Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

no Irrenka,ale on spiewal nieraz:"ja nie wygladam na jamese bonda ale kobiety kochaja mnie":-D Serio mówie...:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niedziela normalne że z takim obcy zupełnie to strach i ten stresik za bardzo spina :) ale czasem z takim jakims przystojniakiem fantazje mogą byc bardzo podniecające :D np ja z moim dentystą buahahahahahaha :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski a jaki czas uwazacie za spoko aby isc z facetem do lozka....chodzi mi o faceta ktorego traktujecie powaznie....no zeby nie za szybko bylo i nie myslal ze łatwa jestem...tak jak irenka pisala...aby poczekal i docenil zdobycz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwszo rozkochujeeeeeeeeeeeeeeee faceta do upadlego, by tesknil, by szalal................., a potem sie zastanaiwam a moze seskik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja swojego trzymałam chyba ze 2 miesiące od momentu jak pierwszy raz sie do mnie zaczął dobierać podczas całowania... to długo i krótko zalezy jak na to patrzeć.... ale to zalezy też od czestotliwości spotykania się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja celowo rozkochac nie umiem, najczesciej dzieje sie to przypadkiem i tego nie planuje, nie chce, ale coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwóreczka nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :P a ja na 16sta ide do fryzjera :D obcinam włosy na krótkoooooooo z grzywą :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy zycie jest piekne :P idx na impreze i wycałuj sie z jakims kolesiem przystojnym - od razu Ci sie humor poprawi ;) ja sie dzisiaj z meżem pokóciłam i miałam rano humor jak chmura gradowa, a teraz pomyślałam,z ę za 25 minut wychodze i ide do fryzka to mi sie wesoło zrobiło :D ciesz sie z drobnych rzeczy... szkoda czsu na smutki kup sobie loda o ulubionym smaku i zjedz ze smakiem - to bedzie tylko twoja przyjemność na dziś !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka Ty to ciagle cos kombinujesz z wlosami:-P potem prosze o fotke:) Ja tez za 10minut wychodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to potem podeslij fotki :) Ja we wrzesniu zrobie sobie zdjecie fryzyry, ciekawa jestem co mi ta fryzjerka wymysli, proponowala kupic zywego kwiata zeby wpiąc go we włosy...ale ja nie wiem ile taka roślinka wytrzyma? ja wloski musze zapuszczac bo nastepne wesela sie szykują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy no jacha :D wysle jak będzie ładnie :P jak nie to nie :P o kurde miła niedziela 1,5 roku???? to jaki koles to wytrzymał ha ha ha ha chyba pomyślał, ze masz żelazne gacie :D hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1,5 roku to bym chyba nie wytrzymala:-P no moze kiedys tak...ale nie teraz...u mnie hormony szaleja....cialo przygotowuje sie na ewentualna ciąże...hahaha:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wytrzymal wytrzymal i teraz ten facet zadzowni , ma zone i dzieic i zapyta co slychac jak sie czuje, kocham naprawde, bo nie zakochal sie przez seks, tylko w tym jaka jestem, z ta moja miloscia z ktorym ejstem teraz tez mialam taka sama metdoa, i zobacz irenka lgnie do mnie jak paw, i jest mile zaskoczony jaka ja juz dojrzala jestem, i super ze jeszcze kawaler, laaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheehh ja tez na ciążę sie przygotowuje, tylko poki co grozi mi jedynie urojona ;) Nie no, w tym roku 2009 chocbym miala zgwałcic jakiegos nieboraczka to pożegnam moja cnotliwość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwóreczka zywy kwiat wygląda slicznie, szczególnie jeden sporego rozmiaru, tzn nie za malutki, zeby nie wyglądał z daleka jak bobek jakiś ;) ja miałam na weselu goździka i był troche za mały :o ale jak pójdziesz w dzien czesania do kwiaciarni i poprosisz kwiatka do upięcia we włosy to Ci go powinny kwiaciarki tak od konca pozaklejać takim zielonym albo jakimś plastrem, tzn taśmą taka, mi tak zrobiły... i sie na serio trzymały!!!!!! musi to byc taki kwiat zeby sie trzymał!!!!! wytrzymały dość i świezy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam tak dziewczy trzeba wiedziec z kim sie sypia , bo faceci sa tez zli , ze potem sie ma tylko prblemy przez to sa rozne typy facetow z jednym sie idzie szybciej lozka, z drugim trzeba pochodzic , rozkochac i dopiero potem, trzeba wyczuc ktory to osobnik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty idziesz wczesnie rano do fryzjerki o ile dobrze kojazre, to możesz w przed dzien iśc do kwiaciarni i wybrac kwiatka, a w domu go w chłodnym miejscu przechowac :) a najlepiej idz teraz przy okazji do kwiaciarni - po drodze jak bedziesz miała i podpytaj jaki kwit by był dobry, jaki jest wytrzymały itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie, a wtedy wieczorem kupi.c kwiatka i na noc do lodówki go ;) macie pozdrowienia od zapracowanej Madasi!!!!! chciałaby do nas zajrzeć, szczególnie wtedy gdy sexem nawołujemy czarownice, ale ma kuuupe pracy :o papa sexy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę musiała zapytać jak będę kiedyś w mieście ;) no ale nie wiem jaki kwiat, może storczykl...ale to bardziej dla panny mlodej Ale najlepsze, cena : kolor (dzień wczesniej) , fryzura, makijaz na 7:00 ! i to wszystko chyba z 350 zł bedzie kosztowalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×