Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

dzieki irrenka;)juz mi szumo w głowce:) kuźwa ale u mnie znowu garówa:-o czy u którejs z Was moze pada?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham morze, uwielbiam tam odpoczywam, juz w tym roku widziałam adriatyk, teraz jade nad nasze polskie tez piekne, coc toche zimniejsze gor nie lubie, jakos mnie tam nie ciganie, moze popatrzec z dolu na nie,ale wchodzi to nie;(, ale len ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka, w góry masz daleko, nad morze blisko, dlatego bardziej związana jesteś z morzem ja uwielbiam morze, kocham ten szum i leżenie w gorącym piachu!!!! aaaaaaaa jak ja to kocham! ale góry budzą we mnie respekt, bardzo je szanuje! jak jestem w tatrach to te wielkie kolosy patrzą na mnie z góry i czuje sie taka malutka, a jak w zeszłym roku szliśmy z doliny pięciu stawów na morskie oko i już sie ściemniało i nikogo na szlaku nie było to miałam stracha jak choleraaa!!!! ale widoki takie cudowne, ze aż dech w piersi zapiera! mnie to sie az niemożliwe wydawało! ale miałam cały czas takie wewnętrzne lęki patrząc w dół, bo wyobraźnia działała, ze głupie poślizgniecie w niektórych miejscach to pewna śmierć!! ja do ryzyka stworzona nie jestem! piach, słońce i morze to moja bajka! mi wystarczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kocham góry , zreszta mieszkam w Wałbrzychu ( Miasto wsród zielonych wzgórz) wiec mam słabosc do gór, a no ryzyko i wytrzyamłość trzeba miec ja mam od dzieciństwa , i gdzie nie bylam to brakuje mi wejscia na K2 hahaha:D Polecam na Szklarską Porębę , Karpacz , to sa najpiekniejsze Karkonosze tam to jest pieknie:D Morze kocham bo co rok jezdze i nie ma to jak bieganie rano o 6 po brzegu plaży i energia na caly dzień :p no i piasek i babki (na piasku;)):D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla irnka odleglosc nie ma znaczenia, wszedzie moge pojechac, bylam w gorach na krupowkach, tatry, bieszczady, gory stolowe ale mnie tma nie ciagnie alpy widzialam,- fakt super wygladaja, ale zeby tam chodzic to za leniwa jestem a jak jade nad morze, zewsze ten szum, ten horyzont wywoluja we mnie tkaie emocje,ze;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak szlismy na szczyt w tarach ato az wsytd sie przyznac, w penwym momencie to bylo mi tak ciezko ze szok, ciekzo mi oddychac, mam male porblemy z serec to moze dlatego i nie moge za bardzo takie wycilku wykonywac, jeszcze padne i nie wstane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie obczajilam nowego kolesia u mnie w pracy:-P pracujemy w tym samym departamencie,ale w innych działach:-P Ale czasem się mijamy choć ofiacjalne sie nie znamy jeszcze:-D No,ale pracuje z nim chłopak,ktorego ja znam,wiec poznanie Go to kwestia czasu:-P Dziś sie mijalismy w drzwiach to mi nawet czesc powiedział:-D choc pewnie nawet nie wie jak mam na imię:-P Zdazylam sie juz co nieco o nim dowiedziec...:-P Wyższy ode mnie,szatyn....25lat,mieszka niedaleko P-ań....porządny,fajny,troche niesmialy..ale no zrozumiałe w nowej pracy:-D no i przystojny nawet-kumpela go widziala wczesniej z zarostem,mowi ze jeszcze lepiej :-D teraz musze Go na nk obczajic czy nie ma lachy:-P Co myslicie laski brac sie za niego?:-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka ja też tak mam w górach, ponieważ mam skłonności do wyższego cisnienia, to te skoki cisnien mi tam daja popalić... juz jak byłam w podstawówwce w 8 klasie to bylismy w tatrach i jak wchodzilismy an jakiś szczyt to mi sie na górze ciemno przed oczami zrobiło, usiadłam, bo powietrza nie mogłam złapać i normalnie z minute to nic nie widziałam :( masakra! ale teraz jak szlismy rok temu z męzem to nie było tak źle, chociaż daliśmy sobie ostro w kość!!!!!! za tomi palce strasznie popuchły! cała spuchłam od tego ciśnienia! dobrze że nie miałam obrączki bo by mi chyba palec odpadł!! nasze góry mi wystarczą, nie ciągnie mnie w żadne alpy i inne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy lady pewnie a co tam ci szkodzi:)), a zobacz a moze cos z tego wyjdzie... irenka kurcze aply, kochana przepiekne gory, ogromnie wysokie, skalisteeee, rewelacja, i do tego wodospady przepiekne, super i do teog na dole takie strumyki , biala woda, no superrrrrr, bo wyplukuje skaly, nie da sie tego opisac, ale to przepiekny widok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam Go,ale wiecie...moze akurat cos z tego wyjdzie...spróbowac mozna ;)hehe ale znając moje szczęscie bedzie miał dziewczyne...żonkę😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam góry, zwłaszcza na nie patrzeć :D Chodzić też lubie, ale mam problem z oddychaniem jak włażę pod góre. Ale jak idę swoim tempem, spokojnie powoli to jest ok. Jak moge sobie jeszcze stanać co jakiś czas, popatrzec na widoki.... ech. Ostatnio jak byłam to miałam ochote normalnie zlegnąć i tak już zostać i podziwiać piękne widoki. Byle by tylko pogoda była ładna i mało ludzi. To wszytsko zależy od tego z kim sie idzie. Jak chodziłam w liceum w trakcie wycieczek skzolnych, nienawidziłam tego. Wszyscy lecieli do przodu, nie było czasu żeby sobie odetchnąc, o podziwianiu widoków już nie wspomnę. teraz bardzo lubię chodzić ze znajomymimi którzy znają góry jak włsną kieszeń. Czuje sie z nimi bezpieczna, wiedza gdzie chodzić, znają prawie każdą trasę, te znane bardziej uczęsczane i te mniej. Morze tez lubię, ale tylko tam gdzie jest mało ludzi i raczej ciepłe kraje. Polskie morze jest urocze, ale jednak pogoda jest kaprysna. A jak już jade nad morze to nie po to by moknąć, tylko po to by sie poopalać. i wykąpać oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy obczajaj i jak nie ma żeńskiej towarzyszki to sie bierz za niego... no chyba że męska towarzyszke ;) żaruje!!! :P :P :P :P :P Anulka od tej białej wody w strumieniach wole białą wode w oceanie na dominikanie - na niebiańskiej plaży leżec mi sie marzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy no wiec trzeb azrobić wywiadzik :) dyskretny Już tam będziesz zakładać. Jeśli nikogo nie ma - to droga wolna - cycki do przodu, błysk w oku i cały świat nalezy do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×