Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Hej. Ja tez się melduję, żeby wiadomo było że żyję;) Kupiłam dzisiaj cudne bucki, chyba czekały na mnie ;) Ale jednocześnie zalamałam się tym jak sobie policzyłam ile wydam na fryzjera i kosmetyczkę przed weselem, w sumie, na wesele... I w dodatku umówiłam się na 7 rano bo wszystko pozajmowane. Ale i tak póki co ciesze sie bucikami , mrmrmr.. 💤 spać trzeba ;) MadeInFrance- niezłe to co napisałaś, ale to faktycznie trzeba mieć w genach bo aż takiej zołzowatości nie możnaby się nauczyć ;) Ale jeśli to działa, to gratuluję metody :) pozdrawiam dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwóreczka to super że trafiłas na idealne buciki!!! bardzo sie ciesze! a no niestety pieknośc kosztuje i trzeba czasem wybulic by sie wyczesać i wymalowac :o Metis ja Cie moge wysłać wszystkie ksiazki jakie mam, ale maila podaj :D Unitraaaaaaaaaaaa ja Cie przyjme :D przyjezdząj!!!!!!! a póki co WSZYSTKIEEEEEEEEEGOOOOOOOOO NAJPESZEGOOOOOOOO Z OKAZJIIIIIIII URODZIN 👄 👄 🌻 🌻 spełnienia wszystkich marzeń, zdrowia i samych sukcesów!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka doszły :) dziękuje Ci bardzo dobra kobitko :) :) za jakiś czas napisze tutaj o pewnej sprawie mam nadzieje że coś doradzicie.. tylko muszę to jakoś w miarę poskładać bo to troszkę długa historia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak pisałam wyżej napisze o co mi konkretnie chodzi.. Ta sprawa nie dotyczy mnie ale mojej koleżanki która od jakiegoś czasu prosi mnie o rady i ja jej te rady oczywiście daje ale nie wiem czy one coś pomagają. Może Wy mi dacie jakiś pomysł co bym mogła jej doradzić żeby było jak najlepiej dla niej. Poznała parę miesięcy temu chłopaka, spodobał się jej jego 'całokształt' ;) i myślała, że może coś z tego będzie. Z jego strony też wyglądało, że ma wobec niej jakieś plany bo mówił, że ją lubi, podoba mu się, chodzili za rękę i jakieś buziaki nawet były. Więc koleżanka naprawdę zaczęła się w to angażować gdy on nagle.. przestał się odzywać, do czasu następnej imprezy gdzie znowu się razem bawili. Na następnej imprezie padło z jego strony pytanie czy pojedzie z nim i ich paczką na pare dni na wakacje. No i pojechali. Myślała, że może tam w końcu coś wyjdzie, że się chłopak określi, itp. Niby było wszystko ok, dobrze się bawili.. ale po przyjeździe znowu przestał się odzywać. Z pośrednich źródeł dowiedziała się, że on jednak nic nie chce. Że mu się podoba i lubi ją ale nic nie czuje. Ma z nią o tym porozmawiać ale jakoś strasznie z tym zwleka nie wiedzieć czemu.. boi się? Tylko czego? Namieszał jej strasznie w głowie i dalej miesza bo nic nie wyjaśnia. Ona wiedząc, że mu sie podoba i ją lubi ma nadzieję że może w przyszłości coś z tego będzie, że cos do niej jeszcze poczuje.. Ja osobiście bym o nim zapomniała i wyszła z założenia, że jak coś z tego miało by być to już by to było ( po takim czasie) Poza tym to zachowanie, że nie umie porozmawiać z nią o tym nawet. Chyba to jednak jej się należy.. szczerość po tym jak jej namieszał. A może on się zastanawia? Czy już mówić jej że nic z tego nie będzie i zakończyć to czy jeszcze poczekać.. Poradźcie coś.. ja już naprawdę nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia..
