Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

ale miałam kiedys narzeczonego w równym wzroście i nie patrzałam na to jak na wade, w ogóle tego nie zauważałam :) natomiast jakbym miała 2 metrowego chłopa, to bym sie wkurzała, zeby dać mu buzi to bym na krzesło musiała wejść :( :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich moich kafeteriuszy i kafetriuszki :))))) dzisiaj sobie z tego popiszę a co,nie wolno mnie????? :P :P :P :P dyskusje widze od rana burzliwe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope Ty to masz wielkoluda :) bo przeciez w moim wzroście jesteś :D sexy zrób sobie ciepłą herbatke z miodem albo z malinkami :) to cie rozgrzeje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka ja mam tyczke :D ale mi zawsze podobali sie wysocy faceci :) i nei trzeba na drabine wchodzic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamieszania troche robię... hihihihihihhiiiiii ale czasem trzeba jak za spokojnie jest na horyzoncie hahahahhahahahaaaaaaaaa.. xyzed 🌻 cos tak ucichł???? kwiatek 🌻 jak dzisiaj samopoczucie??? a wy dziewczynki co u was??? :* :* :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed 🌻 nie wiem dlaczego śmiesz w to wątpić hahahahahaaaaaa, bardzo lubie z toba prowadzic konwersacje ;) na każdy temat ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze muszę dymać po Bilobil :O bo z pamięcią krucho :D:D:D:D ale miło mi to czytać :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę się kąpać :P pewnie jak wroce to będzie sporo do nadrabiania... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheheeeeeeeeeee no widzisz mówiłam że zamieszania wprowadzę to ja madasia hahahahahahahahhaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra wracam do swojego, bo jakoś nieswojo sie co poniektórzy czuja hahahhahahahahaaaaaaaaa......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D i to mi się podoba:D:D:D:D:D a skoczę po browca i na fajeczkę zamiast po Bilobil :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed 🌻 dla mnie tez prosze i browarka i fajeczke.... bo nie bedziem tak na sucho pogaduszek prowadzic... :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Tyskie na stół:D A fajeczki jakie sobie życzysz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moga byc L&M niebieskie hahahahahaaaaaaaa a tyskie z soczkiem mnie zrobisz???? :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D LMy niebieskie się też znajdą choć ja bufam zielone :D:D:D Oczywiście profanacja piwa dla Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak wszystkich wywiało:D:D:D:D Chyba na seksik się udali :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chociaz pierwszy kufelek mi sprofanuj,potem juz mi nie bedzie soczek potrzebny :P :P :P :P :P :P :P :P a zielone L&M tez moge zapalic także nie musisz specjalnie dla mnie kupować niebieskich,nie jestem az tak wymagajaca,nastepna paczuche ja kupuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahaaaaaaa a oni zwiali, bo wiedza że to tu sie seksik szykuje hahahahahahahaaaaaaaaaaa i nie chca przeszkadzać hahahahahahahahahahaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy:) a jak się pogaduchy rozkręcą to zamilkniemy na chwilkę ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no baaaaaa nie da sie pogodzic pisania i bzz....... hahahahahaaaa jednoczesnie hahahahahahahhahaaahahaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×