Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

co to za wysyłanie zdjęć :D Anulka ja też chce Twoje :D tylko nei wiem czy mam twoj mail bo tutaj swojego nie podam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, moj brat jest super, naprawde bym sama chciala miec takie meza moge ci wyslac zdiecie mojego emza bylego i tego "niby factea" obecnego moje przyjaciela to cykne zdiecie:) , ejszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za laska odesłała mi fotke hehe ":D Anulka skzoda ze tylko jedno zdjęcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz ze nie ?? np czworeczke mam nawet na nk a nie wiedzialam ze to ona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam wlaczona opcje "nie pokazuj innym ze ogladales ich profl" wiec nie widzialam kto mnie ogladal :P Ale wiecie co..tak sie zastanawiam...czy ja wiem kto to jest Hope. Bo juz mi sie fiksuje wszystko hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze kazda z nas wysle irrence swoje jedno zdjecie i ona wstawi je do tabeli zołz tak, że każda bedzie wiedziala jak inne wygladaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie rozpisałyście :D ale też mi sie podoba pomysł ze zdjęciem w tabeli :) pozatym musze do tabeli dopisać impressive, bo sie już laseczka u nas dobrze zadomowiła :D wiecie jak znamy dane, miasto i buzie to wiemy że to nie jest jakas podpucha i sie nikt nie podszywa... Luka a czemu nie napisałaś więcej o tym co Cie tak zraziło????????? Anulka Tobie posyłam kopniaka! bo mi nigdy nie wysłałaś fotki byłego męża! :P ale miałam ogólnie ubaw jak was czytałam teraz - to co wczoraj po południu naklikałyście :D sie zamotałyście laseczki - ja wiem jak kazda z was wygląda i jak ma naimie i w ogóle :P a wy takie zakręcone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zzzieeeeeeewww😴:p Witam witam.... no ja tu Hope na oczy nie widzialam. luke, helcie,madasie...no przydalaby se taka tabelka zdjec zołz:D bo tu jak narazie brzydkiej nie zobaczyłam poza mna hahahah zart:) jejku ja chce morze:( chce sie pluskac a nie w tym biurku sie topić w gorącu...kolezanka sraczke ma, i az strach isc do toalety hahahah:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×