Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

ano pracują bo szef zagląda zamiast się przynajmniej na kafe poseksić :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) ja pracuje ale za chwile bede jadla sniadanko wiec moze troche sie poudzielam na kafee:-P Hope beda fotki na nk ale jeszcze nie wiem kiedy:-O Gardło zaczyna mnie bolec buuuuuuu:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem Hope ale musze sól kupic:-D kurde jeszcze tego mi bylo trzeba abym chora była:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope takie płukanie na serio pomaga!!!!!!!!!! tylko ja soie w piatek pobalowałam i mam teraz kaszel - zeszło mi wszystko niżej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka a nie mówiłam hehe z tą solą:D Ja w piątek w domu siedziałam :O te zapalenie pod wieczor to m isie tak zaostrzyło juz że APOKALIPSAAA :) ale schodzi już ładnie wszystko z buźki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatku pewnie i potrzeba mi meskiego ramienia ale musze poczekac na mojego wybranka;) a co do fotki to pomysle hehe ale jeszcze nie mam zrobionej?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wszystko,jak jużwcześniej napisałem :D Sprawdzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra ustalmy konsensus ,czyli dla kobiet niepraqwda,a dla facetów prawda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak byłam niedawno chora to mi ten Twój ukochany sexik nie pomógł na ból gardła :D takżeeeeee.... może Ty tylko tak myślisz a w rzeczywistości jest inaczej i najwyższa pora wyprowadzić Cię z błędu haha :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle my już zaczynamy mówić w kółko o sexie jak Xyzed haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyprowadzisz mnie z błędu bo w takowym nie tkwię,a i moją tezę potwierdza moja Pani:) Twierdzi ,że na ból gardła skutecznie pomaga słony ten on ;) zamiast wody z solą :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed--->>widze ze Ty to seksiasty facet jestes i u Ciebie na wszystko sex pomaga:-P Kwiatek nie bede podawac linka na forum bo wchodza tu \"obce\"osobki ale jakos ci dam znac jak beda fotki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed musze sie zgodzić z Hope , ze na gardło nie pomaga ani sex, ani ten tego ten... ale na bół głowy rewelacja :D sex czasem mnie nawet pozbawia kataru :) :) ale na gardło nie działa :( i na kaszel też nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszel to już w ogóle :P Ale Xyzed powie, ze na kaszel pewnie tez pomaga :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Hope* -> na nie zauważasz,że przy rozmowach o seksie atmosfera znacznie się rozluźnia i poprawia? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 170 cm i fajnie jak facet jest hcoc trosze wyzszy.Np jaki by mial z 180-190cm:) a Ty ile masz? w ogole czemu mnie o wzrost pytasz?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PEWNIE ZE JEST OKI ale lepiej jak to facet jesy wyzszy od babki a nie odwrotnie:-O ALE to roznie bywa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×