dobry wieczor :D Irrenko czy moglabys mi przeslac ta ksiazke na moj adres mailowy?? (dlaczego mezczyzni kochaja zolzy) ;) z gory dziekuje adres: niunia_47@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny :*:*:*:*:*:*:*:*:* Za rok skończę szkołe postaram sie o prace i wyprowadzam się z domu... O ile w ogóle skończę szkołe bo póki co jak tak dalej pójdzie to raczej nie podejde do matury i egzaminu zawodowego bo do tego czasu wykorkuję nie wyrobie psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki... po całonocnej burzy z piorunami i błyskawicami ledwo wstałam w deszczowy poranek i z zamkniętymi na wpół oczami dojechałam do pracy :(..... nawet kawa nie pomaga jedynym pocieszeniem jest to że zostały jeszcze 4 dni do mojego urlopu i nie ma mocnych żeby mnie ktoś ściągnął z wyrka przez te dwa tygodnie o godzinie 6 rano... no jedynie w sobote tak sie dam ściągnąć jeszcze bo musze wśiąść do auta zapakować rodzinkę i tobo;iska i dojechać na miejsce naszych wczasów ale potem zapomnijcie o wstawaniu moim rano :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra kochanie szkołe trzeba skończyc i byc silnym i nie korkować ;) masz u nas wsparcie duchowe i pismienne na bank! nie damy Ci wykitować, bo za fajna dziewczyna jesteś na takie jazdy!!!!! wiem,z ę ci cięzko, ale musisz znaleźc siłę kochanie moje!!!!!!!! ❤️ ❤️ ❤️ zosia ksiazki zaraz polecą do ciebie ;) Metis no ja jestem tego samego zdania co Ty! z kolesiem trzeba sobie dac spokój! Jesli cos by z tego miało być to by było, a jak nie ma to kiszka... teraz nawet jakby ona sie bardzo starała, to tylko zadziała na swoją niekorzyść. Bo tak to jest ze zbyt miłymi dziewczynami! ona musi pokazac,z e nie jest taka za nim, bo jego to może odpychac własnie! niech sie zajmie sobą i swoim życiem, jak on sie ocknie i do niej wtedy przyleci to ona bedzie miała władze i odnośnie dalszych relacji może zadecydować. A jak ona bedzie tak do niego teknic i kwilić to on ja bedzie olewał. szkoda dziewczyny wiec nie podejmie ten trudny krok i ona oleje sprawe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Lasencje:) Ja dzis 1 dzien po urlopie w pracy...co za masakra....ehhhhh a tak mi sie nie chcialo wstac...no ale nie musialam juz wstawac o 5.00 tylko o 5:50 bo jezdzje teraz ze znajomym;)co prawda to tylko 50minut roznicy ale uwierzcie mi to duzo jak dla mnie;) do tego cala noc sie budlam...burza przeszla bokeim ale jakos nie moglam zasnac....pewnie przez te to ze wczoraj spalam do 12 bo odsypialam impreze hehe...fajnie bylo....:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy wariacie 50 min to bardzo duzo!!!!! pół godziny jest sporym czasem na dospanie, a co dopiero prawie godzina!!!!!!!!!!! ale wierze Ci,z e Ci sie nie chciałao po urlopie wstac do pracy, bo mnie sie nie chce zawsze strasznie jak mam po urlopie wrócić do rzeczywistości! a dzisiaj to szczególnie sie źle wstawało!!!!! cisnienie jest niskie i ziewam non stop!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madasia i jak córa?? opalona wróciła z wakacji???? jak murzynek??? ;) bo zadowolona to chyba na pewno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis bedzie ciezki dzien...masz racje irrenka:( jeszcze ta pogoda....;/ kurde mam wrazenie jak by juz koniec lata bylo...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojeeeeeeeeej linki się źle wklejają tytuł: 10 przykazań dla silnych kobiet ......... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta niewielka książka pomaga kobietom stawić czoła codzienności. Przedstawione tutaj 10 przykazań to filary zdrowego poczucia własnej wartości. Chronią one przed fałszywą skromnością, przed nadmiernym uzależnieniem od harmonii, przed "syndromem bycia miłym", oraz pomagają przyjmować życie swobodniej, osiągać sukcesy i cieszyć się nimi bez wyrzutów sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki irrenka, że chociaż Tobie chciało się przeczytać co napisałam i poradzić ;) a co do koleżanki.. właśnie radze jej tak żeby o nim zapomniała bo to nie ma sensu.. Nawet na początku tej znajomości jak za nim troszkę latała mówiłam jej żeby wstrzymała i go troche olała żeby on coś sie zaczoł starać itp. no i jak się przestała odzywać pierwsza to nie wiedział co sie dzieje i zaczął działać :P i było dobrze... no ale jak uczucia z jego strony nie ma to nic na siłę.. mam nadzieje, że zrozumie. Na pewno nie zapomni o nim od razu bo tak się nie da ale z pewnością jak sie pojawi jakiś nowy kandydat to szybciej to pójdzie ;D byle był jej warty.. :) A co do nowej książki jaką zakupiłaś brzmi bardzo ciekawie :) jak przeczytasz podziel się czy warta zakupu no i przeczytania oczywiście ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis no jasne że dam znac, czy książka warta zakupu... szukałyśmy z Madasią ebooka ale nie ma nigdzie chyba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia..
irrenka, ksiazki otrzymalam, nie moge sie oderwac od lektury :) jeszcze raz bardzi ci dziekuje!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×