Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

witam kochani.... obrażę sie na was,ilez można zaglądać i czekać,aż sie ktoś odezwie... w piątek czatowałam od 20 i cisza,jakies niedobitki dopiero dotarły po 23 a przez weekend cisza.. dwie strony to ja tu produkuje rzez godzine a nie w dwa dni,oj źle z wami,źle.... :P :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty kwiatek zaczepki szukasz??? bo jakos tak widzę że coś cię w dupę gniecie,atmosfera nie pasi to zmień topik,nam taka pasuje - ale ty zdecydowanie nie.... także goń sie stary stąd,narazie grzecznie proszę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek o co Ci chodzi?? bo nie rozumiem twoich problemów! dlaczego uważasz nas za dzieci?? i jak Ci sie tu nie podoba, to nikt Cie tu nie trzyma :P ...wszedłeś, rozgosciłes sie i nikt do ciebie nie startuje z jakimis durnymi tekstami, a Ty masz jakiś problem widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooooo Madaline porzadki robi :) wiem kochana, ze była kicha, ale pisałam, ze w piątek nie dam rady a później to sie rozchorowałam bardziej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki kwiatek za podejście do sprawy,my za dużo mamy powagi w życiu,dlatego ten topik jest taki dla nas a nie inny... nikt nie każe ci do nas zaglądać,a tym bardziej nikt nie dał ci prawa nas krytykować...każda z nas ma swoje problemy, tu możemy sie pośmiać,powygłupiać,wyluzować i nie potrzebujemy krytyki z twoich ust...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek nikt nie bedzie miał problemu, ze tu jesteś i zagladasz, ale nie szukaj problemu którego nie ma... ten topik jest dla nas rozrywką, miejscem spotkan, pogaduszek, gdzie można pożartować i się wyżalic - jak ktos ma potrzebę... ale nie wiem na serio o co Ci chodziło, więc albo pisz dosłownie co Cie boli, albo daj spokój i nie siej zamętu ;) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madasiu nie nerwuj się ;) cio tam u ciebie słychać?? jak minął weekendzik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek nie brnij już w to dalej, bo to nie ma sensu! ale napisz o co Ci konkretnie chodziło, co Ci przeszkadza, wtedy mozemy kłócić się ale rozsądnie i może dojdziemy do ciekawych wniosków, albo daj juz spokój, bo to bedzie tylko męczące!! xyzed 👄 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka pocałunek z języczkiem ,no super :D aż mi się więcej zachciewa :D:D:D:D:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek bez urazy,żadna z nas tu nie czepia sie ciebie,wręcz przeciwnie myslę że i ty i xyzed jesteście tu jeynymi facetami, z którymi fajnie sie rozmawia i uważam ,że nawet jeżeli coś ci sie nie podoba,to masz prawo to powiedzieć,ale nie w taki sposób,nikt ciebie nie krytykuje i nie ocenia,pomimo że cie nie zna,wiec nie oceniaj nas, a tym bardziej naszgo macierzyństwa,bo nic o nim nie wiesz... nie wiesz co znaczy być samotnie wychowująca matką,nie wiesz co znaczy borykać sie samemu ze wszystkimi kłopotami w zyciu,nie wiesz wielu rzeczy.... wiec zamknij sie w tym temacie,bo jestes pierwszym ,który mnie tu tak wkur..ił...... uffffffff....... witam laski ... i przepraszam za wybuch,ale podziałało jak płachta na byka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek a skąd ty wiesz że facet ode mnie odszedł..... moze on poprostu niezyje............