Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

tylko zelazy czy chcesz wkladki czy stank silikonowy... bo stanik ma taki specjalny klej i na pewno ci nic nie wypadnie.. a wkladki wkladasz na dno stanika i i powinny spod piersi ci wyjsc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impri to sie ciesz ja mam D i problem ze wszystkim hahahahahahhahaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja mam duze c... i załuje ze kupilam. ale kolezanka miala b i byla bardzo zadowolona. tylko proponuje kupic rozmiar c bo one w tych silikonowych są zanizone... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde tam mialo byc napisane ze NIE POWINNY SPOD PIERSI CI WYJSC:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chaiala miec c:p no ale przy moim romiarze nie zaluje , tylko czasem cycki bym chciala bardziej uwydatniac przy glebokich dekoltach grr hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz mój stanik np leży w szafie mialam go tylko raz ubrane jak go mierzyłam i w sumie jakby ci to nie przeszkadzało to mogłabym ci go wysłac bo i tak go nie bede nosic. a ty mozesz zobaczyc jak sie w tym czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to ja mam stanik jeden ktory nosi rozmiar c a mam rozmiar b i idealnie lezy , zreszta jakiego koloru masz stanik ktory nie nosisz i nie chcesz go nosisz?:p i kupujecie bielizne z znanych marek czy tez nie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni masz racje, zę sa zaniżone, bo ja kupiłam B i jest troche za mały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ten co ja mam to akurat taki w kolorze skory jest znaczy cielisty;)ten byl kupowany z allegro jakiegos sklepu z bielizna fashion cos tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam z LUPOLINE jeden, jest bardzo wygodny taki http://www.sklep.lupoline.pl/model,1427.html mam 3 staniki z H&M które bardzo lubie, mam dwa z Triupha, jeden nosze juz 8 lat :D i jeszcze sie trzyma, jest ekstra, a jeden lezy w szafie nieużywany... ale te z triumpha sa stanowczo za drogie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jeden staly sklep ale ta babka ma tam z roznych marek staniki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te silikonowe to sa przez jakis dwóch producentów robione, ale nie takich znanych chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuje bielizne intimissimi, esotiq, reserved, calvin klein (outlet) a zamierzam kupic triumpha wiem ze drogi ale raz poszalec mozna , jest w avanti (gazeta:D)ten piekny staniczek fioletowy z kółkami i stringi boskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka a to faktycznie boli? ja to tam wytrzymam ,a dlaczego w zima nie golisz:) ja do tej pory kremem sie depiluje bo wloski ladnie schodza na kilka dni i rosna pozniej miekkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kremem to ja okolice bikini ;) a nogi jade maszynka cały rok, a depilatora zimą mi sie nie chce jakoś odpalać... latem to inaczej wydepiluje, za tydzien poprawie i na 4 tyg spokój no boli troche, ale to najbardziej w pierszej chwili gdy zaczynasz, a po paru chwilach już sie skóra przyzwyczaja i nie jest źle. a po tygodniu poprawiam, bo przy pierwszej depilacji niektóre włoski sie nie wyrwą, a urwą i po tygodniu masz je widoczne to sie poprawia i jest gites ;) włąsnie sie troche zapuściłam, mam na 2-3 mm włosy na nogach bleee i dzis je wyrwe wszystkieeeeeeeeeee bo to dobry moment jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ja tez przynajmniej troche wlosków musze zapuscic zeby je dobrze wydepilowac , bo maszynka nie lubie depilowac bo odrastaja i swedza a jak kremem to bezpiecznie i komfortowo ale chcialabym sprobowac depilatorem bo na cztery tyg starcza jak mowisz:) kurcze zaraz do dentysty:O mam kanałowe leczenie brrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impressive ja mam na piatek wyrywanie ósemki zaplanowane z rozcinaniem dziąsła, bo jest cała schowana! boje sie jak cholera! ale jak bedzie ładna pogoda to przełoże bo może pojade nad morze na weekend ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie moge uzywać depilatora :( dostaje takiego uczulenia i nie wiem dlaczego;(;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madasia pewnie Ci sie włoski wrastają :( albo po prostu masz taką skórę delikatną, ze wyrywanie Ci nie słuzy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a wczoraj oglądałam wieczorem na discovery taki program, gdzie pokazywali porody i wszystko co sie tam dzieje wśrodku - poprzez taka komputerową imitację... kurde ale to musi być wyjatkowa chwila. najbardziej mi sie podobało jak już kładli dzieciątko na piersi tych mam - to szczescie malujące sie na ich twarzach!!! super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorszy jest pierwszy raz z depilatorem pozniej sie juz przyzwyczajasz;) ja mam rowenty ;) z kuleczkami masujacymi :) taki zielony:) maszynka tą najgorsze co można zrobic... wloski odrastaja twardsze i mocniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie bedzie na 4 dni bo nie bede miala dostepu do neta. jade dziecko pilnowac odezwe sie w weekend;) pa zołzy;)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×