Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Czesc dziołchy Pisze cobym nie zostala zapomniana:p Chora jestem,, to minus, ale plus tego jest taki ze podczas badania dotykal mnie jakis mezczyzna, co z tego za po 50 ale zadbany hehe:D Jak czlowiek wyposzczony to sie nawet Mroczki w nocy snia(serio) hahah Mam antybiotyk, a jutro do roboty trzeba isc bo by mi glowe urwali,za to w srode robie sobie wolne i bede tutaj okupowac topik:) Hope, dzieki ze chociaz Ty ze mna pogadasz hihi Ide do lozka:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra ja uzywam prostownicy praktycznie codziennie :P mam ceramiczną:) i gratuluej zdania testow :) Sexy Lady ja to skad jestem to na maila :P Lemurka wszystko na pewno nie. Jednak prawda jets taka , że kovbieta zakochana potrafi wybaczyć wiele... Samotna trzydzoecha wpadaj częściej 👄 :D Kaha , Irrenka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Hope widze że jak codzień gotowa do dobrych porad,super ,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej faktycznie :-D Kaha dobreeeeeeeeeee Czwóreczka duzo zdrówka zycze i obyś nastepnym razem trafiła na doktora ok. 30tki :-) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka twoja stopka żadnej nie pobije zawsze sie śmieje sama do siebie jak ja czytam ,he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on i ładnie już 2 kolejki stawiam :P Irrenka Ty 1 :D ciekawe po ilu wszystkie odpadną haha ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;-) Jeśli masz męża a on jest niewierny, szoruj mu ptaka papierem ściernym. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie dzisiaj na mnie tylu facetow patrzylo..widocznie podobaja im sie laski czerwonym nosem:D Odkrylam ten pilnie strzezony meski sekret hihi Ojj..dzisiaj po raz kolejny widzialam boskiego policjanta...cud miod.Jak zwykle popatrze bo on(choc obraczki nie ma) pewnie zajety,i troche chyba wstydliwy.Ale popatrzec tez mozna:) Dzieki Irenka, musze sie wyleczyc sama skoro grzac nie ma kto:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka wyslalam Ci na gg linka do mojej nk:-D a do Unitry i Kahy juz polecialy zaproszonka:-D ja nie mam pomysli na prezent na dzien chloapak bo nikomu go nie daje:-P HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna trzydziecha
hehe ja w dniu chłopaka obchodze urodziny więc zrobie sobie sama prezent a nie bede szukać dla facetów - bo i tak nie miałabym dla kogo ;) Chyba że jakiś samotny mężczyzna chciałby zrobić mi prezent... ech się rozmarzyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Zaraz Kage i Sexy Lady od Irrenki na NK zaprosze :P a co do swieta panów.... to ja jednak zostaje przy kolacji :P Macie jakieś pomysły co zrobić dobrego ? :> Ps. makarino spagettcino odpada bo moj pan nie przepada :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poprzednim postcie bardzo uogólniłam więc może od początku... byłam sobie w związku który stety niestaty trwał 6 lat a było mi w nim wspaniale miałam to czego szukałam wspaniałego faceta jego przyjaźń, miłość, bezpieczeństwo plany na przyszłość nawet dość konkretne... ale wszystko sie skończyło ot tak z dnia na dzień usłyszałam że nie kocha nie chce ze mna być co gorsza ma kogoś... i takim oto sposobem 6 lat naszego wspólnego życia poszło sie j..ć (wybaczcie słownictwo ale jakże trafne) odpuściłam i pierwszy raz w życiu sie poddałam zniknęłam z jego życia bo wydawało mi się że tak będzie lepiej teraz mija prawie rok mojej walki o samą siebie realizuje swoje plany i marzenia z przed lat nawet wyjechałam na daleka północ zresetować mózg nie wiem co mnie podkusiło ale... przed wyjazdem napisałam smsa ot tak co u niego slychać, najzwyczajniej w świecie mnie zbył... (chyba faktycznie musiałam być nikim dla niego skoro mnie tak potraktował do tej pory tego nie mogę sobie wytłumaczyć nie cierpie niejasnych sytuacji a to mnie męczy niesamowicie.. ) ale dziś już chce do mnie wrócić... a ja sama nie wiem co czuje bo jeżeli pozwolę mu wrócić chyba nie będe mu wstanie zaufać zresztą nie wierzę ani jednemu z którymi się do tej pory spotkałam... moja roczna praca pójdzie w łeb... i takim oto sposobem balansuje na granicy zdrowego rozsądku, a totalnym sercowym wariactwem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemurka gdybys do niego wróciłą to i tak chyba nie trwało by to długo, bo ja na twoim miejscu tez nie potrafiłąbym mu ufać. miałam w zyciu prawie identyczna sytuacje. Z tamtym chłopakiem zerwałam kontak na zawsze wtedy gdy mnie tak zranił i wiesz co moim męzem został ktos kto ma zuuuupełnie inny charakter!!!!!! nie warto chyba bo "nie wchodzi sie dwa razy do tej samej rzeki..." a to ze ani jednemu facetowi nie potrafisz zaufac - to jest problem i musisz nad tym pracować i nie martw sie, bo ja zanim zaufałam minęły 2,5 roku po tamtym rozstaniu. Więc mysle, ze dasz rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka-trzeba bylo poczekac z tym slubem:-P poznałabym Cie z moim bratem...Twoj rocznik i on lubi takie dziewczyny jak Ty:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zgodze z irrenka w 100%,ze wasz związek nie był by juz taki jak wczesniej ci sie wydawał że taki był,i długo byście razem nie pociągneli ,cholera kupe czasu ze sobą byliście,to prawie jak małżeństwo ,ja na pewno bym mu w zęby dała w tym momencie jak on ci powiedział ze cie juz nie kocha.Jak tak mozna .To jest chore co teraz faceci robią .Przykro mi.Ale nie wracaj do niego . Co do dziewczyn nie obraźcie sie ale wy tutaj nie pasujecie ,stwórzcie sobie jakis nowy temat na tym forum pod tytułem \"jestem śliczna,zgrabna i powabna\" ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×