Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

ja akurat nie jestem taką "rządzicielką" dominacja mnie specjalnie nie podnieca, ale fakt, ze dłuuugo po tamtym rozstaniu płakałam kolezankom, ze mnie nikt nie chce, a ona mi mówiły, że mężczyźni ładnych kobiet sie boją! no i co, zbrzydłam :P to znalazłam męża! ha ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie żartuje! tak naprawde mnie wkurzały tymi tekstami, bo nigdy nie uważałam siebie za jakąś piekność! miałam pare kompleksów, z niktórych sie juz wyleczyłam, jakieś małe gdzies tam zostały... a poprostu stałam się może łagodniejsza z charakteru i rzadko ubieram sie wyzywająco ;) od tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek, ale ja sie tak ubierałam dla mojego faceta :P ******************************************** ...czasami kobieta musi, bo jak nie to sie udusi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nie zapytałam nikogo jakim samochodem jeździ poza tym moje wyzywające ubrani nigdy nie było kiczowate, tylko z klasą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kwiatek - mój men to swietość innych dla mnie nie ma! on ma się czuć wyjatkowo! zawsze tak było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz tak się rozkręciliśmy, ze dziewczyny zwiały i już się boją wtrącić ;) :D no zołzy jak mi tu jakaś nie zawita to w kły!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos z Was się orientuje ile idzie list do szkocji?? i ile znaczek kosztuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poczytuje.... :P ale co sie będę wtrącała.. ;) poczekiam az skończycie te amory ❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek co to za testowanie!!!??? jak ja Cie przetestuje to tydzień na dupsku nie usiądziesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgłosiłam to gówno wyżej do usunięcia ;) mam nadziej,że szybko sprzątną śmieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaaaaaaaaaa
czesc kobietki:) no dzis mam fjany dzien, a co tam u was???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaaaaaaaaaa
czesc iernko, madasiu:) a korcze kwiatka nie znam, kim jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaaaaaaaaaa
hope witaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaaaaaaaaaa
dzis jestem kobitki:) zadolowna, bo byla u mnie kolezanka i mowi ze pieknie kuchnie zorbilamm:))))))))))))) no super, i mowie do mnie a jaka ladna podloga,łałlllll a juz sie tak watriwlam ze zle dobralam, ze za ciemna;)))))))))) no super mowi ze orgyinalna i nigdzie takije nie widziala;)))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaaaaaaaaaa
inerka, a bo musialam nadorbic czytajac i tak iwtam:))) a hope witala mnie :) czyba wczorja czy przedwczoraj:))))hahahahahahhaa a teraz.... jak mnie nie bedzie to przeczyta i bedzie jej milo:)))))))) hihihihiih ale wariatka ze mnie;) juz nie nadazam kto jest a kto nie, :))))))))))))))) kiedy co gdzie..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaaaaaaaaaa
a ja myslam ze kwiatek to kobeita hahahhhaaha dlaczego sie tak nazwales, zanikowales???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×