Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

ja też jestem bardzo zazdrosna o byle co ,a przez to sobie kręce filmy i wyolbrzymiam,odkąd przeczytałam książke i piszę z zołzami na forum,zmieniłam sie nie do poznania,sama to widzę,moge zadzwonic do męża rano na chwilke i wieczorem ,a nie co pięć minut,albo tylko rano zadzwonie.Wziełam to sobie do serca ze jak ja sie nie zmienie to moze stac sie cos głupiego.Teraz jestem bardziej spokojna,staram sie nie myśleć cały czas o mężu co on robi na delegacji a czego nie robi,bo to bez sensu.Troche wiecej luzu sobie dałam i od razu widać efekty.Jest o wiele lepiej między nami.A mąż też wyjeżdza na dwa tygodnie wraca na 3 dni i znowu wyjeżdza na dwa tygodnie i tak w kółko.Najgorszy jest początek rozłąki poźniej to już normalka. A co do tego hajtania z wpadką,hmmmmmm ;-) Ja sie hajtałam mając 3 letniego syna ;-) to juz chyba nie wpadka ha ha Pozdrawiam zołzunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paris to już nawet pomijajac fakt, ze siebie męczysz sama ta zazdroscią - wykańczasz sie na własne życzenie to właśnie tak za nim latając, bezustannie dzwoniąc i pisząc zrażasz go do siebie -przede wszystkim takie zachowanie odpycha facetów, ponieważ widzą, ze laska jest niepewna siebie i przekonuje go o tym, ze kazda inna jest dla niej zagrozeniem! wygladasz w jego oczach na zdesperowaną szarą mysz :-( niestety! Ty masz być pewna siebie i miec swój swiat, swoje zainteresowania i zajęcia, które wypełniają ci czas - a nie jedyna rozrywka twoja rozmyslanie o nim i telefoniczne go sledzenie!!!! wyobraź sobie, ze twój facet co 30 min dzwoni do ciebie i pyta gdzie jestes i co robisz - po 4 razie bys sie wkurwiłą, bo we wszystkim by ci przeszkadzał, nawet w oddawaniu moczu w toalecie ;-) masakra!!!! przeczytaj koniecznie ksiazkę!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha 🌻 dla Ciebie BRAVOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!! tak trzymaj :-) a napisz prosze czy ta Twoja zmiana zmieniła tez twojego mena????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paris a skoro Ty tak panikujesz strasznie jak go niema, to czy Ty nie dostałaś powodu do takiej wielkiej zazdrości????????????? czy on Cie nie zdradził już kiedys albo cos w tym stylu?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenko ta zmiana jest bardzo widoczna i u mnie i u niego,może to tez wina pogody albo jakas gra,nie wiem i staram sie tak nie myślec.Mój chłopek na razie ani razu sie nie upił jak to robił co chwile na delegacji,jak nie dzwonie cały dzień to sam mi mówi ze mu smutno że tak go olewam,mówi ze ciągle o mnie myśli jak nie dzwonie,widze i słysze po nim że jest zadowolony jak do niego zadzwonie wieczorem,wczesniej jak do niego dzwoniłam co chwile,to nie odpowiadał jak odbierał telefon \"cZEŚC KOCHANIE\"tylko mówił\"CHCIAŁAŚ COŚ\"albo\"Zadzwon za 10minut bo teraz prowadze auto\"Po prostu męczyło go takie dzwonienie,sama teraz wiem ze ja tez bym sie wkurzała.No i stwierdził ,że tak bardzo za nami teskni że spróbuje coś załatwic żeby zjeżdzac co weekend do domu ,a nie co drugi.Takze jest na plus,oby to nie była jakas gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaha tak myslałam :-D nawet nie wiesz jak sie ciesze że tak sie dzieje, ze Wam to pomogło :-) Ty zrozumiałas jakie to było wkurzające dla niego i dałas mu szanse zatęsknic :-) a jak tak dzwoni i mówi, ze mu smutno, że go olewasz, to po prostu mu mów, ze ty najzwyczajniej w swiecie nie miałas czasu, a nie zlewasz go bron boze!!! powiedz, że tu wstawiłąs pranie, póxniej skoczyłas do sklepu po ziemniaki, po drodze spotkałas sąsiadke i tamta cos gadała na listonosza... a nastepnie postanowiłas znaleźć swój stary sweter itp. itd. i tak bez końca ;-) ale tak mu opowiadaj tylko wtedy kiedy mu naprawde by było smutno czy cos, a normalnie to mów, ze zajeta byłas :-) a ten Twój drugi mężczyzna to do której klasy chodzi?? