Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

hahaha dobre :D w sumie facetom powinno to pasować bo lubia kiedy jest wilgotno haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka>>>> a wiesz.. byla kiedys podobna sytuacja bo pojechalam z kolezankami na spotkanie po dłuzszym czasie niewidzenia i wróciłam do domku póxnym wieczorem a on na drugi dzien był przez to na mnie obrazony. chyba troszke mamy inna sytuacje bo i ja i on jestesmy bardzo o siebie zazdrosni. tylko ze mi sie to spodobalo kiedy zobaczyłam ze mój skarbek poczul troszke zazdrosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verbatimsaaaa
witam,czy moglabym prosic o ksiązke "dlaczego mezczyzni kochaja zolzy" bede bardzo wdzieczna anias2.872o2.pl dziekuje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysia ale to sie podoba na poczatku, a z czasem staje sie męczące... a moge sie załozyć, ze Ty mu rzadziej dajesz takie powody niz on tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysia jakby za każdym razem tak było , tak jak napisała Irrenka by zaczęło Ciebie to wkurzać ;)\ Ja zmo im na poczatku tez miałam przeboje. Znaczy się na poczatku zwiazku olewałam , że gdzies był itd. :P nie lubiłam go tak bardzo hehe :D a potem zaczelo mnei to irytować , że sobie gdzies idzie a mi nie mówi :P walczyłam z nim to było "nie chciałem ci mowić bo wiedzialem ze sie zdenerwujesz" :O teraz mówi ;] ale i tak drzeba go dopracowac w innych kwestiach :P z tym , że z jego punktu widzenia skoto on idzie z kolegami to ja też MOGĘ (haha) ale z koleżankami!! :D z kolegami to juz nie bo on z kleżankami nie chodzi phi... mówię mu , że vbardzo dobrze i nie bedziesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta ja lubie się zemścić ;] :P wiem paskudna jestem ;) mogę specjalnie iśc na piwo z kolegą w ramach odwetu gdy on mnie np. okłamał luyb zlekcewazył moje zdanie :P i on sie wtey wkurza ja smieje :D ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
verbatimsaaa ksiązki poleciały...zamiast 2 wstawiłam @ mam nadzieje,ze doszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Mściwa bestia dzisiaj sie xle czuje :O wymiotowałam rano :O masakraa a Irrenka może z gg spróboj zainstalowac starsz wersje nie ta najnowsza :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hope nie ma na stronkach starszej wersji :( hope wymioty??????????? uuuuu no ciekawe... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja na razie nie bedę mamą :( niestety... zrobiła mi sie po odstawienu anty kolejna torbiel - czuje ją mocno , boli mnie od 4 dni. dziś ide do ginka... pewnie znowu bede brała tabsy 😭 ...nawet nie chce o tym myslec, bo mi sie ryczec chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni Ty weź :Pbo mnie mdli nadal :O ale niemozliwe bo okres miałam (dobra wiem , że są przypadki keidy ma sie normalnei okres a jest się w ciązy ale ja sie do niego nie zaliczam... nie nie wiem to hehe :P ) ale coś czuje , że niedługo będe biegła do łazienki .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka hmm a ja mam kurde musze poszukać skąd brałam :) bo mi akurat te nowe gg sie nie podoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka 👄 spokojnie i tak będzie dzidzia nie teraz to troszeczkę póxniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka tego się obawiam :( no ale tylko raz wymiotowałam... i teraz mnie mdli... a takto nic sie nie działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni chyba matką co najwyzej mozesz byc :P co do jedzenia.. dobrze Ci tak :classic_cool: hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak matką?? ciocią jak Ty w ciąży bedziesz:P:P dzidzia bdzie miala dużo ciotek zołz he he :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope, mam nadzieję ze to nie po tych naleśnikach meksykańskich tak Cie męczy? ;) No jak grypa żołądkowa to nie zazdroszczę. Nie jedz nic na razie, może się uspokoi. Irrenka idź szybko do lekarza zobacz co Ci jest. Ale swoją droga po czym poznajesz że to torbiel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna a po tym, ze mnie kujeeeeeeeeeeeee czasem czuje czasem nie, ale zawsze przy siusianiu czuć i to bardzoooo! poza tym sika sie częściej, bo Ci naciska na pęcherz.. więc szybciej się zachciewa do toalety. ... i przy seksie tez niestety czuć... :( boje sie zeby tylko nie pękła 😭 juz to raz przerabiałam i taka operacja, a raczej zdrowienie po niej jest koszmarem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni oczywiście , że będę :D ale jak skończe studia :P Samotna nie nie jeszcze nie robiłam :) ale zrobię :D ale to nie dziś :O a miałam ochote :O a tu nic nie przełkne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to sie dzieje? :( zaraz nadrobię stronki..Irrenka, numer mam, tylko kasy brak na eska ;) ale dzisiaj odpiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczytałam. Samotna- kobieto...czy Ty chcesz do póóóóóźnej starości zastanawiać się czy umówić się z kimś czy nie? Przecież to byłaby tylko randka. Nie rób facetowi złudnych nadziei a możesz wyśmienicie spędzić czas....i może coś zaiskrzy :) Ja jestem zdania że przez tego faceta mogłabyś poznać jakiegoś jego kolegę...albo po prostu poszerzyć grono znajomych :) Idź na żywioł! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwóreczka mi chcesz odpisac??????????? nie odpisuj...wazne ze tu napisałas ze dostałas esa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×