Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Hope no przewaznie chłopaki sie znają na komputerach ale mój jakos ni w ząb ;-) to ja go czasem poduczam co i jak ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to ja miałam wl icuem takiego kolege, po prostu na kompuertrze to wiedział jak na czata wejśc i tyle ! i najlepsze jest to , że na lekcji informatyki to ja z kolezanka mu pomagałyśmy i na koniec on dostał 5 a my 4 😭 :D no to takie moje wspomnienie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi teraz taki fajny koleś momputer robił znaczy się internet podłączał pod siec bezprzewodową :P:D Ale nie no koleś fajny i zna się na rzeczy :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze irrenka nie będę juz pisac o Twojej teściowej ale jeszcze tylko powiem Ci jak rzesmy ja z moją sis nazwały, a więc "opentana" - takie pseudo hehe bo na poczatku nas strasznie denerwowała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrena miał i ma taki typ człowieka - w czepku urodzonego :D szkoda , że ja tak nie mam :P :) Helcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia całkowicie Ci wierze, ze Was mogła denerwować, mnie to czasem tak denerwuje, że najchętniej bym jej ........ nie ważne :-) ale ludzie są tylko ludźmi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin to Twoja opinia, moja jest nieco inna. Ale masz prawo tak twierdzic. Pozdrawiam i zyczę wyboru bardziej męskiej lektury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale poważnie co do tych truskawek to mi teraz slinka cieknie tak bym zjadła :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Rumenka to iwem że jest na rande wu !!!!!! :D ale ciii nci nie wiecie :D a reszta to nie wiem :( zniedlbuja nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-->irrenka { Myrevin to Twoja opinia, moja jest nieco inna. Ale masz prawo tak twierdzic. Pozdrawiam i zyczę wyboru bardziej męskiej lektury. } Tak jak napisałem to moje skromne zdanie na temat tej książki. Czy nie jest męska.. nie bardzo mnie to akurat interesuje. Przeczytałem gdzieś że jest to poradnik dla kobiet. Więc chciałem po prostu wiedzieć co takiego wymyśliła autorka. Ot i tyle. Usmiałem się parę razy wiec nie żałuje czasu poświęconego na czytanie tego. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin niektórym kobietom ta własnie lektura pomaga, poniewaz jest wiele zbyt miłych, które w "rękach" faceta stają się popychadłem, mysla, że jak mu oddadzą całą siebie to on je wtedy pokocha... niektórym jest potrzebna ta książka, choć nie nalezy jej owszem traktowac dosłownie, tylko z lekkim przymróżeniem oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o własnie i tu Irrenka ujęła najwazniejsze : "choć nie nalezy jej owszem traktowac dosłownie, tylko z lekkim przymróżeniem oka." :) też się smiałam z niektorych rzeczy , bodajże tam z podaniem paluszków czy czegośdo jedzenie jak sie faceta zaprosi do siebie 1 raz :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie Śpie :P ogladałam tylko filmy moje najpierw na wspólnej potem m jak miłość a w między czasie czyli między reklamami barwy Szczęścia :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello krejzolki dzieki Irrenko za podanie fajnych perfum ,tego linka co mi dałas oglądałam i wyobraź sobie że juz mi sie podobaja nie wiem jeszcze jak pachna ale sama buteleczka kusi,i ta jedna opinia,jak kobitka wspomniała ze perfum jest świezy i zarazem słodki to takiego czegos szukam,nie chce pachniec jak stara baba tylko jak kusząca nastolatka hi hi trzeba sobie jakos odjąc latek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pindole znowu zapomniałam zmienic nicka grrrrrrr chciałam kiedys przy tamtym zostać, ale zołzy sie nie mogły przyzwyczaić i teraz mi sie pierdaczy od czasu do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×