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madasia czy Ty także coś sugerujesz? ;) _Kwiatek -> nie zawsze po obu stronach:D Ja uważam,że jestem bez winy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu nie ruszaj tego tematu,a swoje bóle i żale testuj na kimś innym,bo ja nie jestem najlepszym materiałem do takiego testowania,uwierz mi... nie mam ochoty sie kłócic,ale nie rzucaj takimi hasłami,bo nie jesteśmy tu gówniarami po 15-17 lat żebyś sobie tak jechał po nas,nie znając nas ani naszego życia... tylko o to mi chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Kwiatek -> no żesz Kwiatek z ciebie taki kwiatek jak z koziej doopy trąba:O Nie potrafisz trochę wrzucić na luz jak to robią te dziewuchy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek rozumiem, ze mozesz miec troche awersje do płci przeciwnej, skoro Cie rzuciła... my tez przez to przechodziłysmy, i wcale nie robimy sie na nieskazitelne !!!!!!!!!!!!!! kazda z nas robiła błedy, ale teraz jestesmy mądrzejsze i staramy sie zapobiegac takim sytuacjom... czy na serio uważasz, że zawsze jest po obu stronach wina?? bo ja mysle, ze tak jest często, ale nie zawsze! np. gdy kobieta jest z kims z rozsadku i nagle pojawia sie jeszcze bogatszy i zostawia tamtego dla tego który ma jeszcze wiecej kasy? znam taką osobe i wierz mi - tam jest wina po jednej stronie!! albo gdy jest małżeństwo, w którym on pije i ma w dupie rodzine, dzieci, ważna jest butelka, a potem pokrzyczy pobluzga i jest dla niego ok. Wtedy też jest wina po obu stronach? myslisz że kobieta majac cały dom na głowie i najwazniejsze dzieci potrafi sie uporać z problemem, z którym to on sam powinien chciec walczyć?? albo gdy mąż terroryzuje i bije domowników... sa rózne sytuacje w zyciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Kwiatek -> kurcze dziewucha cię w doopę kopnęła i już ci się mózg zlasował??? :O Też jestem facetem i nie z jedną na kafe koty darłem i to tak ,że mi śmierci życzono ale udało mi się wyluzować i podchodzić do tematów z rezerwą i przymrużeniem oka. Poza tym wygląda na to ,że to ty właśnie stałeś się nawiedzony :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek tak jak mówisz, że tu może sobie wejść każdy, tak samo każdy może sobie wrzucic obojetnie jaką stopkę... nie wyżywaj sie na nas za swoja byłą!!!!! widocznie źle trafiłes, ale zycze Ci powodzenia! na pewno jeszcze zmienisz kiedys zdanie o kobietach. ....i nie bądź taki złośliwy i cyniczny!! przeciez można pogadac normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu sie zamęt porobił:-p Kwiatek a mnie nie wymieniłeś:-P czy to znaczy mnie nawet lubisz:-D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Kwiatek -> no chopie :D:D:D jest nas dwóch więc chyba lepiej będzie panie adorować i podrywać niż bluzgać? :D:D:D Przeca dla nas wystarczy :D:D:D:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek więc co tu robisz skoro temat uważasz za \"DEBILNY\" ?? ;] Hej dziewczyny ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek to nie był układ, wzieli slub jak mieli po dwadziescia pare lat, ona sie zdecydowała, bo on był dobra "partia' a nie z miłości, ale on tego nie wiedział, myslał, ze go kocha... mają dziecko, niczego im nie brakuje. Tyle, ze ona nigdy go nie pokochała, ale stwarza dobre pozory... teraz go zostawia dla innego, bo tamten ma wiecej kasy i tez mysli, ze ona sie w nim zakochała... niestety tak nie jest, stwarza pozory :( jest to kobieta dla której najwazniejsze sa pieniądze. jest do tego wyrafinowaną aktorką w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatku bo nie mialam czasu:-D szukalam w necie dla siebie nowej fryzurki bo dzis ide do fryzjera:-P WYBACZ MI:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek i co by mu to dało?? nic tak naprawde xyzed tak mi jakos wyszło z tym buziakiem :D Hello HOPE kochana ;) Madaline już spokojnie bedzie obiecuje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek rózne sa kobiety, tak jak rózni są męzczyxni po prostu rózni są ludzie... po co ci te nerwy? jak źle trafiłes, to nastepnym razem szybko się poznasz na takiej i ja w zad kopniesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×