Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

impressive 🖐️ zastanawiam sie jeszcze nad mapką... już kiedyś z zołzami taką miałysmy, gdzie na obszarze całej Polski zaznaczone było kto jest gdzie :) ale musiałbym ja dopracowac ;) może jak bede miała troche czasu to tak zrobie... ;) ale nie obiecuje nic na razie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy na wakacjach i anulka chyba też :) Anulka ma urlop, ale czy i gdzie pojechała to nie wiadomo... ważne żeby obie wypoczeły :) no i samotna30 tez jeszcze w szwecji chyba :) no ciekawe jakie realcje z lotu nam zda po powrocie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam jeszcze 1,5 miesiaca wolnego:P:P:P:P ja tam akurat dzisiejszy poniedzialek lubie;) he he bo obudzilam sie koło mojego kochanego :D:P ha ha jak małe dziecko się ciesze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni no to masz dobrze, nie ma to jak budzic sie szczesliwa rankiem wtulona do mezczyzny....ach jaki los jest okrutny:( Tzreba kochani odpoczac i czerpac jak najwiecej zycia z piasku, morza i słoneczka:) Musze sie naładować :p Kasia Cerekwicka - Miłość Kasia Cerekwicka - Byłeś Kasia Cerekwicka - Zyj Intensywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj grałam cały dzień w kroniki riddicka zajebista gra:) dzisiaj tez bede grała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam keidyś 2 gry co mnie wciegnaely i dniami grałam :D Simsy i Gta 2 haha :D ale to bylo dawnooo temu :D aaaa i tak nr 1 dla mnie były pegazusy w to , to cała rodzinka gralismy :D Contra, Mario bross, tanki mmmm :D najlepsze!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja slabosc do simsów miałam i gier komputerowych w tym Alicja w krainie czarów ale trhiller to nie dla dzieci:D ale rewelacja no i Harry Potter hehehe A playstation do tej pory gram Tekkena i Fife:D musze tylko konsole kupic bo gralam zes rok temu ostatni raz z moim byłym Fife i jak juz skonczylismy ze soba to juz nie pogralismy i z pewnoscia juz nie pogramy...ale frajda jest , nawet chetnie do salonu gier wejde i poszaleje , nie zebym dziecinna byla ale naprawde to najfajniejsza rozrywka jaka moze byc, no ale wiele zalezy od gustu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee ja nie gram ;P nie specjalnie przepadam...co innego jak dzieckiem byłam, to sie szalało na Atari i później na comodore :D he he he a tak to tylko jakis czas temu sie wkręciłam w Syberię i grałam z mamą na zmiane , ale do drugiej cześci już mi brakło zapału i mama sama sobie przeszła ;) za to kiedys kumpel w pracy znalazł na necie fajną grę = pokój z którego tzreba było znaleźć wyjście :d ale to wciągało he he he chyba z 5 tych pokoi było, ale trudne jak cholera! teraz nie gram raczej... wole ksiązke poczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem za ksiazka;) albo fitness, mnie tak wszytsko boli , bo poszlysmy z kumpelami i bylysmy na slimnastiku w piatek, wyciskalysmy ze az zakwasy mialam i chodzic prawie ze nie moge:D:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impressive ale zakwasy to najfajniejszy ból pod słońcem, taki pozytywny i dodający mimo wszystko chęci do życia :) lubie ten ból, gdy zakwasy sie robią... