Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

witam Lena bardzo współczuje wiem jak to jest i chyba wszystkie wiemy jak to jest jak facet nami zawładnie ,oslepi a później jak nas oleje to nic do nas nie dociera,każdemu sie fajnie mówi lub pisze,olej go,jest nie wart ciebie,ale wiadomo jest ciężko.Miałam tez taką sytuacje dawno temu jeszcze jak sie szalało bezstresowo.Tylko że ja byłam taka porąbana że zabawiłam sie w ala detektywa ,popytałam znajomych o tego chłopaka który mnie olewał ciszą ,co sie u niego teraz dzieje a poźniej sama na własne oczy musiałam zobaczyc ze ci ludzie co mi mówili że przesiaduje w tym i w tym pubie z gronem przyjaciółek (wiadomo od czego),musiałam tam pójśc i zobaczyc na własne oczy jak sie świetnie bawi beze mnie a mi ściemniał ze nie ma na nic czasu .A żeby nie wyjśc na głupka przed nim ubrałam sie sexi i poszłam z kumpelami poszaleć .Uwierzcie mi ze jak mnie zobaczył ,seksowną, usmiechniętą ,i szaloną aż mu sie buzia otworzyła jak przeszłam z kumpelami obok niego i z usmiechem na twarzy powiedziałam zabawnie \"Cześć\",przez całą noc jak siedziałyśmy i wygłupiałysmy sie z kumpelami podchodził do mnie co jakis czas z zapytaniem kiedy sie znowu spotkamy a ja wtedy z całą satysfakcją umiałam mu powiedzieć że już za późno,i że juz jest to nie możliwe.Cieszyłam sie jak głupia że pokazałam mu ze nie jestem słodka idiotką która płacze do poduszki i słucha smutaśne kawałki w radiu.Pokazałam mu ze nie on to kto inny .Wymysliły to wtedy poje psiapsiółki i wyszło rewelacyjnie.Za to im bede do końca życia wdzięczna bo facet był zwykłym palantem,nie wart żadnej kobitki.I chyba nawet do dzisiaj żadna go nie chce bo on umie tylko łamac serca i olewac laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha>> super pomysł miały te Twoje kumpele normalnie rewelacja:) i kto wygrał?? Pewna siebie, wesoła i seksowna dziewczyna a chłopakowi kopara opadła i wił się potem przed Tobą jak dżdżownica która ktoś przecina na pół he he:) Dowaliłaś chłopakowi:) Lena>> my rozumiemy ze jestes bardziej dojrzała od nas i ze wolisz jakies sprawy załatwic do konca, wyjaśnic... ale nie spotykaj sie z nim... to nie ma sensu... Po co rozdrapywac to wszystko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena7
Dziekuje, ze moglam sie tutaj wygadac i ze mnie wysluchano :) Dzieki za dobre rady :) Musze sobie to wszystko poukladac, przemyslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloha Kurde ile stronek sie porobilo :D Nadrobie..obiecuje. Na razie wpisuje sie zeby dac znac o swoim istnieniu. Jestem chora, i chyba zarazilam wszystkich w domu:( Ale nie mam czasu na chorowanie I nie mam czasu na facetow..czy juz mowilam ze totalnie ich nie rozumiem? Ej wlasnie, na tym stazu poznalam kolesia, pomyslalam ze moglibysmy sie zakumplowac, na piwo wyjsc.No i tak:na poczatku slaby kontakt,potem cos tam zaczelam gadac, dogryzac, zartowac to sie facet ciut otworzyl...a teraz powie \"czesc\" i czasem to nawet nie spojrzy w moim kierunku. Wiecie, nie bylo czegos w stylu klejenia sie do niego , raczej luzna gadka a tak troche glupio wyszlo....Nie rozumiem.Moze w pewnym momencie cos robie zle bo juz ze 2 razy mialam podobnie ehhh. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna trzydziecha
