Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

dzięki Uni :-) loreala sa dobre, ale wasnie cięzkie i dające taki efekt sztucznych rzęs czwóreczka do zmywania jest świetny pyn do demakijażu oczu firmy ziaja - niedrogi a dobry! uzywam codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra ale sie usmialam curves - to od podkrecania niby :-) a no widzisz Czwóreczka, to też mi cos nie pasowalo :-D bo Uni ma woski jasniutkie a Hope ma ma ciemne owszem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrócilam...obejrzalam sobie NIE KŁAM KOCHANIE:-o co za dolina zaraz mi sie on przypomnial....podrywacz,bajerant...i ja itneligentna i poukladana dziewczyna.....:-( masakra😭 ide sie wykapac.... jestem za zalozeniem konta na nk:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni nie mam tu GG siedze na laptopie męża :-) a tak to zazwyczaj pisze z kompa który mam u rodziców, bo tam jestem często po pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde cały czas mi sie stronka przesuwala a ja sobie mysle co jest ?? okazało sie że spacje biustem wcisnełam i mi sie tak zrobilo ha ha ha :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mam Cie Uni Teraz juz wiem:p tez ladne wloski tylko mnie przy takim kolorze po 3 tyg byloby widac odrosty:o A tego nie chce;) Sexy, ja trzymam kciuki zebys o nim zapomniala szybciutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój za wielki nie jest, więc jest grzeczny zamieszanie robi tyko wtedy gdy mu każe :-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej jutro to ja wam jakies komentarze wstawie do zdjec:) dzisiaj jakos mi se nie chce;) Ale smialo moge powiedziec ze jednak polki to sa piekne kobiety:) I chyba przez Was popadne w kompleksy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czworeczka>> bo ty akurat masz powody do kompleksow....wez kobieto nie marudź:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ech Irrenka Mnie to razem z South Beach polecial rozmiar stanika:( Teraz ok.70% moich biustonoszy ze mnie leci:o I bede musala kupic ze 3 nowe,z nowym rozmiarem :D ale jaja hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ja bym chciala troche schudnac to moze w biuscie tez by mniej bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni-ok ok juz nie marudze:p Ale i tak mam sporo zatrzezen co do mojego wygladu,ale bede dzialac zeby byc jak najbardziej zadowolona z siebie A fryzjer potrafi zdzialac cuda:D wtedy to nawet mnie na ulicy zaczepiaja...faceci...czasem dziadkowie hihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi też sie pewne rzeczy nie podobaja... ale dostalam zakaz marudzenia he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO tak jest Kupilam serum i smarowalam Krysie i Marysie codzienie 2 razy zebym jakichs niespodzianek nie miala I razem z tekstem "zjechalo ci z bioder" uslyszalam ze Tam tez ubylo hehe ale od czego sa push-upy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przecież trzeba sobie kobitki radzić nie ;-) ja zmykam, bo mąż mi zaraz do domu wparuje i nie może zobaczyc naszego tajnego pokoiku :-D dobranoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc irrenka>> wez tam zmolestuj tego swojego;) nie no zart taki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie moj nos tez nie podoba ale nie dam sobie go zlamac hihi Unitra wezze przy mnie o zadnym molestwaniu faceta nie mow bo ja taka rozochocona jestem ze zaraz zaczne klawiature gryzc:D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×