Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Hope mam tak samo nigdy nie moge tego spamiętać, ale mój mąż nie ma z tym najmniejszych problemów! Jest mistrzem w zaśmiecaniu sobie łepetyny :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) moja córcia jedzie dzisiaj na kolonie do Włoch :) :) :) :) :) cieszy sie strasznie ale nerwy ja zżerają..... az jej zazdroszczę :) ale niech jedzie i zobaczy troche świata ,odpocznie i korzysta ze słońca ,bo u nas to lato jakoś sie nie zapowiada :( a ja niedługo na urlop ;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie rano lało, teraz świeci słońce nad morzem tez już dzisiaj podobno ładnie jest na środkowym wybrzeżu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogodynki :) nie narzekac mi tu prosze:p na poludniu polski jest parno, duszno, sloneczko od rana...aja w pracy sie dusze:p no i narzekam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie juz 30 stopni na termometrze :) rano popadało ale teraz jest pieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madasia to u mnie tak samo jak u Ciebie :) a ja sie rano deszczu przestraszyłąm i adidaski załozyłam i spodnie 3/4 a teraz mi za ciepło 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie ubrałam jak na lato autkiem do pracy to nawet jak pada to mi to lata hahahahahahahahaahaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madasia :P a ja na nóżkach latam,zeby sie poruszac troche :) bo utyta jestem... ale chudne juz troszke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajj nie pytaj Irrenka, byla u mnie zmierzła koleżanka...taka mimoza ze mnie szlag trafial. Zero zycia, werwy w sobie....domownikow szlag trafial normalnie, z nikim nie pogadala bo d...e wyzej nosila niz glowe. Na szczescie dzisiaj pojechala, alleluja! I tak sobie mysle czy te jej historie o dziesiątkach facetow ktorzy ja podrywali sa prawdziwe bo ja będac chłopem nie wytrzymałabym z taka babą!!!!!!!!!!! Dubeltówka i w czoło 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 ha ha ha ha mysle, ze sobie przekolorowała lasencja, próbuje sie podbudować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no chyba,ze poszła fama że łatwa jest i wtedy faceci faktycznie ja podrywają ale tylko po to, zeby raz przeleciec ;) hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez draznią takie lalunie ale cóż i takie muszą zyc na tym świecie hahahahhaahaaaa bez nich byłoby nudno jakby tylko takie przeciętne na nim żyły jak my hahahahhahahhahahahahahhaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madasia bo po twarzy dostaniesz!!!!!!!!! jak smiesz pisac o na "przecietne" my jesteśmy raczej "nieprzeciętne" ha ha ha ha jedyne w swoim rodzaju, oryginalnie zakręcone i nie zawsze zrównoważone hi hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja sobie tak pomyslalam, no kurcze....jestem normalna, przynajmniej tak mysle, nie wydziwiam, nie jestem jakąs tam paniusią, nie lykam co chwila leków na alergię, nie smaruję się 15 kremami na ukąszenia, nie szukam niewidocznego pryszcza na ciele....a mimo to sama jestem. A czasem myśle że byłabym błogosławieństwem dla faceta :D a ta...wiecznie skrzywiona,wybrzydzająca, nicnierobiąca ( będąc u mnie spała do 10 , nie wspomne o tym że nawet talerzyka czy filiżanki po sobie do zlewu nie odłożyła :o ) Moja mama stwierdziła ze ona jakby z jakiejs sekty była :O a tata to o mały włos się nie wyprowadził z domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwóreczka olej to..... gdyby tak naprawde uganiał sie za nia tłum facetów to było by dziewcze juz paniusią jakiegoś przystojniaka... bo taka jest prawda... pewnie jest tak jak irenka mówi... jest poprostu bardzo a może zbyt bardzo przyjaźnie nastawiona na amory tych