Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Uni a widzisz u mnie sie spryciarz wziął na sposób -pozwole Ci z dwoma a potem ty mi też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he powiem wam ze mnie troche to pytanie zagieło. No ale przynajmniej mowi o swoich fantazjach a nie jak poprzedni co nawet nie potrafil powiedziec czego by chcial :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła no nie myśl, ze mój to tylko sie napala jak ja mu w ponczoszkach i szpilkach wyskakuje ;) on sie do mnie dobiera nawet jak w jego koszulce ide spać... ale jak zakładam szpile i ponczochy + staniczek i stringi to on chyba zapomina o całym bozym swiecie...wtedy jestem w stanie wszystko z nim wynegocjowac robi się potulny jak szczenie...a jak już zacznie to jak dziki pies! ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni tą fantazje to ma kazdy facet bez wyjątku!!! kazdy mysli o tym, ze chciałby z dwiema!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a związywanie mnie akurat nie zabiera! co najwyżej ja moge jego zwiazać, ale sama nie chciałabym...mam zbyt wrażliwe niektóre miejsce i mogłoby mnie to denerwować, albo miziać i bym smiechem ten sex zabiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniało mi sie ze moj kumpel po pijanemu mi się przyznał ze mial super sen aja pytam : a powiesz o czym? chyba nie wstydzisz sie..a on : no dobra..śniły mi sie trzy dziewczyny miały trzy rożne kolory włosów(blondynka,ruda,brunetka) (hahaha) a ja pytam i co dalej a on: no wiesz taki czworokącik a ja: tzn . seksik z trzema laskami a on : no , jedna mi skarpetki wkłada i ściągała ,druga za loda się wzięła a trzecia uszy gryzła a ja : no i.... a on: później we trzy mnie rozjechały, odleciałem... dowiedziałam się przynajmniej jakie sny miewają panowie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Uni to tez prawda! a trzeba umiec rozmawiac o seksie...tak jak o wszystkim innym, o uczuciach, o problemach itp. tylko wtedy mozna lepiej sie zrozumiec i sobie pomóc, czy dogodzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewczymy a probowalyscie kiedys piszczoty tego i oewgo z kostkami lodu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impri norma...faceci mają 70-80% snów erotycznych własnie...prawda, ze czesto ich nie pamietają, ale to inna sprawa... ale z tymi skarpetkami to bomba!! :D :D :D ha ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni kostki mnie za bardzo ziębią!!! mój mi kiedys po cyckach jeździł, sutki staneły demba, ale kurde zimno mi sie zrobiło i mu siup pod kołdre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iri ja chce dwóch na poważnie ale jak tylko fantazje:(..:):)hehe ale kto wie:P:P związywaniem ciezko ja mam sofe a nie lozko :P:P a ostre rodeo mialam na mysli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie z innej beczki. Jaki tusz do rzes polecacie? przed chwila wrocilam z nowym zakupem i jestem taka zawiedziona- kupilam telescopic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bita smietana robi furorę..no ja odleciałam z tym zlizywaniem...masakra i te ciarki ..a z lodem nie probowalam za zimne:P:P ale sa hustawki, kostki do gry z pozycjami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeee to nie wiecie co dobre:P żaruje:P kostki lodu sa ekstraaaaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uwiebiam jak po seskiu facet kaldzie sie mi na brzuszek i zaypia, czuje ze jestem gora!!!!!!!!!!!!!!! albo przytula sie i zasypiamy, nauczeni ze nie mozna sie dupa odwrocic, czy polozyc sie i zasnac:P nie zwazajac na mnie wiedza ze ..... potem tylko klopoty......:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo kobieta ma na szyi i karku, na ramionach czułe punkty :) na wewnetrznej stronie ud i na wzgórku... ja tez lubie jak mnie mocno w biodrach złapie... wogóle zawsze mnie podniecały mocne -silne męskie ręce...a takie żylaste wyraźnie silne to już dla mnie afrodyzjak jak diabli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła a ja sama odwracam męża tyłem, bo sie zawsze wtulam tak - do jego plecków przytulam...czuje wtedy doskonale jego zapach i spokojnie zasypiam!tak na łyzeczkę jakby ;) bo mnie zawsze zapach ukochanego uspokajał i dawał poczucie bezpieczeństwa... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis z rimmela mam złe doświadczenia! wszystkie rimmele mi sie pod okiem odciskały i brzydkie cienie robiły pod oczami w ogóle -rozmazywaly sie i juz ich nie kupuje!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irenka ja lubie inaczej, kurcze facet musi sie przytulic, lub wtulam sie w jego ramieeeee, tez czuje zapach i tak blogo jak dziecko:P łaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ale on mnie na to ramie porwadzi, kreci mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×