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a książka hmm teraz czytam taką pod tytułem "Oczekiwana" o Marii Magdalenie, kobiecie Chrystusa, którą często całował w usta i mieli dziecko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu taka kontrowersyjna czytasz :) ale pewnie ciekawa:p ja chyba polece do ksiegarni i kupie ,, dlaczego mezczyzni poslubiaja zołzy'' mimo tego ciekawa jestem co tam dalej pisze na temat slubowania zołz:p hehe ja czytam Nostradamusa ebooka na kompie:p lubie o apokalipsie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć zołzy Hope mam pytanko jaka u was pogoda ,bo widziałam że tam najwyżej mieszkasz z nas a ja sie jutro z mężem wybieram do Ustki. Co do owłosienia (spóźnialska)to lubie owłosienie ale mojego męża zawsze prosze żeby sobie tam przyciął co nie co,no i oczywiście nie cierpie włosów pod pachami jak i u kobiet tak i u facetów ,najbardziej pot sie trzyma na włosach(okropne,blee). Mój synuś pierszy raz na obozie ,smutno bez niego i cicho,człowiek zawsze mówił że jak wyjedzie gdzieś to bedziemy szaleć i używać ha ha ale tak sie nie da za bardzo szczególnie że w ciązy jestem. Niewiem czy wam pisałam ,bo mam skleroze ale jak wsiadał mój syn do pociągu to wyglądał jak byśmy go oddawali komuś na zawsze (aż ryczeć sie chciało,ale wiem że jak ja bym sie rozpłakała to on by też)wolałam sie powstrzymać. Co do gier to ja ostatnio lubie grać w Mahjong na czas............. Wiecie jaki miałam problem kupić na siebie strój kąpielowy masakra,cholerne cyce ...................mam nadzieje że mi zmaleją jak zacznę karmić bo to jest koszmar mieć takie cycory. Aaaaaaaaaaa co do tej tabelki to ja nie widzę zdjęć w ogóle ,nie wiem czemu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kaha! w Ustce jest pogodnie, wiem bo moi rodzice są tam obok - w Rowach i pół godziny temu z mama gadałam i jest ładnie, troche chmurek jest, ale nie pada!!!! no i dobrze,z e sie nie rozpałakałas gdy synus wsiadał do pociągu, bo by mu sie przykro zrobiło i zniechęciłby sie jeszcze do wyjazdu ;) co do tabeli to kurde nie wiem czemu Tobie sie fotki nie wyswietlają :o kurdeeeeeee noooo szkodaaaaaaa a otwórz tabele i odczekaj chwile... bo one sie czasem muszą załadować chwilke... a jak maleństwo w brzusiu???? :D opowiedz mi nooo, bo ja sie juz staram powoli o towarzystwo dla Twojego maluszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie Was wcieło?? nawet mi szybko ten poniedziałek zleciał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby co, to wstawilam zdjecia na n-k. Jakby ktos nie mial, to gg 13014425.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he wariatki :D a ja czytałm książke, ale komputer chyba działa na mnie jak magnes, to chyba uzależnienie już :o i musiałm go odpalic i wlepić gały w ten świtlisty ekran monitora, bo jakbym mogła iśc spać bez zajrzenia co u moich zołz słychać itp itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co tak sobie ostatnio pomyslałam,ze bede miała problem jak zajde w ciąże z wyborem imienia dla dziecka... mam nadzieje,z ę mi pomożecie :D o ile mam 3 typy dla chłopca, to dla dziewczynki zero pomysłów! jakoś nie moge odnaleźć żeńskiego imienia, które by mi sie naprawde spodobało :( ale to zostawmy na póxniej, az znajdzie sie konkretna namacalna przyczyna rozmyślań nad tym ;) wiecie już nie moge sie doczekac, az sie ruszy z kasą i kupimy z mężem nowe mieszkanko :D az mnie szarpie do kupowania mebli itp i urządzania wnętrza, chciaz wiem,z e ładne rzeczy tez troche kosztują :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha u mnie nie za ładnie... deszcz, pochmurno, pogrzmi, popada, przestanie na jalkis czas by potem znowu popadać.. ;) Ale bliżej jest jeszcze Unitra :D twego celuuu :) Aha co do zdjęc mogą Ci sie nie otwierać jżelli plik otwierasz odrazu z maila... zapisz plik na komputerze wtedy powiniy fotki sie pokazać (u mnei bynajmniej tak było) :) Irrenkaaa :D jakie typy dla chłopca?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... te typy moga sie wam niespodobac, bo sa dość specyficzne!!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×