Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

mnie sie osobiście podoba Gustaw (Gucio, Gutek) i Ignacy (ignaś) a mojemu męzowi Antoni (Antoś)... ale co do dziewczynki to nie wiem... mój mąż ukierunkował sie na Zosię, ale ja nigdy w zyciu nie dam córeczce tak naimię!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Ignaś jedynie troche do mni przemawia.. ale Gustaw nie nei w życiu :P Gubio Gutek Glutek... :P ja to nie wiem jak syna nazwe hmmm :P m isie Sebastian podoba ale moja druga połowka wiem ,że za chiny sie nie zgodzi na tą opcje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie :) jak mój były to ja w życiu ni pozowle by moje dziecko miało na imie tak....:P Piotrek bleeeeeeeeeeeeeee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego Ci sie gustaw nie podoba, mnie sie podoba gucio :P z tym Antonim mam problem, bo nie tak do końca mnie przekonuje to imię, ale wiem,z e babcia moja bylaby w niebowzięta, bo jej tata miał tak naimię, czyli mój pradziadek... hm... zobaczymy ja i tak wolałabym coreczkę, ze względu na męza. on bedzie zdecydowanie łagodniejszym i lepszym tatą dla dziewczynki! ale co do dziewczynki to mam zokn co do imienia! jakie sie Wam podobają z żenskiego rodzaju??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unitra Julia ładne, ale teraz jest pełno małych Julek, małych Wiktorii, kaludii natomiast michasia i zuzia mi sie nie podobają :o to takie imiona dla lalek - tak mi sie kojarzą niestety (bez obrazy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika, Anastazja (chociaz tu problem ze zdrobieniani???) nie wiem jakos brzydkie te damskie imiona są :P żadne jakos tak nie przekonuje mnie w 100 %... ani w 90... i 80 tez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio podobało mi się Amelia, ale tez sie duzo dziewczynek zrobiło o tym imeiniu 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hope mam tak samo własnie!!!!! :P ..u mnie sie na burze zbiera :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niesety masz racje irrenka... dla chlopaka mi sie zawsze artur podobało ale nie bede mogla tak dac swojemu synowi na imie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no Uni... ale dla chlopaka jest więcej ładnych imion :) cos sie wybierze tylko co z ta dziewczynką :o tu jest mega problem!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nooo oliwia tez ładniusie jest, ale tez ich dużo sie zrobiło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat w mojej okolicy to zam tylko jedn oliwke:) mi sie klaudia nie podoba bo znam same pojebane klaudie... kuźwa dziewczyny ryczec mi sie chce😭 jak mam wracac do domu t wpadam w depresje normalnie... Misiek mi dzisiaj powiedzial ze jak tak dalej pojdzie to do matury nie wyrobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka o laura ładne, ciekawe. Mój znajomy ma córkę o tym imieniu, a właściwie o dłuższej wersji tego imienia, bo Laurencja. ale mówia na nia Laurka ha ha ha ha Unitra spokojnie nie steresuj sie ... kurde nie wiem co ci poradzić :O spróbuj sie odizolowac od tego co Cie tak doluje... chociaż psychiocznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to musialabym sie wyprowadzic... a nie mam za bardzo za co zyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Uni nie o tym mówię.. staraj sie nie brac do siebie tak bardzo tego co Ciebie otacza... spróbuj sie uspokajac. Nie wiem co na Ciebie działa dobrze, muzyka, książka, komputer... zajmij sobie czas, wtedy sie nie myśli zbyt duzo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja jak jestem z domu to ciagle o tym mysle bo zle sie tu czuje...mimo ze czytam ksiazke czy gram.. u niego czuje sie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosbaOdEmi
Kochane kobietki jeżlei posiadacie ksiąki w wersji elektronicznej to była bym bardzo wdzieczna za przeslane ich na moj adres mailowy... chciala bym zrobić prezent siostrze ktora jest w stanach...z gory dzieki emi1-21@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi książki poleciały... sama tez przeczytaj! zołzy 🖐️ i dzien dobry!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam:):P Irrenka ja swoja porzyszłą córeczke nazwe Lena ( podobne imiona :Jelena, Helena , Milena )( zdrobnienia : Lenka )ja tak nazwe , mi sie to imie tak piekielnie podoba. Albo jest tez ladne imie Kornelia, Vanessa:) a dla mezczyzny:) mi sie bardzo podoba Hubert:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każde imię sprawdzam pod względem jego znaczenia także w wyborze kieruje sie nie tylko jego brzmieniem (co jest i tak dla mnie wazne) ale także symboliką dlatego przykładowo to mi sie podoba! Ignacy - Ignacy z języka łacińskiego ignis oznacza ogień, zatem Ignacy to osoba o gorącym sercu i umyśle w dodatku bardzo ambitny a wrodzona dyplomacja pomaga mu w realizacji zamierzeń. Ignacy bardzo lubi być potrzebny, gotów jest nieść pomoc nawet za cenę poświęceń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×