Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

tak irrenka dokładnie tak jest znam 2 przypadki : jedna to stało sie z moja ciocia dokladnie 10 lat (mozecie nie wierzyc ale tyle czasu trwało) starali sie o dziecko , nie wychodzilo im za jasna cholere , wyjechali razem do pracy do irlandii, przyjechali po roku czasu do Polski i nagle moja ciocia w szpitalu ...nie wiedzili co jest grane , okazalo sie ze w ciazy jest w 3 miesiacu , radosc bila sie w piersiach i urodzila zdrowa Anie i teraz w tym roku urodził sie Jas :) synek ich i zostalam matka chrzestna :p A powiem wam ze zniszczylo to ze przec piec lat brala tabletki antykoncepcyjne bo jako mlodzi szaleli jak wiadomo... Drugi przypadek to moja dobra znajoma z mezem dobrze wyksztalceni , maja mieszkanie , wspolna firme no i 5 lat zajelo im urodzenie dziecka , a poczatki wygladaly tak ze zaczeli sie starac byli pewni ze uda im sie , nie udawalo sie , byli juz tym zmeczeni okolo roku czasu starania sie, poszli do ginekologa okazalo sie ze magda bo tak ma na imie ma 30 % szansy na urodzenie dziecka byli przerazeni , nie poddawali sie..udali sie do dobrego specjalisty zaproponowal zabieg jajnikow polegajacy na rozszerzeniu czy cos takowego i po tym magda zaszla w ciaze po dwoch latach ale po 2 miesiacu poronila, źele sie zagniezdziło jajeczko..ale nie poddawala sie przeszla z mezem specjalna terapie polegajaca na wyciszaniu sie , bo po poronieniu z mezem przeszli kryzys... i po dwoch latach urodzila sie Ania :) sluchajcie nie idzie nawac tego jak cudem:) dziewczyny nie poddawac sie i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:) no ja znam dwa takie przypadki... jeden to miala sie urodzic dziewczynka a urodzil sie chlopiec i tez sie dowiedziala dopiero jak dziecko z brzucha wyjęli... a drugie to mial byc chlopiec a wyszla dziewczynka.. ha ha ha no mojego kochanego chrzestny z żoną starali sie o dziecko i po 7 latach starania urodziła się Lenka:) badania, leczenia itd a teraz jest śliczny dzidziuś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety długo brane tabletki anty powodują, ze kobiece narzady chyba zapominają o swoim powołaniu ;) poza tym rozregulowuje sie gospodarka hormonalna :o mam nadzieje,z ę nam sie uda... :) bo u mnie w rodzinie tez jest para, która sie już długo stara, dziewczyna wyregulowała już hormony jest zdrowa i gotowa, ale on ma też jakiś problem i musi sie podleczyć no i widzicie jakie to głupie i krzywdzące jest niekiedy... ludzie którzy chcą nie mogą, a ci którzy nie chcą to mają, a potem porzucają, oddają, mordują, nie dbają 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madasia Tobie to by sie teraz synek przydał jak już... bo trzecia córcia to by już babiniec był straszny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni dlaczego masz wyglądać jak w ciąży??? to że jest odcieta pod biustem to nie znaczy że uwydatni brzuch... jest piekna i będziesz wyglądała w niej przeslicznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni a mnie sie nie wydaje,zebyś akurat Ty miałą w niej wyglądac jak w ciąży, prędzej ja bym tak wyglądała, a Ty masz pełne piersi to bedzie Ci się pod biustem wyraźnie zwężać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tylko ze mam taka bluzke tez odcieta pod biustem i mnie pytali czy w ciąży czasem nie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze ta bluzka to ze sztywniejszego materiału jest niż ta sukienka;) bo wiecie tak sobie juz na studniowke czegos szukam a ta mi sie tak baaardzo podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe irenka troche przerobiłam hahahaahahahhahaaa podoba ci sie ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni na studiówkę to ja bym cos bardziej szykownego wybrała, a co!? przeciez takie okazje są rzadkie, by wyglądac przebojowo!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywalam stanika silikonowego i niestety mam za duzy biust i piersi robily sie jeszcze ciezsze niz byly:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impressive ja kiedys je kupiłam, bo chciałam uzyc do pewnej sukienki,a le w efekcie nie uzyłam i lezą sobie ;) więc nie wiem... miałam obawy czy sie będą dobrze trzymac... nie sprawdziłam, nie przetestowałam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam miseczke taka jaka nosze w staniku ale niestety powinnam wziac o jedna miseczke wieksza bo te rozmiary nie sa rowne rozmiarom normalnych miseczek... i niestety zakrywaly tylko spód piersi....o górze już lepiej nie bede mowic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie moga wypadac, nie wyobazam sobie tego na jaies imprezie by mi wypadly:p to juz wole stanik zalozyc i zdjac ramiaczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o to ze bez mierzenia i takie tam nie wiadomo czy bedzie pasowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impressive a jaki masz rozmiar stanika?? bo jesli a lub b to spokojnie mozesz kupic ale jesli c i wieksze to nie warto kasy wydawac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×