Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

cześć dziewczyny! ja tylko na sekunde - zobaczyc co słychać :D zaraz zmykam, bo musze sie uczyć!!!! mało czasu mi zostało!!!! :) juz raczej dzisiaj nie zajrze, więc miłego dnia! 🌻 wieczór będzie sądny :) albo napisze jutro jako pani mgr albo jako pajac! :P buziaki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna wyspałam sie, azurowe majtki naszykowane ;) anulka nie dziekuje :P słuchajcie, patrze idzie mały robaczek (tzw przecinek), one sie teraz wylegają i jest ich pełno, no więc idzie mi po monitorze, chce go pacnąć, a on cholera jest w środku!! pomiędzy szkłem monitora a tym co jest dalej! aaaaaaaaaa mam robala w komputerze!!!!!!!!! dobra spadam, bo sie głupotami zajmuje zamiast uczyć :o a jeszcze musze leciec zamówić kwiaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymajcie kciuki od 17stej do... hm... moze do 22 skończą! boje sie, ze wejde jako ostatnia. Gdy bedziemy wchodzić alfabetycznie - to tak bedzie :o papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znów wekendzik sie zbliża, i po dwóch miesiącach aż !!!(och szok jak szybko czas leci) pojade do mamusiiiiiiii, tatusiaaaaa tak zwanych rodziców. fakt mam zaproszenia na rande wuuuuu, ale co tam niech czekają... wczoraj posadziłam winogorno na balkonie, ciekawe czy sie przyjmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inserthome
czesc dziewczyny, przyznam , ze zaglądam tu codziennie... Moze to nie odpowiedni topik ale musze sie komus wyzalic. Czy to normalne, ze uwazam siebie za brzydką? mysle o sowim wygladzie non stop! to mi nie pozwala funkcjonowac. Bylam raz u psychologa, ale wiecej tam nie wróce! Zauwazylam pewną powinnosc...... w czasie gdy mam okres czuje sie w porzadku-tzn. czuje sie piękna i zawsze mysle(jak ja sie moglam tak zadreczac), o co chodzi!? czy to jakies zaburzenia w hormonach,w psychice?czy jkaies mega kompleksy?! :( jesli ktoras bedzie miala czas to czekam na odpowiedz PS> sory za błędy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inserthome
teraz patrze w lusterko i widze POTWORA! czesto przez ten nastrój nie wychodze z domu-rezygnuje z imprez, spotkań.... nie to, ze sie uzalam nad soba ale naprawde siebie nie znosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka uda ci sie zobaczysz:) trzymam kciuki:) Intserhome:) kobieto , to depresja ktora trzeba wyleczyc samodzielnie ,nie woelno ci stawac przty lustrze i gadac ze ejstes potworem:O musisz pochwalic ładne czesci ciała;) nie wolno sie poddawac.Trzeba patrzec na swiat optymistycznie mimo wszytsko, nikt nie ejst tutaj idealny. sexy lady to powinnas kogos poznac skoro idziesz na impre:) moze akurat:) mi sie nie spieszy jakos przezyje to wszytsko.. Jade kupic moj ukochany rower trekkingowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inserthome
heh łatwo powiedziećx....kiedy sie ma ryj jak niewypał nawet takie koncepcje nie pomagają..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka 3mamy kciuki mocniutko:) inserthome --->>dlaczego uwazasz,ze jestes brzydka???ktos dal powód do tego,aby tak myslala?ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inserthome
19. nie wiem.... sama tak o sobie mysle. moze było kilka przypadków gdzie ktos mi przez ogródek natknąl... czuje sie okropnie! tak jakby ciało było moim więzieniem , ktore mnie ogranicza! nienawidze tego ryja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inserthome
Nie przesadzam...wierz mi na słowo... a zdjecia nie wysle, bo nie chce sie narazic na osmieszenie. Dziewczyny ja nie pisze tego byscie mnie dowartosciowaly. W sumie to robie to chyba po to by sie pogodzic z tym, ze jestem okropna...wręcz obrzydliwa,,,jesli chcesz moge wyslac Ci kilka na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inserthome
Ale jak ktoś wczesniej pisał , faceci patrzą najpierw na walory zewnętrzne dopiero potem na te wewnętrzne. Czyli wyglad to taka przepustka do odkrycia wnętrza. A poza tym tu nie chodzi o facetów tlyko o mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje gg 8437558 a Anulka ma całkowita racje:) mi np.mowia ze jestem bardzo ladna itp.ale co z tego,ze ja i tak mam kompleksy i niska samoocene....ale staram sie z tym walczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inserthome
a mi nikt tak nie mowi.... wiec wiesz to jest duza roznica, bo czujesz sie akceptowana. ja nie. zaraz sie doezwe na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inserthome, ja proponuje ci pojsc do kosmetyczki powinna ci cos doradzic , jakich kosmetyków masz uzywac, idz do fryzjera zrob sobie ładne włoski , są sposoby ale trzeba chcieca jesli ty czujesz sie jak wiezien w własnym ciele to z toba jest cos nie tak. Jesli byłas u psychologa i stwierdzasz ze był to błąd , to idz do psychiatry w przychodni , zleci tobie specjalne badania , to takie przesłuchanie,mozliwe ze chorujesz na jaka odmiane depresji znam kolezanke co sie w ten sposob leczyła i tez miala podobne symptomy jak u cibie, zrób bys nie cierpiała...bo ze siebie nie akceptujesz, moze byc zwiazane jakas trauma w dziecinstwie, prosze poradz sie bliskim osobom, nie jest jeszcze za pozno wierz mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sesy ledy mnie też gadają że jestem bardzo łądna, ale co z tego jak nie mogę sie ustatkowac najwazniejsze myslec pozytywnie, a ty ;)nowa koleznko jestes strasznie mlodziutka 19 lat, przejdzie tobie to , te mylsi mina, a w twoim wieku mialam chopla..............na temat tego by byc bardzo szczupla, i bylam chuda ze hoho, nie slodzilam, nie jadlam slodyczy, i dlugoo mialam chopla tez na punkcie moich zebow, mylam je masakrycznie czesto, musialy byc bardzo biale.... i wydawalo mi sie ze sa dalej zolte;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka racja:)ja tez nie moge sie sie ustatkowac hehehe widzialam na fotkach tą lasencje ktora tu narzeka na swoj wyglad........:-o dziewczyny musimy jej nakopac bo ja uwazam ze jest bardzo ladna dziewczyna,ale ona mnie nie slucha:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×