Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

ojj tam , jeszcze nic bo dopiero drugi tydzien biegam ;) zalamalam sie swoja formą i tym ze nie tak powinna wygladac mloda jeszcze ( i hope so) dziewczyna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety jak szybko piszą,normlanie na chiwlke tylko zniknelam, szok ja juz lece, pa do jutra pozdrawiam wszystkie super laski i zyczę milego wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleście sie rozpisały zołzy jedne :P w trakcie pracy wybrałam sie dzisiaj na zakupy odzieżowe. zapomniałam już jak sie przyjemnie robi zakupy jak większość siedzi w pracy :D Spokój, mało ludzi, małe kolejki, nikt sie nie pcha no miodzio normalnie :) Może uda mi się jeszcze któregoś dnia wyrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co moj chłop kupil sobie nowy telefon i jego mama sie smiała ze na tydzień to mam go z głowy ... :P Juz w piątek bedę miała swoj komputer :) laptopik przyjedzie i nie bede musiala nikogo prosic zeby mnie wpuscil chwile na neta:D hurrrrra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra to będziesz z nami czesciej :) hm... co ta elektronika robi z ludźmi :o ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super uni:) czwóreczka jak tez biegalam przez jakis czas ale mi sie odechciałó:-P Dziewczyny mam pytanko:czy któras z Was nie posiada jakies pracy lub regeratu na temay WSPÓŁCZESNEJ GOSPODARKI ŚWIATOWEJ?m.in.o globalizacji,korporacjach itp. Musze siostrze jakąs prace sklejic,ale kuzwa cięzko...w necie pelno ale wszysyc pewnie beda mieli z neta i jeszcze jej nie zaliczy.....a nie chce mi sie tyle zmieniac:-P Może ktoras ma jakie materialy ktore by mi sie moglby przydac?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy... ja mialam takie rzeczy, ale nie w formie referatow, a ksiązki... korzystalam z tego bo mialam sporo egzaminow na studiach a stos.miedzynarowowe studiowalam, poszukam czegos jutro ide spac, pobiegalam ociupinke...coraz lepiej sie biega :) efektow nie widze, ale mnie choodzi wiecej o jedrnosc skor niz jakis szczegolny rozmiar ;) kolorowych snow, buziaczki, papa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka reaktywcja
czesc laski ale padalo wieczorem i w nocy, wczoraj zrobilam pranie , wywiesilam na balkon i szybko musialam zdejmowac, wciągac na chatke:), w nocy byla burza ze hoho, oj oj deszczyk, nie ma kiedy padac miłego dnia wszystkim zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też w nocy była burza!!!!!!!!! błyskało i trzaskało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) anulka trudno.....czwóreczka jak bys cos znalazla to daj znac;) u mnie ok 23 byla burza.....a potem całą noc padało...teraz tez pada i pochmurno jest:-o w sobote ide dziewczynki na imprezke z laseczkami do pubu in P-ań :-D Załatwilam sobie brata jako szofera,aby mnie odebrał;) Mam nadzieje,ze bede sie dobrze bawic i oderwie sie troche od tej szarej rzeczywistosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski:) u mnie tez wczoraj bla burza ale kolo 14 a potem cala noc padalo i teraz niestety tez pada😠 no ale nic nie poradze:( kuźa mialam dzisiaj same glupie sny masakra. i do tego ak mnie plecy i kark boli że szok!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuje Uni, bo wiem jak to jest gdy boli po nocy kark - masakra!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj wyjątkowo wasza pełna energii Irenka jest jakas przybita :( wiecie... chciałabym prace zmienić :o ale nic nie ma w ofercie 😭 czy musi padać??? już wole ten upał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, ale mam przyjaciolke:O niewiem jak sie jej pozbyc, zmienila sie tak , ze z nia nie wytrzymuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impressive nie wiem co Ci poradzić może pop prostu przestań sie z nia kontaktować, wasze relacje osłabną, co zaskutkuje zupełną ciszą ;) a własnie, jak piesiulek?