Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

oj tam, każdy ma to co lubi i to za czym nie przepada w swoim ciele... tylko doda jest idealna ha ha ha ha ha bynajmniej za taką sie poczuwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja wczoraj czytalam ze doda miała robiona plastykę twarzy :D pysie i powieki :D Nie ma ludzi idealnych :) Irrenka, biegasz dalej? spadło Ci coś na wadze? bo ja drugi tydzien sie zaniedbuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie to sie chyba tylko tzytzki udały i to nie tez do konca.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Uni, ja myślę ze znacznie więcej :) w ogóle to Bóg przy Tobie poszalał, jak mnie tworzył to musiał być po mocno zakrapianej imprezie heheh A ja moje tztz muszę wyciągać niemalże spod łopatek :D nie są takie zbliżone, to trzeba stanikiem robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni weź nie pierdacz !! buźke masz sliczna i narzekasz???? czwórka nie mam czasu a jak mam to mi sie nie chce... nic nie chudne :o troche diete zmieniąłm, i nie jem nic na wieczór, ale to nic nie daje na razie... ruch potrzebny niestety... ale dość tego narzekaniaaaaaa nooo doceńmy to co w sobie lubimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni a co??? może masz szkaradną co??? wex mnie nie denerwuj bo jak noge rozhustam , to kopniak doleci te 400 km do Ciebie i będzie i tak bardzo silny - az zakwiczysz z bólu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka...nie wiedziałam żeś Ty taka wojownicza :D momento..był taki film Xena, wojownicza księżniczka :D ale jakbyś tak wymachiwała dzidą jak ona to raczej mąż nie byłby zachwycony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie będę wnikać w wygląd pupy czy biustu czy nóg...ale skoro kupiłaś taką sukienke , z wielkim dekoltem, do kolanka to musisz wiedzieć że będziesz w niej ładnie wyglądać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra nie narzekaj juz prosze Cie bo tym i tak nikogo nie przekonasz :) :P jestes ładna dziewczyna i koniec kropka! Ty czwórka Też!!! i w ogóle wszystkie jesteśmy fajne, atrakcyjne dziewczyny... nie widze sensu dalej o tym dyskutować, bo jesteśmy zajebiste laski :P :P :P ...po prostu baby mają to do siebie, zę czasem musza ponarzekać, ale koniec już z tymi smutami!!!!!!!!!!! co z nasza sexy??? wczoraj siE źle czuła a dziś jej nie ma :( nie podoba mi sie to... mam nadzieje, ze sie nie rozłozyła! a Hope co znowu??? znowu sie tłumaczy???? ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajne :) a ty cooo planujesz jakaś szaloną noc wyreżyserować swojemu panu??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy ja to chyba troche niesmiala jestem na takie akcje, ale podoba mi sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadajesz sie, tylko trzeba się rozluźnić i ponieść fantazji ;) spokojnie, jak nie teraz to za rok, czy za dwa lata... wszystko w swoim czasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez podoba sie taka bielizna...ale na to trzeba mieć fajne ciało, a z tym u mnie gorzej ;) fantazja jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie wy tu fajne buciorki, sukieneczki pokazujecie uuu superrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! delikatnie, elgancko, to jest to! a ja sie troche powakacjowałam, jeziorka ... sloneczko, opalilam sie troszke, dobrze zjadlam i napiłam dobre winka, martini... teraz dzien przerwy i jutro jak dobrze pojdzie jade nad morze... czuje ze zyje... ale dzis fajnego bobaska widzialam, kilka miesiecy , koleznka miala, ale slodki, kochany, a śmiał sie w glos, cudooo, ja tez chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz mam problem z paznokciami, rozdwaja się i wogole sa slabe, a jem bardzo duzo warzyw i owoców, to chyba od tego ze ciagle je malowalam , bez przerwy, zawsze wymalowane, dlugie, a teraz porblem... kupilam sobie specjalnie szkrzypowite, kuracja 40 dniowa, a moze cos pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja laksi sie biore za siebie, robie wlosy na blonyneczke, jak pisałam, choduje na dlugie takie.... i i zaczynam na areobik chodzic za 1,5 miescia, jak te gorace dni miną i oczywiscie codzinnie wieczorkiem z kilka kilka nascie brzuszkow, by byl umiesniony i plaski chudnoc za bradzo nie chce, tylko uksztaltoac sywetke, dlatego ze jak schudne to mi cycki tez zmaleja, a chce miec cycole fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła niedziela :) czwóreczka dla każdej sylwetki mozna znaleźc cos fajnego z bielizny, cos w czym sie bedzie dobrze prezentowała, a takie przebieranki facetów kręcą!!!!! oj bardzo ich kręcą!!!!! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc niedziela :) Irrenka- to juz nie o figure chodzi, raczej o sadełko hehehe bo figura jest, uda, biodra...tylko to zaniedbane i niestety ...tłuste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwóreczka ale skoro biegasz to chyba chudniesz, co?? :) no i może mala dietka i juz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od czasu upierdliwej koleżanki taka niemoc nie dopadła że nie biegam juz ponad tydzień :( Dzisiaj może sie zmobilizuje mam jeszcze to leg magic to może dojdę do jakichś efektów przez 12 września ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×