Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Tallulah pewnie masz mase nauki :) powodzonka w takim razie i dobrej nocki 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ,ja kiedyś miałam paru takich chłopaczków z dłuższym stażem i powiedzcie mi jak to jest że zawsze czułam te motyle i to coś tylko przez dwa lata,mój świat był oglądany przez różowe okulary a póxniej normalka.I zawsze tak miałam .Wy też czy tylko ja jestem jakaś inna.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaha to norma później albo są nudy i kiszka, albo miłość dojrzewa i odczuwa się ją inaczej... te motylki to podniecenie ale wywołane podekscytowaniem, tym, zę to ktos nowy i tym, ze go poznajemy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 😘 Irrenka rewelacyjnie wszystkich opisałaś hahaha:D:D Kaha ja tak niestety nie miałam nigdy raz pojawiły sie motylki i do tej pory sobie tam latają hehe:P ale to kwestia przyzwyczajenia z mojej strony :P Tallulah - Witaj w gronie zołz :P:D:D Kwiatek- a czy ty przypadkiem kiedyś czegos podobnego nie mówiłes sexy to co powiedziałes irrence ??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, przeciez żaruje ;) :D pamietacie "żaruje" z pierwszego topiku?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka pamietamy :D żaruje hehe :) Tallulah witamy na pokladzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek witaj :) ...te starsze co mamy na topiku są maxymalnie w wieku 33 :P piękne i żwawe kobitki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek wszystkim 🌻 :) u mnie śniezyce brrrrrrrrrrrrrrrrrr przyszłam sie zagrzać przy kawce.. :) co tam słychowac robaczki u was??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiateczku :) znowu włazisz na drażliwy temacik hahahahahahaaaaaaaa.... to dokładnie jest tak jak ircia mówi,starszych niż 33 tu nie ma i nie szukaj dziury w całym.... bo wiele z nas to silne i twardo stojące dwiema nogami na ziemi kobitki ;) i niejedna by cie tu zaskoczyła swoją niezależnością.... poprostu musisz nas polubić takimi jakimi jestesmy,my tez cie takiego polubiłysmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie robota przywalili :P :o kwiatek Ty w centrum mieszkasz?? tzn gdzie?? u mnie słoooońce, ale w nocy padał snieg tylko od razu topniał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niedaleko :P jakieś 110 km od Ciebie :) miasto troche bardziej na zachód ;) ale myślałam , ze mieszkasz w okolicy wa-wy i chciałam Cie opitolić za to "centrum" a Łódź jest faktycznie najbliżej centralnego punktu Polski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop hop melduje sie Hope :) miło m isię spało i niedawno wstało... :P hehe mi to tam daleko do centrum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;] a ja mam w pracy spokój jak na razie :P:P Tylko mam głupio komputer ustawiony i nie moge za duzo tu zaglądać bo klienci wchodzą co chwila :P:P Ja to do centrum też mam Daaaaaaaaaaaaaleko :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope a ty nie za dobrze masz??:P tak późno wstajesz a ja sie nie wysypiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello wszystkim, ja sie tak ciesze bo dostałam reklame coca-coli i w moim mieście bedzie ciężarówka coli i zrobie sobie zdjęcie z mikołajem jupiiii,w waszych miastach też będą ale kazde miasto ma inną date wizyt u nas bedzie 13.grudnia.he he. AAAAA i jeszcze jedno mój syn ma jutro pierwszą dyskoteke cholera i jak go tu ubrać klasy od 1 do 6 to wiecie dziewuchy starsze,na pewno bedzie tam w szoku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Ja tez bym bardzo poprosiła o: "Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy?" Mam problemy z zadroscia o przyjaciółke męża. ines44.@gazeta.pl Pozdrawiam Was, Ineza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej robaczki ;) a co wy tu sie tak zmawiacie???? nono co sie święci???? hahahahahahahaahhahahaahhahaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhyyyyyy.... nie lubiłam geografi,ale moze wy mnie nią zainteresujecie???? :P :P :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo no proszę ircia, ja zdawałam z chemii :P kwiatuszku a ty z czego zdawałes??? oprócz oczywiście egzaminu z zycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek dzis sie dowiedziałam przypadkiem,ze jest taki spray do odmrażania szyb :) nie trzeba drapać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×