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okazało sie ze to mięsniak i go wyciał i ma szwy zalozone ,wybudzil sie z narkozy , jest znim dobrze ale jest osłabiony i duzo spi, opiekuje sie nim moja babcia bo wylizuje rane a jemu nie wolno lizac ,mial miec kołnierz ale wet stwierdził ze nie potrzebne bo nie siegnie łapa ale siega wlasnie jezorem i ma zlozony bandaz:( ale te jego oczy takie smutne😭 nie chcialo mi sie isc do pracy ale musialam...mam nadzieje ze juz po wszytskim i znowu sie nic nie rozrośnie... No a moja przyjaciółka zaczela mnie krytykowac i pozbywac mnie i chyba faktycznie wroga sie zamienila , przykre to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impresiive przemysl dobrze, bo nie wiem jak wyglada ta krytyka, ale czasem krytyka potrzebna jest... a wiadomo, ze jest mase ludzi, którzy sie za przyjaciół uważają, a tego co złe nie potrafią powiedzieć, tylko słodza i słodzą!!!! taki przyjaciel tonie przyjaciel!! ja z moją przyjaciółką łaziłam w poniedziałek od 20 do 24 po mieście i gadałam jej o jej wadach he he gadałysmy o tym co źle robi w związkach i o tym co złego wyniosła z domu rodzinnego, kopałam ja po dupie za to, ze siebie nie lubi nie kocha i przez to ma problem z pokochaniem kogoś i płakała ale to wszystko miało ją zmotywowac i służyć do zastanowienia sie i poszukania rozwiązań... to przyjaciel czasem musi w dupsko kopnąć i po gębie nawalić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a z pieskiem będzie dobrze, wiesz ma smutne oczy, bo na razie nie wie że ma powody do radości :) ale z dnia na dzien bedzie go rana mniej bolała i bedzie zbierał energię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka no bo dalas przyjaciolce pozytywna krytyke ze warto cos zmienic na lepsze, ale moja wiecznie mi odmawia, tematy sie koncza , to tak jakby juz niechetnie sie ze mna rozmawiało, jakby rutyna weszla, ja coz zaproponuje zmienia zdanie, jest z natury ksiezniczka na ziarnku grochu, rozpieszczona, wszytsko ma, szczescie , milosc , farta...chyba faktycznie to ja jestem jakas dla niej do dupy ale to nic mam druga przyjaciolke od serca i ona byla moja pierwsza tylko ze odleglosc nas zniszczyla ale odnowiło sie pięknie..nic nie trwa wiecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impressiv ja mam przyjaciółke od czasów podstawówki, choć przyjaźń sie dopiero około 7-8 klasy zawiązała... ale uwierz mi, kumpela jest z tego mista co ja, z tym ze ja w nim zostałam, a ona sie przeniosła na studia 120 km stąd i rzadko przyjeżdża, a rok była na studiach zagranicznych i nasza przyjaźń trwa :P jest gg, jest e-mail, sa telefony i poczta tradycyjna a jak sie już widzimy to sie nagadać nie możemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka Ty zamiast sie tu troche poprodukowac, to rzucasz tymi linkami i uciekasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie anulka gadaj a nie linki i bye!;):) irrenka ja mam wrażenie ze przyjaciółki to takie ktore muszą mieć tak samo np. faceci, bo jak jedna z nich nie ma to zwykle robi sie nudno, mi powiedziała ,,lepiej żebyś szybko kogoś poznała\'\' no ale ja nic na siłę, gdzie ja w takim patologicznym mieście znajdę mądrego na poziomie, jak tu facet z piwem :O bo tak tu jest.Moje miasto umiera.... Ale zauważyłam ze zmieniła się , była kiedyś przebojowa, szłyśmy razem do kina, spotykałyśmy się prawie codziennie, nigdy nie było takiej nudy jak teraz ,dzisiaj odmawia ze mną chociaż raz pójść do kina, na piwo a spacerów to już mam dość bo to jest to co ona lubi po południu bo po to żeby się przewietrzyć, no nie no proszę cie!Zaczynam rozumieć ze ludzie się z wiekiem zmieniają, no nic juz nie zrobie..mam druga od serca i kumplujemy sie na rozne sposoby i jest super, zawsze mnie wspiera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×