hej zołzy :) To ja Wasza stara zołza, nie zołza hihi Pozmieniałyście nicki i teraz nie wiem która jest która :P ja tu jestem prawie najstarsza (albo i naj :D ) więc proszę tu nie gadać nic o wieku :P Lenka jak czytam Twoje wypowiedzi to jakbym czytała o sobie. Mamy bardzo podobne przejścia z facetami (mam na myśli tego który się boi zaangażować bo coś tam przeszedł itp) Z mojego doświadczenia radzę Ci jednak byś się nie kontaktowała z nim. Nie próbowała dowiedzieć dlaczego. Nie uzyskasz konkretnej odpowiedzi. Będziesz tylko się bardziej męczyć. Powiem od siebie: denerwują mnie okropnie faceci, którzy gadają głupoty że boją się zaangażować bo coś tam przeszli, bo niedawno skończyli związek bo to i tamto. Za przeproszeniem to jest g.. prawda. jak komuś zależy na drugiej osobie to będzie podejmował ryzyko żeby spróbować. przecież my kobiety też coś przeszłyśmy, też niektórym życie dało w d... a mimo to nie boimy się spróbować. gdybym komuś wciskała pierdoły o strachu przed związek, to znaczyłoby to tylko, że z ta osobą po prostu nie chce budować związku. Z tą konkretną osobą, a nie z wszystkimi facetami. Nie zdarzyło mi się jednak używać takich argumentów bo jeśli z kims nie chce to mówię mu wprost dlaczego. A nie wymyślam głupich historyjek o strachu przed związkiem. Wrrrr normalnie jak spotkam jeszcze jednego faceta, który powie że sie boi zaangażowac to dostanie w zęby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna trzydziecha
Lenka, też mam tak że lubie wiedzieć dlaczego, lubię miec jasno określone sytuacje. Ale jesli ten facet nie odzywa się od miesiąca tzn że on nie ma nic do powiedzenia. Nie ma Ci co powiedzieć. Więc daj sobie spokój z wyjaśnianiem bo do niego i tak nic nie dotrze. Wiem co to znaczy tęsknic za kimś, za czyimś telefonem, kontaktem, ale jesli ktoś jest tchórzem to lepiej zapomnieć o nim i otworzyć sie na nowe znajomości. przez jakiś czas będzie cięzko ale w końcu przestaniesz o nim myśleć - czego Ci życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna trzydziecha
No jak ja w końcu wlazłam to wszystkie pouciekały :D Ech Wy zołzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna trzydziecha ja bym też juz dała w zęby ,czyzby kobitki w tych czasach były bardziej odważniejsze i bardziej ryzykowne w życiu niż faceci ,hmmmmmmmmmmmm,świat stanął do góry nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotna trzydziecha>> witamy witamy po dłuższym czasie;) Ja sobie robie przerwe bo juz mam dosyc tej nauki na to prawko buuu dosyc i juz:D Nie no myśle że wsyzstkie nie pouciekały;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosolek5
czesc. Moze i mi troche wiedzy przekazecie ? :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( wlasnie dzisiaj zostawilam mojego narzeczonego. Niedlugo mielismy brac slub.Dzisiaj chyba jeszcze przyjdzie po swoje rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh a ja naiwna myslalam ze wytrawne zołzy pomoga mi zrozumiec dziwne zachowanie tego goscia...a tu lipa. Ide lezec Udanych pogaduszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosolek5
po wyjezdzie do anglii zmienil sie nie do poznania. Zaczal mnie zle traktowac, ponizac i wkoncu niewytrzymalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosolek5
jestem zalamana, placze, do tego mam grype. Czuje sie okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena7
Samotna trzydziecha -> dzieki za to co napisalas :) On mi wprost nie powiedzial, ze sie boi zaangazowac, ale wszystkie przeslanki na to wskazuja. W sumie sama sobie jestem winna, ze zdecydowalam sie rozpoczac te znajomosc. Od poczatku bylo dziwnie. Poznalismy sie w marcu i kontakt byl co miesiac, jakos tak raz na miesiac. W miedzyczasie poznawalam roznych facetow, ale nic z tego nie wychodzilo. Pozniej nagle odnowil sie z nim kontakt, bylo to pod koniec czerwca. I tak sie zaczelo to wszystko. Dziwne to bylo. Tak, on jest tchorzem, egoista itd.,itp. Im wiecej o tym mysle, tym bardziej jestem skolowana. On juz sie nie zmieni, moze kiedys, moze cos zrozumie, ale bedzie juz za pozno. Mnie juz wtedy nie bedzie w tym miejscu gdzie jestem. To znaczy mam zamiar posunac sie dalej ze swoim zyciem a nie tkwic w martwym punkcie jak uspiona, zahipnotyzowana. Poki co nie jestem w stanie otworzyc sie na nowe znajomosci, mysle, ze z czasem bedzie to mozliwe. Czekam na cos dobrego, wlasciwego, na wyjatkowa osobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna trzydziecha
