Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

xyzed znasz ładne damskie perfumy?? ale nazwe poprosze, a nie historie o twojej pani, ze jak sie poperfumuje to cię kreci bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenko to nie leży w sferze moich zainteresowań,a najbardziej lubię normalny zapach kobiecego ciała nieskalany jakąkolwiek chemią oprócz tej do utrzymania czystości kobiecego ciała :D:D:D:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ot typowy normalny facet jestem :D:D:D:D I chyba Cię nie zawiodłem :classic_cool: Poza tym mam swoje ulubione kosmetyki,oczywiście męskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie dzisiaj iątek... może jakas imprezka wieczorem jak za dawnych dobrych czasów???? co wy na to???? wjazd za darmo hahahahahahahaa tylko drinki sobie każdy zabezpiecza :P :P :P :P :P :P powiedzmy o 21????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę wam to wkleić usmiałam sie strasznie..... hahahahahahaaaaaa z humorem.... 12:32:59 > >> Pewnego dnia bardzo zapracowana sowa postanowiła nic nie robić zarówno > >> całe noce jak i dnie. Była po prostu przepracowana. Pomyślała sobie, że > >> będzie się opierdalać. Siadła zatem zmęczona na gałęzi drzewa, jedno > >> skrzydło założyła sobie za głowę I odpoczywa wymachując jedną nóżką. > >> Nagle biegnie sobie ścieżyną zając: > >> co robisz sowa? > >> -nic. Opierdalam się. > >> -a to tak można? > >> - a nie widać? > >> - to ja też będę się opierdalać! > >> położył się zajączek pod drzewem. Podłożył sobie jedną łapkę pod głowę i > >> wymachuje nóżką. Przebiega drugi zając: > >> - co robisz zając? - Opierdalam się. > >> -a to tak można? > >> - a nie widać? > >> - no widzę, widzę! To ja też będę się opierdalać! > >> Położył się zajączek koło pierwszego zajączka. Leniuchuje. Podłożył > >> sobie jedną łapkę pod głowę I macha nóżką w powietrzu. Nagle zza drzewa > >> wychodzi wilk. Zjadł jednego zająca, zjadł drugiego zająca, oblizał się. > >> Spojrzał do góry i pyta sowę: > >> - hej sowa, co robisz? > >> - opierdalam się! > >> -a te dwa zające też się opierdalały? > >> - tak. A jakże! > >> Wilk chwile pomyślał I mówi do sowy: > >> - no widzisz sowa tylko Ci u góry mogą się opierdalać! > >> > >> Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madasia co moje maile wklejasz???? :D ja nie moge dzis wieczorem, bo ide na 20 na pozegnalną impreze szwagierki :( - wyjeżdza za granice na stałe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przecież napisałam że musze wkleić... co sama sie mam śmiać???? :P :P :P :P a z ta imprezka u szwagierki przegiłęłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzą bacowie na hali,patrzą a drogą Maryna idzie więc wołają: - hej Maryna a pudź ze tu ku nom!!!! Maryna : a nie pudem!!!!!! Bacowie: a dlacego nie?!!!! Maryna: a bo mnie doopcyć bedziecie!!! Bacowie: a dyć nie bedziem!!!! Maryna : a to po co pudem??!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,że to powinien być weekend zadumy ale to chyba nie przeszkadza żebyście o seksiku Zołzy nie zapomniały:D Siemanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed nie zapomnimy :) w końcu to dobra metoda na rozgrzanie, a piszą na wp że zima idzie, w niemczech już spadł snieg :) miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w piatek byłam na halloweenowej imprezce, wygrałam ładny kocyk w konkursie :) ale sie chyba za lekko ubrałam, bo dziś mam mega kaszel, aż mnie wszystko boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem Piękna smutna dzis jestem:( weekend do bani..... w zeszlym tyg.bylam na zakupach,u kosmetyczki.........dzis mam isc do fryzjera...no zeby troche sie odmienic,poczuc inaczej........ ale nie mam ochoty....na nic.nic mnie nie cieszy-zero życia we mnie.Nie mam faceta,siedze sama jak nie wyjde gdzies z siora i jej menem,a przeciez nie bede im siedziec na glowie,wiadomo ze chca sami pobyc....porazka.....nic mi sie nie udaje.Mam ochote cos zrobic....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy przestań :P to jesienny dołek jest ja tez mam takie, też mi sie nic nie chce :) serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy to nie choroba!!!!! to tylko chwilowy spadek nastroju :P na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Wam:) to nie chodzi o faceta..tak jakos ogolnie..czasem mam wrazenie ze ni mi sie nie udaje....mam wiele marzen ale mozliwosic brak:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy mam realizowac marzenia jak nie teraz??poki jeszcze jestem piekna i mloda:-D nie mam roidzny.....potel to juz lipa:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×