Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Co do mojego pseudo wielbiciela to się na obraził bo wczoraj nie chciałam się z nim spotkać. I dlatego właśnie nie lubię takich narwańców bo wystarczy że się raz odmówi albo nie odpisze na sms-a a facet już szuka następnej laski albo siedzi obrażony i z kolegami narzeka "jakie te baby są okropne" ;) Bo jak mogłam odmówić - normalnie podła baba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski. dopieo wstalam. pospaylsmy z mala 3 godziny. i pewnie spalybysmy dluzej zeby nie jeden fACET co nas obudzil😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski, ale sie napisalyscie, teraz nie mam za bradzo czasu nadrabiac, bo urlopuje, ale........ co jakis czas sie dozywam:) irenka bedzie babasek, tlyko czasu..... ja juz trzymam kciuki smotna trzydziecha... a chodz na te randki, zawsze coś się dzieje, a po jakoms czasie bedziesz sie zastaniwac co z tym bedzie Hoope ty Ty zołzo!!!!!!!!!!!!!!!.... ale tez porfaie się zemscic:), hahahahah, to ejst dobraaaaa metoda......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam juz gg w domu :) dzis udało sie zainstalowac bez problemów :) wogóle net chodzi jak brzytwa, szybko i sprawnie smiga ;) dobra zbieram sie, zeby iśc do lekarza... bedę póxniej papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka trzymam kciuki 👄 :) ja w kimonko uderzyłam po pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni pustki, bo sie wszystkie za Irrenke modlą na kolanach :) he he he no niestety pan doktor powiedział, że powinnam iśc na medycyne, bo sobie sama potrafie choroby rozpoznawać... mam torbiel średnica - 5 cm przepisał mi mocne leki na 10 dni do łykania, które mają na celu pomoc we wchłonieciu torbieli. Zobaczymy czy sie uda. Lekarz mi powiedział, ze w moim przypadku po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych musze od razu sie starac o dziecko... czekanie jest niewskazane... no i tyle z mojego 3-miesięcznego przygotowywania się do zapłodnienia :( znowu kuracja hormonalna... teraz modlę sie o wchłonięcie torbieli!!!! żeby tylko franca nie pękła!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka no nie dobrze z tą torbielą. Mam nadzieję że te leki Ci pomogą i po torbieli nie będzie ani śladu. na wszystko przyjdzie czas, na dzidziusia także 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w razie czego jakby mężulek nie chciał narazie dzidzi to masz argument:P a tak na poważnie to trzymamy kciuki żebyś szybko pozbyła się tej torbieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra jakby mój mąż nie chciał dziecka to bym sie przeciez nie przygottowywała do tego chyba nie... samotna :) nie widze innego wyjscia jak tylko polepszenie po lekach!!!! miła niedziela no co Ty??? musze leki wziac bo jak torbiel by sie powiekszyła to może pęknąć albo skręcić i tez peknąć :( musze ją zlikwidować!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka powtórze się MOC ZOŁZ JEST Z TOBĄ! 👄 bo jesteś wspaniałą osobą ! :D Będzie dobrze- bo być musi i tak będzie z Ciebie kawał fajnej mamusi :D co ją Hope z miłości udusi:D na Białorusi... pomoga Ci zaraz leki i będziesz zdrowa i pamiętaj , że mleka nie daje byk tylko krowa!! (haha przepraszam juz nie wiedziala mco napisać bo na pierwsza myśl ze zdrowa rymowało się rowa... ) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie trzeba byc takiej zlej mysli ze cos moze peknac, ale tez slyszalam takie teorie, ze po odstaiwnieu leku zeby od razu strac sie o dziecko, bo dziecko moze sie rozwijac przy torbieli, jakies male nie wplywaja zle na plod, no wlasnie zlaezy jaka on ma iwlekosc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotna jak mnie natchnie lubię taki wierszyk napisac... :D zarymowac... :D mów mi Hope- Tuwim haha :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mojego kuzyna zona tez miala torbiel i jej powiedzieli ze najlepszym wyjscie by było jakby zaszła w ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj i co ja tu czytam :( Irrenko kochana, lecz się, potem idź na kontrolę i szybko starajcie się o dzidziusia:) Ja idę do lekarki za jakieś 2 tyg.i też zastanawiam się czy ta pierońska nadżerka się nie odezwie...albo coś innego. I ostatnio powiedziała, że następnym razem to mogę już w ciąży przyjść (no ba, chciałabym , ale nie ma z kim) Zdrowia kochana życzę :) cześć reszta..poetki, zołzole itd itd p.s. Dopiero dzisiaj otworzyłam zołzowatą tabelkę... same śliczne dziewczyny na mnie patrzyły...ech,że ja nie jestem facetem ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni torbiele sa różne, moja jest czynnościowa... ta dziewczyna o której piszesz musiała miec małą torbiel, bo tylko przy takich pozwalają zajśc w ciązę...co jest niekiedy utrunione, bo torbiel to często komórka jajowa która przeksztalciła się w ciałko żółte, które nie zeszło w dół macicy tylko utworzyło torebkę i przez to nie da się zajść... niestety tak jak miła niedziela pisze przy dużej, tak jak moja trzeba najpierw ją wyleczyc jakby, bo jest zbyt duzym zagorżeniem, ze sie w szpitalu wyląduje z jej powodu! mja jest co najmniej jak piłka do pingponga! natomiast gdy kobieta zachodzi w ciąże, to torbiel też sie może pojawić ale najczęściej w ciągu 7-8 tyg sie wchłania... jeżeli do 13-14 tygodnia sie nie wchłonie nalezy ją usunąc operacyjnie (chyba laparoskopia tu wchodzi w gre, nie wiem...) to mi dzisiaj lekarz powiedział miła niedziela, normalne kobiety (czyli nie mające skłonności do torbieli) zazwyczaj odczekują po odstawieniu tabsów 3 miechy i dopiero zaczynają starania, bo w pierwszym m-cu często są ciąże mnogie!!!!! m.in. dlatego ja też chciałam odczekac... Hope rymowanka jest bomba! ujęła mnie za serce! az się pochwaliłam przyjac8iółce tym, ze Ty tak ładnie tu napisałas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwóreczka ;) ja tez mam nadżerke, ale taką wrodzoną zmianę - bo podobno są różne! mój lekarz w ogóle nie kazał mi sie nią martwić...powiedział że kiedys w przyszłości możemy ja usunac, ale na razie jak ona jest bezobjawowa to luz... i powiedział, ze jakby mi jakis lekarz kiedys proponował jej wypalanie - to broń boże tego nie robić!!! nie wolno!!! on ma sprzęt do jakiegos specjalnego zarażania i tylko tak powinno sie je usuwac... więc pamietaj! nie wypalać!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️[ Właśnie... dlaczego? Dlaczego tak jest, że im wolno wszystko, nic się nie słuchają 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie daję już rady ze swoim...! Poradźcie, jak być skuteczną zołzą? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sutna ale o co Ci chodzi?? o mężczyzn?? co im wolno??? to samo co i kobietom a nie wolno tez tego samego co kobietom! trzeba byc fair wobec siebie - na tym to polega. a jak jest problem, to szukac rozwiazania - swiat jest prosty wbrew pozorom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój robi sobie co chcę, ja wbrew pozorom niczego mu nie zabraniam, bo co ma być to będzie. Nie bede go do niczego zmuszać... Nie... Nie czytałam... Tak bym chciała, żeby to On zaczął za mną biegać, jest zbyt pewny siebie i mnie, że zawsze mimo wszystko będe... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka ja też miałam nadżerke ale przez lata! (chyba z 7) lekarka nic mi nie kazała z nia robić bo nie była jakims zagrożeniem. Jedyne co to miałam często jakieś zapalenia i jak w koncu mnie dopadło jakiejś ostrzejsze zapalenie to powiedziała ze nadżerka tez ma na to wpływ i poradziła żeby ją jednak usunąć. Ja usuwałam laserowo. troche kasy kosztuje ale przynajmniej szybko sie goi i nie boli. natomiast nigdy nie miałam torbieli i dlatego się zdziwiłam skąd wiesz że masz jak nie byłas jeszcze na badaniu. Nie wiedziałam że takie sa objawy, a w sumie dobrze wiedzieć tym bardziej że biore tabsy. No ale do tej pory nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×