Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

aaaaaaaaaaa juz zajarzyłam :D o ja makolungwa jedna!! chodzi Ci, ze sexy sie nabrała na mój "panieński" nick (za czasów stanu wolnego, nie dwornego) ;) hie hie hie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahaaaaa tabelke zobacze w domu bo tutaj w pracy nie będę wszystkim pokazywac ;) Ale jestem strasznie ciekawa. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórka Twoje zdjęcie, które mi wysłałaś do tabeli jest takie fajne i takie jakies soczyste i pozytywnie irytujące, necące, że to grzech,zebys go na nk nie wrzuciła!! jeszcze na główne ustaw!!! błaaaaaagaaaam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwóreczka no fajowo tu u nas jest ;) a gdzie nam wsiąkła Hope i impressive?? anulka zapracowana, madasia też, sexy tak samo... a to przecież piatek i trzeba dac sobie luzu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejooo ale mialam roboty:-P Połowy działu nie ma,więc trzeba za innych robic:-P Ale to juz ostatni dzionek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa tajemnica :P Czwóreczka yy co taki niski :D i z włosami ?? a gdzie ?? :D :D :D na klacie?? :D oo nie jak mi sie kłaki na klacie nie podobajaaa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nad morzem i tak nie bede miala śmialosci jakiegos mena poderwac...tzn.dac mu sie poderwac:-P 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a pomóc może :) nawet jesli nie znajdziesz dzięki temu wielkiej miłości, to może milej spędzisz tam czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he Mewik ja cie nadal mam na gg tak zapisane:P:P kurde tabela jest boska :) czasami to mam naprawde fajne pomysly hi hi no nasze kolezanki z klasy dopiero tez niektore w tym roku sie dopiero dowiedzialy ze jestesmy kuzynkami z helcią ha ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fuuuu ja tez nie lubie włosów na klascie u faceta ani na plecach heh:P jak mój ma takie pojedyncze to mu je wyrywam :P a on sam nie lubi tych wloskow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam...nie taki znowu niski. Tutaj ci gorale to chyba niskopienni są..stąd ciężko o wysokiego :P A włosy...hmm..mnie kreca u faceta włosy na nogach, rękach.. na klacie tez może być, to takie zwierzęce hihihi Całkiem gładkich nie lubię bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkiem gładcy to chyba tylko homo ;) normalne,z ę ma kłaczyska na nogach he he he co do takich bardzo owłosionych to tez nie przepadam ble ale wiecie,z ę to nie ich wina, tylko testosteronu, którego mają bardzo duzo!!!!! ;) mój maż nie ma na klacie włosów, jest gładziutki, ale powiem wam, że chyba sa równiez i tacy mężczyźni co im nie ujmuje to uroku, gdy klatke piersiowa mają trochę zarosnietą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie bardziej denerwuja kłaki pod pachami! oj jestem zwolenniczką golenia tego!!!!!!!!!!! a duzo facetów tego nie robi! bleeeeeeeeeeeee paskudztwo a tfu a tfu! powyrywałabym im depilatorem :P no własnie, maszynka w dlon i gonie dzisiaj, lub jutro męza!!!! wiem!!! woskiem mu zrobie! on lubi hard core, więc dostanie mocnych wrażen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj no ale włosy na nogach włosom nierówne :classic_cool: Pod pachami, faktycznie, powinny byc \"z urzędu\" depilowane ;) Kurde ale gorąco...ale na szczęście już końcówka ;) Jutroo jadę na looody pyyyyyszneeee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 jakie lody?????????/ jakie smaki lubicie :D mi ostatnio posmakowały miętowe!! pyyyyyyyyyychaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm...ja standardowo biorę..Śmietanka, kawa i banan ;) w słodkim rożku,mniammm A w Krynicy Górskiej tez są pyszne...galki takie wielkie jakby chochlą do zupy nakładali :D mniamusia Dla takich dni poszczę i nie jem "Sklepowych" żeby nanurzyc usta i język w prawdziwym rarytasie :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomocy chyba się zauroczyłam lub gorzej...facet jest młodszy odemnie o 7lat ma piękne oczy,usmiech ehhh taki brunet przystojny i super ochrypły głos...i mnie olewa....kurde i młodszy o tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×