uznalam droga kolezanko, ze strzałki moze se puszczać :/ Wiesz, moze przerazil sie ze dostalam sie do woja :/ choc na poczatku, mowil ze lubi takie dziewczyny :) Moj najlepszy kolega to mnie bardzo lubi z tego powodu, ze taka silna jestem, a z zewnatrz taka krucha :) co do tego faceta.... wiesz, musialabym byc chora jakbym miala czekac na niego przy 9 stopniach na dworze-istny upał :/ Zołza by tak nie postapilam, zaluyje tylko tyle,ze bardziej po zołzowatemu nie napisałam, mozglam inaczej :) ale madry Polak pos zkodzie:) Strzałki, tez mi coś :./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia co tam w jego głowie siedzi... ale ja kiedyś jak poznałam mojego kolege (kiedys we mnei zakochany) to chodizłam na mecze piłki nożnej i na siłownie :P i mi po jakims czasie ów pan powiedział , że na poczatku myślał, że ja jakaś dziwna jestem i w ogole nie teges :P a poznał i że okazłam się bardzo w porządku :P takze nie wiem moze on sobie tez to wojo wyobrazil i nie wiem Ciebie w roli jakiegośbabochłopa :D mowie Ci nie mam pojęcia :) ale naprawde jakby miał jakis interes to ptzejalby inicjatywe a nie bawil sie w strzalki, odpuscisz mu potem on Ci ii co tak bedziecie sie bawic ? :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bardzo dobrze, że nie czekałaś na niego wtedy !! utarłas mu nosa :D chociaż mozeb yc tak , że teraz boi sie tam zainicjowac sptkanie bo moze mysli ze masz żal ... różne wesje są i woaodmo mozna gdybać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie wiesz jak sie usmialam "babochłopa" co ja mam na to poradzic ze mam za duzo testosteronu :D:D Hehehe, jak ja zawsze chcialam byc oficerem :~/ No właśnie, kiedys odpowiadalam i tak wkolko było, to teraz to zlewam.... ja tam nawet o niczym nie myslalam, tylko byl zawsze taki smieszny i dowcpiny... Fajnie byc taką babo-chłope, w spódnicy z kałachem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz mi zawsze sie podobały takie klimaty mundurowe, ze tak powiem :) wojsko , policja, żandarmeria :D jak dla mnie - najlepsze! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie gadalam potem z nim na gadulcu - mówił ze głupio wyszło itd Powiedzialam, ze jestem otwarta na propozycje.....bo jest bardziej zajety na razie niz ja.... Ale wyczułam ze jednak nie chce :) Ja pierniczę! jeszcze tego nie grali u mnie... facet spłoszył się zanim mnie poznał :) nic tylko smiac sie i płakać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skoro dałaś mu do zrozumienia , że chciałabyś sie sptokać a on nic nie robi w tym kierunku... wiec jego strata :classic_cool: a mógł z taka fajna kobitka rande wu mieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×