rosolek lepiej że dowiedziałas sie o tym przed ślubem niż po. Wiem, ze to przykre i bolesne dla Ciebie ale czy chcesz żyć z tyranem? Z kimś kto Cie poniża? Miłość polega m.in. na szacunku. Jeśli teraz tego nie potrafi, to co będzie potem? Lenka, nie da się nikogo zmusić do miłości. On widocznie nie chce. Jest tchórzem by Ci to powiedzieć wprost. Więc szkoda marnować czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki:) wiecie co... jestem zmeczona ale dumna z siebie:):) testy ida mi bardzo dobrze:) mam nadzieje ze jutro tez bedzie dobrze:) ide lulkac bo trzeba sie wyspac:):) papatki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena nei zgadzam sie z Toba , ze to rady dobre do 20 latkow. Bo jak piszesz lubisz jasne sytuacje - kazdy je lubi niezaleznie od wieku - a Twoja sytuacja jets jasna - jego milczenie, okazał Ci brak szacunku i zachował jak tchórz - a rozmowa nic nie zmieni ;) i tak jak mowisz lubisz gre w otwarte karty - tyle ze on juz odpadl z partii ... ale zawsze dochodza nowi gracze :D Sexy Lady kurde dumna jestem z Ciebie , że sie tak pozbierałaś :D u mnie życie płynie a miare ok :D Zdrowiiiej :D Kaha ale tamtego facet zalatwilas !!! :D ślicznie !! :D Czwóreczka Ty to sobie w kuleczki lecisz :D z a kazdym razem jak wpadniesz tutaj to mowisz ,ze bedziesz czesciej pisac i w ogole :) Tez wracaj do zdrowka :) A co do kolegi to nie mam pojecia, dlaczego tak sie nagle zaciął ... faceci :O Samotna trzydziiecha zaniedbujesz Nas Zołzucho !! :D Rosołek dobrze zrobiłaś !! To on musi się zmienić !!Dobrze ze zafundowalas mu terapie szokową !! Wyobrazasz sobie zycie w malzenstwie z takim typkiem? Czasp okaze jak on to rozwiaze, zawsze mozesz tu do nas napisac i sie wyżalić :) trzymaj sie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena7
Hope, masz racje, jego zachowanie mowi samo za siebie. Musze przestac o tym myslec, analizowac, bo mnie to tylko niepotrzebnie doluje i odbiera energie. Trzeba zyc dalej. Moze kiedys beda jacys nowi gracze, poki co musze odpoczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena nie może ale na pewno !!!!!!! Na PEWNO bo zasługujesz na szczęście i miłość !! I to one Cię dopadną, któregoś pięknego dnia!! :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena7
Dziekuje za Twoje dobre slowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, przepraszam za moja nieobecność. Sexy jestem z ciebie dumna że zrozumiałas swój błąd BRAWOOOO!!!!!! Unitra dzieki za pamięć i wskazanie, ze ja tu starsza od sexy jestem 25 lat mam :-) i studiuje pedagogikę, a moje rozmiary są 38 niestety od jakiegos czasu, bardzo mi przykro, ze z 36 musiałam się rozstać 😭 ale za bardzo kocham jeśc dobre rzeczy :-o a od kahy jeszcze mamy starszą zołzę nad zołzy Kliver - która ostatnio sie nie odzywa, bo chora -strasznie przeziębiona podobno :-( ale na pewno nadrobi jak będzie w formie ...no i nie pamietam ile latek ma samotna trzydziestka, moze własnie 30 i anulka :-) nie wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosołek wiem ze Ci cholernie ciężko, ale lepiej teraz wylac pare łez niz później płakać przez całe życie!!!!!!!!!!!!! dobrze zrobiłaś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos_32
Czesc Wam dziiewczyny... czytam wasz topik od poczatku jeszcze troche mi zostalo ;)) podoba mi sie... Hope dziekuje za mozliwosc sciagniecia z sieci E-booka ..Juz dawno chcialam kupic ta ksiazke ale nie widzialam jej nigdy :) Zostaje z Wami co Wy na to?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×