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laseczki:-( Smutno mi dzis....wyprowadzialm sie z domu....bede na razie z mlodsza siostra na stancji u takiej kobiety....teraz mam do pracy blisko na uczelnie a z domu to duzo godz.mi zajmowaly dojazdy...poza tym u mnie na wsi nic sie nie dzialo....nie a imprez itp.a Poznan to Poznan....ale mi smutno bo ja taka żżyta z rodzina:-( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy na koniec świata nie pojechałas, więc sie tak nie smutaj :-) bedzie dobrze! na weekendy na pewno bedziesz do domu zaglądać!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem irrenka ale jakos tak dziwnie....zawsze sie wracalo obiad byl kawka z mama i tka fajnie a teraz to inaczej:-O wiem ze to musialo kiedys nastapic bo przeciez kiedys jak wyjde za maz to tez wyfrune z gniazda ale ciezko jakos tak:-O no bede wracac...ale nie co tydz.bo mam tez zjazdy na uczelni....czasem anwet pod rzad...kurcze nio:-( i jeszcze nie mam faceta aby mnie przytulil😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten mój drugi mężczyzna jest początkującym uczniem klasy pierwszej,takze wszystko dla niego nowe ,stresy ,bo duzo piszą,i te dzwonki na przerwe.Hmmmmm. Sexy lady będzie dobrze chociaz jak ja sie wyprowadzałam od rodziców to też sie tak czułam jak ty,jednak u mamy najlepiej,ale teraz już mieszkam na innym mieszkaniu od 4 lat z mężem i teraz ja sie staram utulic gniazdko dla mojego synka,żeby sie czuł w nim tak jak ja u swojej mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy wymagam
Hej dziewczyny jezeli ktoras moze to plis wyslijcie mi na emaila ta ksiazke moze uda mi sie co s jeszcze uratowac tzn moj zwiazek bo widze ze zaczynaja sie kłopoty pliz pomozcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy dasz rade :-) musisz sie kurde usamodzielnic ;-) kaha hm... to faktycznie ma chłopak teraz co robic!!! a za rok bedziecie sie do komuni przygotowywac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy wymagam
Wielkie dzieki dla tej osoby ktora wyslala :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj o zeby teraz nie bylo ze jestem jakas dewotka i potepiam przedslubne dzieci Co to to nie, po prostu czasem jest tak,ze ciaza przyspiesza decyzje o malzenstwie, a czasem jest tak ze ciaza to totalna wpadka z nieodpowiednim facetem i wtedy jest klopot. Irrenka-no wiem przeciez:) Moja znajoma przspieszyla decyzje o slubie bo na swiecie mialo pojawic sie dziecko,uroczystosc przesunieto o kilka miesiecy. Dwa tygodnie przez weselem-poronila,tzn.urodzila martwe dziecko bo to juz koncowka 6 miesiaca byla. CHciala wszysto odwolywac,wesele,slub... Ale jednak rodzina wybila jej z glowy ten pomysl. I do oltarza szla juz bez dziecka...za to w zalobie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :D😘 nie nadążam za Wami :P:P hehe:d jak będe miała troche więcej czasu to będe udzielac się tutaj jakos sensownie musze nadrobic ten tydzień we Włoszech w szkole:P:P:P A dzisiaj zdałam egzamin teoretyczny z prawka!!!!!!!!! jupi !!!!!!! :D:D:D:D do zobaczuska 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwóreczka, zdarza sie niestety że tak bywa, sama znam podobny przypadek i małżeństwo tak zawarte wytrwało 4 lata a potem rozwód...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia gratuluje:-D a ja sie dzis dowiedzialam ze mnie przyjeli na mgr:-D nowe zycie mi sie zaczyna:-P Mieszkanko....szkola...przyadlby sie nowy men:-P mam nadzieje.ze bedzie bo takie tu \"ciacha\"po tym Poznaniu chodza ,ze masakra:-D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy tobie równiez GRATULUJE w takim razie 🌻 a men sie pojawi w swoim czasie :-) bądź spokojna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemaneczko :) Sexy na mgr,no to tyż gratuluja :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a wiesz jak rozszyfrować skrót mgr?:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano tak go sobie rozszyfrowałem : m - możesz g - gówno r - robić :D:D:D:D:D:D:D:D ale lepsze jest rozszyfrowanie mgr inż. :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleś błyskotliwaaaaaaa:D:D:D:D:D:D:D mam i dlatego wpadłem jeszcze i na to,że mgr inż to: m - możesz g - gówno r - robić i n - nieźle ż - żyć :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×