Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Helcia kochanie :D witaaaaaaaaaaaj dzięki za numer przesłany na gg :D a gdzie reszta????????? kawkę??? :D z mleczkiem??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witma:) metis, dobrze wykazac z jego strony zainteresowanie tobą , jak mu sie spodobałaś to powinien za toba szalec i oczywiscie bedzie sie odzywał, dzwonił itp. Jezeli zwykle nie dogadaliscie lub nie dogadujecie sie na tych samych falach i masz watpliwosci zwykle znajomosc sie nie przerodzi w nic wiecej, dobrze by facet z drugiej strony nie pokazywał milosci na pierwszej randce, sa tacy nachalni i nieintersujacy,, za szybko''...takich unikac juz nastepnego dnia... moim skromnym zdaniem to facet powinien ubiegac sie o dziewczyne jesli jemu sie podoba, jesli szuka kumpeli a nie dziewczyny a przerodzilo sie w cos wiecej ro najgorszy typ faceta jakiego mozna spotkac na drodze... po prostu jak poznajesz faceta to pierwsze wasze spotkania powinny byc w milej atmosferze... .... a milosc poleg na wzajemnym wpatrywaniu siew tym samym kierunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Ja poprosze kawusie z mlekiem :) A co do Metis: jak on sie pyta po spotkaniu kiedy sie widzicie to Metis nie może czegoś zaproponować? np, za 3 dni? No bo jak mi ktoś mówi, to sie zgadamy jeszcze to ja mam wrażenie że ten ktoś za bardzo nie chce sie spotkać? Ja wole jak mi ktoś poda jakiś w miarę konkretny termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri pije dokąłdnie tą samą :D ha ha ha ha a własciwie już wszystko wypiłam :P bo dobre było :) samotna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna piękny tekścik :) impri no własnie to jest w tym dniu najpiękniejsze, ze rozpoczyna on weekend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje wam bardzo :) W sumie fakt mogła bym chociaż raz zaproponować jak np. wcześniej powiedziałam że się umówimy tylko ja mam takie głupie wrażenie że facet sobie pomyśli że ja za bardzo chce :/ muszę nad tym popracować na przyszłość chyba.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis nie ma za co :P właśnie wszamałam chińczyka :) rybkę na słodko, z warzywami i ananasem :) mniamii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny;) Ale dzis niewyspana jestem Dobrze,że dziś piatek?:-D juuuhuuuuuu:-P Samotna świetny opis:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wy takie niewyspane ej:P:P no ja to sie wyspalam i sen mialam, jakzwykle dziwny, snia mi sie strasznie glupie sny, gdzies wspinalam sie po drabinie, biegłam jakbym była scigana haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u mojej kumpelo-kuzynki:-P Plotkowalysmy długo i tak jakos późno poszlam spac:-O a jutro czeka mnie sprzątanie po remoncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy potraktuj to sprzątanie jak gimanstykę :D "...gimnastyka aerobik, sport dla niewyżytych kobit!!!!!" :P :D sexy włącz muzyczke i wio!!! ja tak najbardziej lubię sprzatac, wtedy mozna sobie pospiewać, albo ponucić, albo potanczyć przy tym ;) he he impri oj ja tez mam czasem mega głupie sny...ha ha ha h dzisiaj mi sie sniło, ze mój maz miał zdjęcie Miłej Niedzieli w telefonie :D ha ha ha wszytsko przez miłą, ze mnie zasypuje swoimi fotami na telefon :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo na pewno będzie muza laski:-P Ja tez dzis mialam dziwny sen.... chyba lalus mi sie snil:-D Umowilam sie z nim,a potem olałam czy cos:-P Nie pamiętam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo, ja jutro też będe tańcować przy rurze.... od mopa :D a dzisiaj ide do kina. zaprosił mnie ten mój amant co mu 2 tygodnie temu odbiło. Ale przeprosił mnie już chyba z 5 razy, więc na razie mu wybaczam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexyyy ty znowu z lalusiem o nieeeeeeeeeeee ;) Impri Metis nic nie pokazała...powiedział przeciez,z e może kiedyś :) Metis jak chcesz się podzielic swoim wyglądem to wysluj mi fotke na maila: ewkka@wp.pl a ja Ci odesle moją :) i innych zołz które zezwolą oczywiście bo miła to am jakąś manię przesladowczą i pewnie sie nie zgodzi ;) ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna to super,ze idziesz do kina:) Ja sie umówilam na dzis na spacerek z kumpelą,ale zapowiadaja burze i ulewy,więc nie wiem co z tego wyniknie:-P Irrenka spokojnie-nie bój żaby;)To tylko sen:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna to zycze udanego wyjścia :) jak Cie tyle razy przepraszał to dobrze! widac mu zalezy na Tobie :D cześć Uni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajaj ... niestety pisanko krótko zwiezle nie pomaga i juz mój facet ma domysły co ja tak jakos nijako pisze ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inaina to napisz więcej, ale nie bardzo duzo, nie rozwlekaj, nie opisuj wszystkiego co robiłaś, co u Ciebie itp... :) czułości tez może byc troche w pisaniu, ale nie za duzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam i nie chce...mam nokie 6500slide i ja uwielbiam , jest mega fajna, ma dobry aparat, duzo pamięci, mi wystarczy za świat!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×