Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Helcia tobie również dziękuje za fajne życzonka. Dziewczyny jesteście kochane ,ja to tylko życzenia dostałam od mojego męża ,nawet rodzice ani teście,,,,,,,,,ahhhhhhhhhh szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane zołzunie potrzebuje rady od pięknych pań. Dotyczy on perfumów. ;-) Zawsze kupowałam byle jakie i nie ciekawe perfumy.Czas na zmiane.Miałam sytuacje ,przeszła obok mnie zwyczajna laseczka ani nie piekna ani nie brzydka.Ale jak ona pachniała,ola la aż mi sie głupio zrobiło.Aż chciałam do niej podejść . Poradzcie mi kobitki jakiś odlotowy perfum co bedzie sie długo trzymał.Ja z natury lubie wszystkie i słodkie,i świeże zapachy obojetnie.Ale musi być taki odjechany,seksowny,i nie duszący.Że jak przejde obok ludzi to sie bedą zachwycać tym zapachem hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieżle..
PRZEŚLIJCIE MI < PROSZĘ TĄ KSIĄŻKĘ NA MAILA!! BARDZO MI ZALEŻY krainamuzy@.gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko przelotem, bo zxaraz do szkoły :) H\\Kha ja podobnie jak Ty nei lubie duszących zapachów, lubię takie świeżutkie , milutkie :D Teraz mam Lacoste - touch of pink , bardzo ładny zapach :) Hmm Bruno Bannani taki pomarańczowy te żśliczny :D , Calvin Klein Euphoria świeży i łądny zapach i tańszy jest w Avonie - pur blanca :) nie polecam żadnych chanelek :P buzuiaki milego weekendu Zołzy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zołziątka moje Kochane:* he he ja dzisiaj z rana wybrałam sie na krótkie zakupy i kupiłam w końcu spódniczkę jaką chciałam he he :) Pioseneczki sa super a fotek jeszcze nie obejrzałam;) jak obejrze to napisze cos o nich ale zapewne sa sliczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemandero :) he he jaki mamdobry humoreczek:d te pioseneczki normalnie poprawiają mi humor i chce się życ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To poprosze te piosenki też na poprawienie humoru, który jest bardzo ale to bardzo kiepski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwóreczka haha :D co do Rutowicz :D akurat ze szkoły wrocilam i trafiłam na moment jak Jolcia jechała ::D Masakra - tak to ujmę w jednym słowie, że też teleizja promuje taką głupotę :O :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze dziekuje za komplementy :-) ale nie przesadzajcie!!!!!!!!!!!!!1 po drugie Helcia ta pani to moja tesciówka :-D po trzecie pies sie nawinał na plenerze, bo szło małzeństwo z dwoma takimi, ale ten drugi biały niestety nie był chetny do zdjęć robienia :-( po czwarte zaraz wysle muzyczke po piatę kaha ja używam podobnie jak dziewczyny Calvina Kleina Euphoria, ale mam też City Jungle Oriflame, dwa różne numery z FM, Game Davidowa - lekiki świezy, ale prawie go nie czuc - kaszana! a nad tymi co bym poleciła to sie zastanowie i napisze jak pomysle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope nie mam głosników przy tym kompie, ale pójde do kolegi obok i u niego zobacze co to za muzyka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope dzięki za kwiatka!!!!!!!!!!!!!!! :-) co do perfum to mam jeszcze Dolce Vita christiana Diora, ale to sa ciężkie perfumy, używam ich tylko na jakies wieczorne wyjścia :-) ❤️ świetne były perfumy z YVES ROCHER Nature Millenare - moja miłość!!!!! ale niestety przestali je produkować 😭 to były perfumy idealne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! podobaja mi sie również te: http://merlin.pl/Lolita-Lempicka-l-de-lolita-Woman-Eau-de-Parfum-spray-30-ml/hb/product/219,547265.html;jsessionid=98BC389BAACF80ACEFF53B8C9656D043.LB1 mam ich próbke - sa naprawde super! na pewno je kupie jak inne mi sie pokonczą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera link sie źle wkleił 😠 chodziło mi o perfumy: Lolita Lempicka l de lolita Woman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie :) jak połozyłam się o 13 pooglądać tv to niedawno wstałacm :) jeszcze Ch. Dior ma takie różowe nawte fajne na e :) nie pamietam dokladni nazwy :) ja ładne perfumki to uwielbiam :D teraz jestem zakochana własnei w różowej lacoście ale na jesień i zimie to one nie nadająsię bo sątypowo wiosennym i lenim zapachem :) najbrzydsze jakie wąchałam to była hypnose lancome :O:O:O i c.dior dune ciężkie , męczące :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope no DUNE Diora jest taki ciężki i przytłaczający, nie chce nikogo obrazic, ale kojarzy mi sie ze starymi babami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope nie zdazyłam odsłuchac muzy w pracy, a w domu mam kompa bez głosu...już od ponad roku :-( i nie ma chetnego co by to naprawił 😭 w pracy miałam dzisiaj mase roboty, ale udało mi sie wyrwac i zanieśc wkońcu i złozyć wnioski o wymiane dowodu os. i prawa jazdy uffff nareszcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka z dune dokladnie !! miałam to samo pisa ale się powstrzymałam :D hehe :D a co do komputera pogoń męża !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż tak sie zna na komputerach jak Doda na kulturze osobistej :-p ja wiem wiecej od niego, ale to już wyższa szkołą jazdy jest :-( ale musze tu zaciągnąc kolege z pracy co sie zna :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ci irrenka powiem, że teściówki ogólem nie masz złej ale czasami to ma swoje \"filmy\" że tak powiem hehe :D:D:D Czasami to się z niej usmiałam zdeczka :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha :D u mnie właśnie moja połóweczka dobrze się zna :D kiedyś miałam prioblem to poprosiłam kolegę by mi naprawił komputer, a jak powiedzialam o tym mojemu panu , to zaczął sprawdzać , czy tamten kolega dobrze zrobił i zmieniał tam po swojemu co się dało haha :D i jeszcze "no tak kolega, bo jan ie mogllem zrobic ;]" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Irrenka to Twój mąż faktycznie się na tym "zna" :D hahaha nie no dobre :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia nawet mi nie mów o mojej teściówce, czasem mi rece opadają i brak mi słów... ;-) strasznie zakręcona i uparta kobita ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×