Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Balbinka Kalinka co to godziny to łatwo mu nosa przytrzeć :D Siulka nie panikuj, że nie dzowni, nie to nie ;) :P też się kiedyś odegrasz w ten sam sposob ;) A to ze nie chce isc moze rzeczywiscie bedzie zmeczony(pracuej w osobte?) albo chce odpocząc ;) Jak chcesz isćto idźsama , chyab ze wolisz z nim czas spedzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co tam, nie będę do niego wiecznie dzwonic kiedy będzie. A może po prostu zmyję sie na ten czas z domu skoro on się spóźnia to ja wybywam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia no prosze przez moje miasto przejeżdżasz :-D a co to za wycieczka krajoznawcza?? ;-) Uni prosze o dystans i usmiech, zapmnijmy o tym incydencie powyżej plissssss ❤️ 🌻 Hope o mały włos i ja byłabym dziś w twoim miescie :-) mój mąż chciał tam po auto jechac, ale się rozmyslił :-o (p.s. dajcie juz spokój z Uni i sie nie wkurwiaj kolezanko ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka o jaaaa ! aż tyle! wex jak spóxni się z 30 minut wyjdź sobie do sklepu :D oczyiwscie go nie informuj o tym :D jak zadzowni powiesz milutkim glosem ze w sklepie a jak zapyta sie dlaczego Cien ie ma powiesz , że czkełaąs 30 minut i go nie bylo wiec poszlas na zakupy i jak sie umawia z Toba na dana godzine to niehc przybywa albo daje znać, że sie spóźni a nie Ty do niego masz dzownic :) nie nie nie ;) Irrenka no ja już dałam spokoj ;) a moje miasto brzydkie teraz :D jak taka szara pogoda hehe :) a co do dnia chłopaka nie wiem... sama nie mam pojęcia :P po prostu ja dostaje sząłu jak mam z jakiejś okazji ukupić prezent , czy coś przyszykowaćbo nei wiem co... i moj pan tez nie wie co chciałby :] ale ja to chyba pozostane przy kolacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mówiłaś mu ze chcialabys gdzies wyjsc ? :> rozumiesz , ze moze z Twojego Pana to domator jets ... ale bez przesady. Takie wyjscie razem fajne są ... ;) Do kina , czy na bilard :P rozerwac sie , na pizze zjesc cos itd. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już wyżej pisałam on ciągle z kumplami gdzies jedzie a ja niestety w domu bo tam żaden z nich dziewczyny nie ma to co on bedzie za sobą mnie ciągnął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może nie wiem zapuśc jego ulubiony film i zrób ulubioną potrawę czy cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka masakra :O a co koledzy wazniejsi od dziewczyny ? ;/ walcz o czas zn im nie iwem jak weekend spedza z kolegami to powiedz , że chcesz zebyscie nasteony razem soedzili i zaplanuj cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni ja mu jeśc nie dam, bo by mógł schudnąć troche, moge co najwyżej zapuscić film z areobikiem i niech skacze dzięcioł :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo np. umówi się z kolegami, a potem ja mu mówię że chciałabym się z nim spotkac to on mi mówi że już się umówił.Heh chyba bedę musiała kalendarz mu kupic i umawiac się na wizytę miesiąc wcześniej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he a to dobre:) Ja to mojemu chyba jakąś kolacje przygotuję bo on to chudnąc nie musi:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbina to weź go tydzień wczesniej poinformuj skoro taki grafik ma napięty , że koledzy Cięzawsze wyprzedzaja z planami , tak sie raczej nie wykreci ;) Powiedz tam nei iwem że w sobote ma bycu Ciebie na tą i na tąi że robisz kolacje czy tam ze w osobte garaja w kibie film ktory chcialabys obejrzec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka to Ty go powinnaś olac, poczekac az to on bedzie chciał sie z Toba umówic i wtedy mu powiedziec że juz jestes z kumpelą umówiona, że nie mamsz akurat czasu!! przecież kładziesz się przed nim jak dywanik i mówisz depcz mnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę tu samą siebie jakieś 8 miesięcy temu... Balbinka nie daj mu sie tak!! Nie pozwól się tak traktowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buu w poniedziałek będzie ciężki dzień... Masakra stres jak nic będzie przez to prawko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope a kit z pogodą, ale bysmy się zobaczyły :-D głodomorze :-) ja własnie zjadłam ooobiad :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×