Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Irrenka czytalam kiedys o tym, bo czasem amm ochote zeby mnie jakiś facet pieprznąl na łózko i wysmigał porządnie :D to wtedy zapewne owulacje mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale najbardziej zaluje ,ze z tym "moim"kolega sie nie całowalam...no wiecie ktorym....z tym pięknisiem....cholera no....a on na pewno tak namiętnie caluje!:( Byla jedna okazja ,ale kuzwa jakos tak końcowo nie wyszlo...czego zaluje do dzis:( moze sie spotkac i sprobowac,jednak bo bede zalowac do konca my life?:-D:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Sexy...jak chcesz to probuj, to nie moj typ więc jedynie moglby mnie pocalowac w dłoń ;) Próba nie strzelba, jak to mawia moja babcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedziela, pomysl sobie co ja musze czuc po 3 latach? :D Człowiek juz nie wie jak to jest hehe Bede musiala zaspokoic jakos swoje rządze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy a jak on wcale nie całuje dobrze :P ja Ci powiem, że całowaniowych partnerów miałam wielu, ale tak an prawde nie mozna powiedziec po wyglądzie kto jak całuje he he ...ale ogólnie rzecz biorąc mój mąz wypada w rankingu srednio ha ha miałam w całowaniu lepszych!!!! haaaaaaaaaa ale w seksie wygrywa mój męzulek :) mężulek srulek, obrażony patafian co mi teraz bedzie pokazywał jaki jest twardy i sie do mnie nie odezwie przez 3 dni. ja się tez nie złamie, więc mamy przed sobą 3 milczace dni!!!!!!!!!!! "bo czasem amm ochote zeby mnie jakiś facet pieprznąl na łózko i wysmigał porządnie to wtedy zapewne owulacje mam " czwórka co za żądze czuc w twoim pisaniu :D :P podoba mi się 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj czworka ja bym tak nie mogla wytrzymac, ja uwielbiam seks, czasem widze ze bradziej uwielbiam niz facet, wiec musze miec samych ogierów, czasem delikatnych, czasem wladczych, barankówwwwwwwwwwwww, wiec jakbym nie miala faceta, to chyba kochanaka bym musiala miec....................... ale z drugiej storny przez ten seks to i sie podkochac, zakochac mozna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka no niby prawda że trzeba próbować. i czasem próbuje, zapominam na chwile o strachach, wyłączam pesymistyczne nastawienie, tylko wychodzi na to, ze te próby podejmuje w najgorszym momencie. Tzn w chwili gdy poznaje kogoś kto kłamie jak z nut. Nie wiem, ja chyba mam wyryte na czole: jestem głupia i nawina, we wszystko uwierze. ja już nie pamiętam normalnie kiedy poznałam jakiegoś normalnego faceta. nawet ten ostatni. w chwilach swojej szczerości powiedział mi że jego była czasem do niego wpada. Wiadomo że nie na herbatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem irrenak ze wyglad nie swiadczy o tym jak kto caluje czy jaki jest w sexie:-p no ale czuje ze ON ....hmm no nie wiem ze bylo by bosko!!!KUŹWA NO!!!Jak ja mam ochote na niego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektory faceci naprawde potrafia super calowac, ale niektorzy to sa tak beznadzjeny, ze po tkaim poclaunku to juz sie nie chce z tkaim nawet spokac, nie chce sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irenka a od razu wiedzialas ze towj maz jest nalepszy w seksie, chyba tez tego sie trzeba nauczyc i lata robia sowje i teraz jest najlpeszy tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh oj we mnie takie wariactwo buzuje ze nie wiem co będzie jak to wreszcie sie ujawni :P Ja jestem zdania ze facet bedzie mial ze mna w tym względzie dobrze :D bo sama bede go często wykorzystywac :P więc ci wszyscy nie wiedza co tracą heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze troche ,a posune sie do tego. aby mu napisac eske i zaproponowac spotkanie,aby Go zasmakowac:-P on chcial kawy w maju to ja mu dalam kosza...ale teraz mam ochote!!!:-D W koncu skoro on sie bawil mna to czemu ja nie moge nim?:-p pisac czy nie pisac...hmm...mniam... irrenka badz twarda-zaloze sie ze mąz sam sie odezwie bo nie bedzie mogl z tesknoty!!!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy nie podoba mi sie to... mam wrażenie że przy najbliższej okazji sie mu rzucisz w objęcia i bedziesz żałowac póxniej :o samotna oj to chyba przez te pesymistyczne mysli sciągasz sobie takich kolesi :( :O miła niedziela Ty jestes nimfomanka!!!!!!!!!!!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka raczej Go nie spotkam,bo nie mam gdzie...chyba ze sie z nim umowie....no nie rzuce sie na niego od razu....poczekam troche...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedziela no w sumie masz racje, bo nie od razu to wiedziałam... po kilku razach doszłam do wniosku,z e będzie mi z nim w tej kwestii na pewno dobrze :P :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko do łózka z nim nie pojde.....spał z tyloma laskami ze chyba by mnie obrzydziło:-o nie chce byc kolejna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ta moja obecna milosc, to jest niezly facecik...pisze do mnie powaznie , pisze pisze, ja czytam powazna jestem jak grób, a nagle zakonczy tekstem, czyms milym wesolym zaskoczy ubaw....:) np... ".............................jak sie ma moja piekna blndyneczka. schrupałbym cie taka mieciutka i wilgotna" albo ".................całuje nózki , pieszcze jej uda i cycuszki. do usłyszenia kochanie" ja tu powazna a tu nagle śmiechhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fakt faktem z moim męzem gdy go poznałam to nie pposzłam z nim szybko do łóżka oj! nie nie nie przetrzymałam go troche... czasem mi to nawet wypomina ha ha ha ha że tyle musiał czekac! ale dzięki temu uszanował swoją "zdobycz' i wie,z ę nie jestem łatwa :P ale mam znajomą co z każdym od razu szła... i tez ma juz od roku meża, z którym sie zna juz od jakiś 4-5 lat... watpie, zeby go nie zdradziła wczesniej, ale jak juz jest jego zoną to chyba sie pilnuje ;) i ze taki się w niej zakochał i o ręke poprosił, to albo jest odwazny, albo głupi ;) żaruje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedziela, uspokoj sie bo ja w pracy jestem i takich rzeczy czytac nie moge....tu sami małoletni, jakbym sie na nich rzuciła to zgniłabym w pierdlu heeheeh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no lubie, ale dopieor jak kgoos poznam , polubie mocno.... bo tka na pocztaku to strasznie strachliwa kobietka jestem.... ale jak ktos mnie otworzy to ma super.... jestem kobieta poporstu irenka, jak tam nimfomanka, mam tez inne dni:) hihiihihihihihihiihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie poszlabym np. do lozka z jakims pierwszym lepszym, czy jakos szybko na pocztaku znajomosci, bo bym nie umiala sie odblokowac, kurcze..... musze faceta poznac, i to chyba wtedy cos sie otiwera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy kolejna rzecz udowodniona badaniami faceci mówiąc o swoich partnerkach seksualnych z reguły zawyżają tą liczbę natomiast kobiety zazwyczaj zaniżają :D :D żadnemu facetowi nie uwierze w przechwalanki o baaardzo wieeeeeeluuuuu partnerkach :P :P :P :P :P :P no chyba, ze sie będzie nazywał Bond ....James Bond :D hi hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedze tutaj i smieje sie strasznie heheheh ja tez pojde poszukac jakiegos robotnika... osz fuck, okres mam, dupa zbita 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×