Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

ale dzis mialam kołowrotek:-P i jeszcze biała bluzke czeresniami poplamiłam:-P nie wiem jak:-P A jeszcze droga w busie do domu mnie czeka:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy oby Ci droga szybko minęła! a bluzeczke szybko namocz i może jakimś vaniszem potraktuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w domku to zrobie:)póki co w pracy polałam ją wrzątkiem wiec wyblakła....super:-D uciekam.milego popoludnia i weekendu:-D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu widac , że parno u mnei i nie mysle , bo imie swoje wpisałam :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope zgłos do usuniecia ;) w smietnik wrzuć najwyżej ;) sexy to Ty sie z bluzeczki w pracy rozebrałas zeby wrzątkiem polać??? w urzędzie striptiz robisz?????????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, dotarłam do domu dzizas ale upał. rano jak wychodziłam to lało więc się ubrałam \"cieplej\", dzieki czmeu po południu normalnie zdychałam z gorąca. Ale na szczęście już piątek, koniec pracy!!!! ech, cięzki tydzien był. Dobrze że sie już skończył. jeszcze tylko jeden i URLOP!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski:) irrenka> GRATULEJSZYNNNNNNN:):) Nie mam za bardzo czasu zeby was tu wszystko przeczytac bo zaraz jade na maraton filmowy do kina;) a musze sie jeszcze przygotowac i takie tam. Pilnowałam dzisiaj dziewczynki no i zachciało im się kąpac w basenie i tak sie spaliłam że szkoda gadac ale przeżyje;) a tak poza tym to juz mnie ten mój luby posmarował oliwka he he bede miala skore miekka jak niemowlak:P Jekiej młodej chcecie skopac tyłek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz tej młodej tu nie ma przynajmniej nie widze zeby sie odezwala ale jesli sie odezwie to... Dziewczyno mimo wszystko NIE MOZNA mowic ze na twarz ryj ani kupa gówna. Jesli tak mowisz to znaczy ze nie szanujesz samej siebie.kazda z nas ma kompleksy. ja mialam problem z figura. nie podobal mi sie moj brzuch, ze gruby , ze dętka i tak dalej. Ale skoro mi nie pasuje to musze nad tym popracowac i wzielam sie za sieie.brzuszek zrzucony;) a jesli nie podoba ci sie twoja twarz czy cera bo nie wiem nie opisalas dokladnie co ci sie w sobie nie podoba to obejrzyj na you tubie filmiki jak sie malowac , jak dobrac makijaz. Uwierz mi troche tuszu na rzes i delikatny cien i blyszczyk do ust i od razu czujesz sie lepiej;) musisz zaakceptowac to jakim sie jest i po prostu sprobowac zrobic cos zeby swoja urode poprawic;) a gdy ty sama bedziesz czula sie dobrze sama ze soba to inni tez beda dobrze sie z toba czuc i faceci beda zwracac na ciebie uwage;) wiem co mowie jestem w twoim wieku i tez mialam kompleksy;) zreszta.... Nadal mam ale staram sie z nimi walczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra dobrze gadasz. Podoba mi sie to co powiedziałaś. Zawsze obca ... a czemu Ty żyjesz życiem byłego? Wiem, że to nie łatwe żeby sie odciąć ale może wato? Pozdrawiam Was zołzy i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wypada zapytc wspomnianego wczesniej na topiku faceta, z ktorym rozmawiam juz ponad miesiac na gg i ktorego ewidentnie do mnie ciagnie, zarowno po wzgledem erotycznym (ledwo sie trzyma iedaczek ;-) ) jak i intelektualnym kiedy bedzie w poblizu moich okolic? Mieszka 400 km stad , ale 35 km od mojego miasta ma rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuusiiiaaaaa75
Czesc dziewczyny. Mam do Was pytanie. Czytałam ta ksiazeczke ale mam problem. W sumie zawiniłam ja. Chodzi o spotkania z facetem. Zawsze to ja do niego pisze kiedy sie spotkamy. ale wiadomo ze zawsze w weekend sobota cyz niedziela lub inny dzien ale pisze. Spotykamy sie od 1 do 3 razy w tyg. Ale zaczyna mnie denerwowac fakt ze facet nigdy mi nie napisze sam od siebie ze przyjedize;/ moze było tak z 2 razy na 7 mies chodzenia? prosze WAS dziewczyny dajcie mi rady co zrobic by sam sie zainteresował i przyjezdzał lub pisał ze przyjedzie? mam go opierniczyc? mam mu pogrozic? co zadziała hmm? wiadomo ma prace i wogóle... no ale ja chce znim spotkan raz mówiłam to nie pomogło....z góry dzieki za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia na pewno nie opierniczać i nie grozić. Spróbuj porozmawiać z nim szczerze i na spokojnie. Że się źle z tym czujesz, że Ci to przeszkadza, że chciałabyś by on tez czasem wychodził z inicjatywa spotkania bo tak to czujesz że mu się narzucasz. Tylko bez żadnego krzyku i marudzenia. Powiedz mu to na spokojnie i przedstaw konkretnie czego oczekujesz. I spytaj czy zmieni swoje zachowanie. I dlaczego tak robi. Potem daj mu czas na spełnienie swojej obietnicy (tylko nie mów mu coś w stylu: masz tydzień)odczekaj jakieś 2 tygodnie, jak się nic nie porpawi to znów na spokojnie spytaj dlaczego i porozmawiaj z nim o tym. jeżeli przez kolejne 2 tygodnie nic nie da to wtedy przestań wychodzić z inicjatywa spotkania. Nie proponuj mu spotkania, poczekasz az on zaproponuje. Ale najpierw rozmowa. Tylko bez żadnych wrzasków i płaczu. Krótka, rzeczowa rozmowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! wczoraj mi net nie chodził :o agusia pogrozić...? ;) widać od razu, ze młodziutka jesteś :) ale wiesz Ty go po prostu olej... to powinno zadziąłać, a jak nie to wtedy daj sobie z nim spokój! bo jesli mu na Tobie zalezy to go zmartwi Twoje milczenie i sie odezwie a jak sie nie odezwie tzn że ma obojetny stosunek do waszej znajomości i wtedy szkoda Twojego czasu na takiego kolesia! ale miałam przeboje w sobote z rodzinką, oczywiście tą z męża strony - wszyscy sie pożarli! he he he chore klimaty, chorzy ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja jestem :) Irrenka nie przejmuj sie klotniami, zwlaszcza gdy ktos nie ma racji... Sexy co Ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope :) święta racja!! sexy co z Tobą znowu?????????? imprezka weekendowa sie nie powiodła???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×