Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

ja jestem.:) kurde ten moj cos kombinuje i pytal o rade mojego brata... nic mi nie chce powiedziec o co chodzi ciekawe co on znowu kombinuje hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni nie przejmuj sie mój 2 tygodnie temu mi powiedzia, że co dla mnie ma i że to niespodzianka ... do tej pory mnie trzyma w niepewnosci bo jak stwierdzil - nie wie kiedy mi to da 😠 aaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no on tez cos dla mnie szykuje i poiwedzial ze mi powie w swoim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo ja pindole!!!!! z jednej strony fajnie... ale kurde moze czlowieka szlag trafić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he no mnie pewnie też:P:P ale ja lubie niespodzianki od niego :):) wczesniej nie dostawalam niespodzianke... ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie domyslam troszke co on moze dla mnie miec, ale to tylko przypuszczenia... a gdzie reszta pań????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde irrenka ty masz zawsze tak fajnie oczęta wymalowane jak ty to robisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn???? :-) no kredki uzywam a czasem jeszcze cieni do powiek no i tusz oczywiscie obowiązkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super:P a co ty za tusz uzywasz ze te rzeszy sa tak fajnie wymalowane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z Unitra , oczeta Irrenki zawsze super wygladaja, ale jak same od siebie sa cudne to wiele robic nie trzeba. Ogldajac fotki w galerii strasznie spodobal mi sie Twoj kolor wlosow,nie wiem czy to sredni blond czy jak by to nazwac... Ja za miesiac planuje zafarbowac na braz i sciac wlosy :) ale wciaz zastanawiam sie nad kolorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwóreczka my z Uni mamy chyba bardzo podobne kolory wosów, o ile nawet jej nie są jasniejsze!!! ale dziekuje :-) Uni róznych tuszy uzywam, bo lubie testowac nowe produkty ale zazwyczaj jest to wydużający lub podkrecający - bo tych szczoteczki lepiej wyciagają rzęsy... no i zawsze je przemalowuje kilka razy pod rząd teraz mam tusz MAYBELLINE o nazwie DEFINE-A-LASH w takim rzowym opakowaniu... nawt nie jest zly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...ja czy mam blond czy braz..i tak mi rudzieja 😭 Ale teraz poprosze o jakis chlodny odcien i moze beda fajne:) No i fryzure musze jakas fajna znalezc bo teraz mam juz za dlugie wlosy-prawie do lopatek;) a przywyczajona jestem do krotszych Jak tylko przejde metamorfoze to obowiazkowo przesle zdjecia na maila;) bo na n.kl tylko pare wrzucam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie podoba jak rzesy wygladaja ze ich tak duoz jest ale sa rozczesane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys mialam czarne wlosy co widac na jednym zdjeciu na nk (pod koniec) bo farbnęlam... podobno bylo mi w nim dobrze,ale wracalam dluuugo do swojego bo z czarnym to juz nic sie nie zrobi :-( ale teraz juz jakis czas mam ten swoj naturalny i juz mnie szarpie, zeby cos z nim zrobic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni polecam tusz też MAYBELLINE o nazwie SKY HIGH CURVES czy jakos tak - w granatowym opakowaniu, jest dobry, dobrze rozczesuje i nadaje gęsty wygląd a do tego niedrogi, bo 20-21 zl w kazdym Rossmannie powinien byc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej bo juz mi sie wszystkie mylicie😭 zaraz popatrze na Was i juz bede wiedziala kto jest kto;) Ja sobie kupilam tusz L'oreal Double cos tam Beauty tubes...i maluje nim oczy tylko na wieksze okazje..bo nie lubie go zmywac,poza tym boje sie ze w koncu mi rzesy wypadna:o wydluza rzesy..ogolnie ok ale to zmywanie mnie przeraza;) Ja lubie oczy podkreslac, jak fajnie wymaluje to ludzie mi mowia, glownie faceci ,ze mam super oczy....ale wiecie natura sama cudu nie stworzyla, trzeba dopomoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie akurat podoba jak masz swoj naturalny. wlasnie ogladalam zdjecie jak mialas farbniete i mi sie bardziej widzi ten naturalny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz wszystko wiem! Ja Unitry nie widzialam nigdy przenigdy! Pomylilas mi sie z Hope! Dawac mi tu jakies zdjecie!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×