Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Ja tez chce go zobaczyc!:) bo komentarze Irrenki podzialaly na moja wyobraznie hihi niechze ktos linka na gg mi podesle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bo bedzie zanay....czworeczka na nk ci wsyle linka wieczorkiem oki?obiecuje:-D tu nie podawjacie jego danych!!!!!!!!plisssss:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TU NIE otworze teraz nk wiec dopiero po 19 moge a irrnka mowi ze nie ma gg wiec tez ci nie moze podac-poczekaj do wieczora:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwóreczka ja Ci tera nie wysle, bo gg w pracy nie mam :-) ale jak wejdziesz na znajomych sexy to na pewno go znajdziesz - stoi taki lalus w całej okazałości na fotce w garniturku ...tylko mu lusterka i kwiatka brakuje - smerfusiowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka to tak jest--->>bo widze to wszytsko w nim co piszesz, ale i tak cos drzy we mnie :-D Ale moze z pomoca calego Klanu to mu powiem....."nie płacz kiedy odjade sercem bede przy Tobie" :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak wejdziesz na znajomych sexy to na pewno go znajdziesz - stoi taki lalus w całej okazałości na fotce w garniturku ...tylko mu lusterka i kwiatka brakuje - smerfusiowi IRRENKA ALE sie polałam ze smiechu ...masakra:-D ale co prawda to prawda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenko napisałam mojego brzdąca Jestem i szczęsliwa i załamana .Cholera jasna jestem szczęsliwa bo moja psiapsiółka zadzwoniła do mnie przed 10minutami ,że w końcu urodziła córeczkę ma na imie Lena i waży 3900 a długa 56cm,podobno duza fajna czarnulka.Tak sie ciesze a najlepsze jest to ze 7 lat temu urodziła tez córeczke w 1 dzien wiosny a dzisiaj 1 dzien jesieni,he he dobre Co do załamania to ,szokłam sie tym ze drugi poród a mówiła że tak ją cholernie bolało że krzyczała co wczesniej tego nie zrobiła nawet podrapała i ugryzła jedną siostrę położną,jaćka a mówiłam jej ze jej pomoge i bede z nia przy porodzie to sie uparła ze da se rade ,a przez telefon mi powiedziała ze szkoda ze do mnie nie zadzwoniła,Achhhhhhh Kurcze myslałam ze jak raz sie urodziło to juz drugi raz wiadomo o co chodzi i bedzie lepiej a tu taki klops. Stwierdziłam po tym telefonie ze chyba nie odważe sie na drugie dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaha ja chyba slepa jestem! :-) no przewaznie z drugim jest szybciej, ale widocznie nie ma reguły a jak syna rodziłas to jak poszło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie troszke męczyłam bo o 8rano dali mi kroplówke na wywołanie 0 10tej przebili wody płodowe a urodziłam o 15tej też mnie bolało nie powiem ale nie żeby kogos ugryźć albo krzyczeć,ja wzielam sie na sposób szybkiego oddychania ,bardziej mnie bolało te ciecie bo dwa razy musieli bo mój syn to kolos był 4 kilo szeroki w barkach był .Ale jakos go zdołałam wypluć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce 2 i jak Bozia da, to na pewno będą 2 szkraby nie skrzywdze dziecka tym, ze bedzie jedynakiem!!! sama jestem jedynaczka i nienawidze tego!!!! (tyle że u mnie to były inne też powody, że drugie sie nie pokazało) jedynak w dzieciństwie ma gorzej, cieszy sie z bycia samym tylko gdy dorasta (trudny wiek nastoletni) a jak juz mądrzeje to najbardziej mu wtedy brak rodzenstwa! ...i kiedyś w przyszłości zostaje sam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wytrzymam do wieczora:) a obejrze go z mojego tajnego fikcyjnego konta na n-kl.:D I oczywiscie odpowiednio skomentuje:p Dzieci dzieci...ja chce...coreczke, pierwsza...pozniej synka, albo na odwrot, byle cale i