panów.... ircia a z ta przeciętnością to ja żartowałam :) wcale nie uważam że jestesmy przeciętne,jesteśmy... oryginalne wszystkie na tym forum.. dlatego tak dobrze sie rozumiemy i nie przeszkadza nam taka wielka różnica wieku :) :) :) :) :) zauważyłyscie to??? jestesmy poprostu normalnymi babeczkami potrafiącymi rozmawiać z każdym i o wszystkim... a co najważniejsze potrafimy sie nawzajem wspierać mimo tego że tak naprawde jesteśmy dla siebie "obcymi" osobami.... bo tak naprawde to tworzymy grono wspaniałych przyjaciółek i to jest najpiekniejsze w tym wszystkim ...... ale mnie wzięło na wyklad hahahahahahhahhahahahhahahahhaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kolezanke ktora chetnie spi do 12 jakby miala faktycznie duzo czasu, nie dosc ze urode to bog stworzył i tak pielegnuje i dba ze chodzi jak malowana lalka ,no ale jest spoko z charakteru, ale jakas taka ksiezniczka z niej , nza wygodna do przesady, dziwie sie ze jej facet tego nie spostrzega ,widocznie ja kocha i odpowiada mu taka jaka jest..ale dla mnie stala sie nudna, nawet znia nie chce mi sie rozmawiac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madasia jakie Ty wspaniałe rzeczy piszesz :D hm... chce jeszcze!!! :D Tyyyy ale ja jestem chyba ślepa, bo ja nie zauważyłam tej WIELKIEJ różnicy wieku :P :P :P :P :P :P Czwórka faceci nie cierpią takich skrzywionych, nic nie robiących, marudzących lasek!!!!!!!!!!!!!! wiem to na milion %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiecie, ona ma faceta, włocha....i wciąz inych włochów poznaje. No fakt, oni lubią blondynki,a ona szczupła, 175 cm, włosy kręcone. Ale nie wiem co widza w takim dziwaku, no chyba że ona jest inna w stosunku do osób postronnych a inne do facetów. Juz mi to zwisa, ale uwierzcie mi, jak ją odwiozłam na autobus i ten nie przyjezdzal...to myslalam ze zwariuje. Chyba jakbym do domu z nia wróciła to miałabym szlaban do końca zycia :D Madasia masz racje, wspieramy sie tutaj, opierdzielamy, tłumaczymy itd itd. Ogólnie mysle ze rzadko mozna cos takiego spotkać w naturze, tj. w realu. Brak tu zawiści i fałszu. Mnie sie podoba! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impressive jak piesek??? pytam bo mój teraz chory... rodzice go zabrali jak co roku nad morzei sie biedulek rozchorował, ma poczatek zapalenia płuc i dostaje zastrzyki 😭 mam nadzieje,ze szybko wydobrzeje! ale boje sie o niego :( a ja już mam stresa przed piątkowym wyrwaniem ósemki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez zawsze myslalam ze góra optymizm, sympatyczne usposobienie, inteligencja i rozsądne podejscie do zycia. A przez te kilka dni troche w to wątpiłam. Zapytałam mojego szwagra czy wg niego ona jest ladna...to mi odpowiedział :eee cos ty...to juz ja jestem atrakcyjniejszy :D ( choć i tak ciacho z niego :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło Czwórka widzisz jest z włochem bo polak to nawet żaden na nią nie spojrzał!! a Ty nie wiesz, ze włosi to lecą na wszystko co ma blond włosy i spódnicę?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja mysle ,że w realu tez by nam to wyszło tylko poprostu te kilometry nas dziela.. tu chodzi o to jakie jestesmy,jak reagujemy na swoje problemy,radości,smutki nawzajem... byłybysmy naprawde zgrana paczka w realu tak jak tutaj :) a z ta różnicą ircia wieku.... mhhhhhh no tak cos mi sie wyrwało z kontekstu hahahahaahhaahahahahaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe i mogliby o nas nakręcić film.. .Lejdis by sięchował :classic_cool: :D aaa co do zeiwrzaków , to mój piesio kicha ciągle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jesteśmy wspaniałe ledys hahahahaahhahaahaahahahah nie ma co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×