zdrowe❤️ Praktyke przy maluchach mam wiec rzecza zupelnie nowa bedzie dla mnie porod hihi Ale na razie nie chce o tym myslec,moze za 2 lata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha moja kolezanka ze skurczami pojechzała do szpitala 6 rano, a urodziła o 21 - masakra, nie dość że cieli to jeszcze pękła po skosie, mały był długi 61 cm a ona juz nie miała pod koniec dnia siły, więc ciężko to szło, urodził sie lekko niedotleniony :-( ale na szczęście jest wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czworeczka ja tez tak za 2lata chce:-D ile ty masz lat??? ja tez sie boje porodu ale chyba przezyje co?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka-masz racje. Moja mama jest jedynaczka i uwaza ze rodzice zrobili jej ogromna krzywde ze jest sama....ale tutaj tez tak wyszlo ze nie moglo byc drugiego dziecka. Kiedys uslyszalam cos takiego, ze ci co moga miec wiecej a maja tylko 1 dziecko sa zbyt wygodni.Bo dziecko to koszty, brak wolnego czasu, odpowiedzialnosc...ble ble A to pic na wode, Dzieci to male cuda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś wiem na ten temat bo mam syna jedynaka jak na razie i męza jedynaka i teściowa jedynaczke tragedia ,same samoluby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwóreczka tacy rodzice to egoiści (co mogą, stać ich nawet spokojnie na 3 czy 4, a nie chcą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu ten gościu w tym swiecącym gangolu wygląda jak typowy lowelas . Po zdjęciach widac że bardzo siebie kocha i tylko siebie.Nie warto sie z takim wiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaha widze ze Ty tez juz zajrzalas na mojego lalusia:-P OJ wy ciekawskie... on nie jest jedynakiem ale brat jest starszy o 12lat wiec wychowywany prawie jak jedynak...do tego zawsze rodzice kase mieli wiec go ustawili....i on mysli ze jest nie wiadomo kim:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha jedynak nie zawsze jest samolubny - np ja mam wprost odwrotnie - jestem altruistka jakich mało - i to jest mój wielki minus, z którego sie lecze! Nagorzej jest w świeta - wszystką kase potrafie na prezenty wydać (kupowac np po 2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy ja mam 23 lata;) I juz wszyscy mi corke przepowiadaja haha Chyba widza to w moich oczach,ale ja po prostu rozplywam sie na widok sukieneczek, bluzeczek, spodniczek...bucikow😍 Moim siostrzencom to kupowalam ubrania,straszna mi to przyjemnosc sprawialo:) Ja do niedawna myslalam o jednym dziecku,bo cenie sobie niezaleznosc i lubie miec czas dla siebie,ale stwierdzilam ze dziecko bedzie mialo tatusia(mam nadzieje ze wspanialego tatusia) i on tez moglby mi pomagac:) I teraz chce dwojke...Zeby tylko wszystko dobrze sie ulozylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jestes starsza o roczek:-D ja tez juz bym chciala miec bobaska...bo lubie te maluszki:-D ale musze poszukac kandydata na tatusia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Zołzy ;) Znów się tu pojawiam, jeśli nie macie nic przeciwko temu. Cały czas Was czytam, ale siedzę cicho, ponieważ nadal nie mogę uporać się ze sobą :( Dla przypomnienia, niedawno katowałam Was tematem faceta, który zniknął bez słowa. Próbuję jakoś z tego wyjść, ale póki co nie udaje się :( Staram się nie myśleć, ale to ciagle wraca. Czy jest jakiś sposób, żeby to wszystko pokonać, nie myśleć, nie rozpamiętywać? Mam różne zajęcia, ale nie da się wyłączyć myślenia. Echh... :( Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się jak mogę i pewnie z czasem z tego wyjdę, ale teraz starsznie ciężko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×